reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hej:)
Jeszcze Was nie przeczytałam do końca ale widzę że temat dywanów na tapecie.Śliczne i mnie nabrało żeby sobie nowy sprawić :-).
Gosia Marta slicznie wygląda z tymi spineczkami,jak to miło popatrzeć sobie na dziecko z włoskami ha ha .Mój Misio ma na razie meszek.
Izabell oj ja juz miałam kilka takich niewypałów z przepisów internetowych :crazy:
U nas weekend minłął imprezowo ,M miał urodziny wiec przez dwa dni mielismy gości.
Mały raczkuje juz na całego ,nie można spuscić go z oczu na chwilkę.Ja dzis wracam do ćwiczeń bo znów "zgrzeszyłam":szok::-D
Ważka zaproszenie wysłane:)
 
reklama
haha WIEM , ja cwana bestia jestem;) hihi

tylko ze na odwrót to dla Nikamo mało oplacalne hmm..grunt ze Was obie znam hehe zawsze coś sobie do któreś napisze i od razu gra lepiej idzie;P

powiem szczerze ze mój M teraz co rano na niej przesiaduje plus Szymek ktory sieje i zbiera najczęściej pszenice;P
 
Ostatnia edycja:
Kamelle - z tego co opisujesz o córce znajomej, to jeśli się dobrze znacie itp mogłabyś jej zwrócić uwagę, żeby wybrała się do neurologa i rehabilitanta, bo z tego co opisujesz to te rączki wzdłuż ciała (czasem też wywinięte i zaciśnięte piąstki) świadczyć mogą o problemie z napięciem górnej części ciała. Dzieci w tym wieku już dawno powinny bawić się zabawkami w rączkach, przekładać je z rączki do rączki itp - szukać osi centralnej (czyli rączki idą do środka ciała). Ale po co takie dziecko stawia się na nóżkach?? to zdecydowanie za wcześnie - chyba że ćwiczone są takie pompowania, to ok. Moim zdaniem i mamy też to nie do końca jest normalne. Choć ważne też jak się dziecko zachowuje z rączkami jak leży na pleckach czy na brzuszku - jaki ma podpór itp. Warto udać się do specjalisty żeby poźniej nie mieć wyrzutów że mogło się coś zrobić a się nie zrobiło. Takie moje zdanie.

A my właśnie wróciliśmy z 2 godzinengo spacerku. Bylibyśmy dłużej, ale wczoraj pierwszy raz od porodu dostałam @ i boooooli mnei wszystko a mój Mati skończył dziś 7 miesięcy!! oj, zleciało, zleciało
 
Ostatnia edycja:
Mój M nie gra ale jak tylko widzi że siedzę przy kompie to sie smieje i mówi do Misia że "mamusia znów sieje oj musimy koniecznie kupić dom z polem uprawnym " he he .
 
Hej,
A ja po weekendowym przeziębieniu. Mały troszkę kataru miał, ja za to mam czerwony nochal od chusteczek :/

Gosia Marta jest śliczna, cudne włoski ma :)

My dalej na ząbki czekamy, dziś mi się wydaje że coś już z dziąsła wystaje, wygląda jakby pęknięte było, no i strasznie mocno zaciska dziąsła jak je. Dostał dziś nowe smoczki (6-18 miesięcy).
I czekamy na to USG główki mam nadzieje że to nic poważnego.
 
Goyek nie dojde czy to genetyczne niestety :-p

Gosiaaa masz piekna coreczke :-)

A ja sobie dzisiaj humor poprawilam zakupami :-) Kupilam sobie ekstra kurtke skorzana w kolorze ciemnej czekolady. Sliczne lezy co rzadko sie zdarza ze wzgledu na moja "niewymiarowosc" takze jestem zadowolona :-) a jeszcze 2 dni temu kupilam sobie bluzke i sweterek takze jestem happy :-D aaa no i po kryjomu kupilam sobie dzisiaj sliczne kolczyki z duzymi bursztynami :) wyczytalam ze jestem "pania jesien" i powinnam jakas "ciepla" bizuterie wybierac.. niestety ja kocham srebro ktore ponoc nie jest dla mnie wiec polaczylam je z bursztynem :-D zawsze jakis kompromis :-p
 
Hejo dziewczyny. Dzisiaj był mój pierwszy dzień pracy:-(, ale muszę powiedzieć, że zostałam super przyjęta:tak: przez zespół. Filip też był dzielny przy niani. Natomiast jego mina kiedy wróciłam po pracy bezcenne:-D. Mój Skarb śmiał się całą buzią, właściwie cała jego twarz się śmiała, oczka, nosek, buziulka. A do uśmiechów dodawał piski szczęścia - popłakałam się:-D. Do wieczora starałam sie nacieszyć moimi Skarbami - taka jestem szczęśliwa, że je mam. Dzięki nim życie jest kolorowe. Przed powrotem do pracy mój M mnie zaskoczył, dostałam od niego ramkę cyfrową i teraz w pracy na biureczku mam non stop moją rodzinkę. Kochanie moje wiedziało jak mi sprawić przyjemność i ułatwić rozłąkę z dzieciaczkami:tak:.
Gosiaaa Martusia jest prześliczna, oj tatuś będzie odganiał chłopaków, zresztą to tak jak u Was Ważka, śliczne są te Wasze córunie.

Savanna mi ostatnio humor poprawiają przywieszki charms. Po urodzeniu Filipka powiększyła się moja kolekcja o wózeczek z cyrkoniami. Ja w ogólę jestem maniaczka branzoletek:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sagapo fajny prezncik Twoj M wymyslil :-) i ciesze sie ze powrot do pracy juz chyba nie spedza ci snu z powiek bo nie jest zle :-p najwazniejsze to atmosfera w pracy i dobra opiekunka :-)
jesli chodzo o bransoletki to tez uwielbiam.. a 10 mam przerwanych i ciagle zpaominam oddac je do jubilera

aaa Goyek co to Jaszczurek tez je lubie :) nawet nosze jaszczurke na palcu i wszyscy sie nia zachwycają :-D
 
Do góry