reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Dziewczyny miło słyszeć, że się zdjęcia moich dzieciaczków podobają się:-D. To był mój pomysł na taką sesję, główny zamysł to pamiątka, a frajdę mięliśmy przy tym co nie miara. Emilka zachowywała się jak wprawiona modelka, nawet sobie przerwę na posiłek zażyczyła (cała sesja trwała prawie 3 godziny, aha i robiliśmy ją już w czerwcu), natomiast Filip właściwie cały czas spał:tak:.
Wazka domeczek super - pozazdrościć. Fajnie mieć już swoje własne 4 kąty + rodzinka, poprostu żyć nie umierać. Bardzo podobają mi się panele w pokojach - mrr, są śliczne. Hmm, a kiedy my będziemy mieć taki domek:-(, jeszcze dużo wody upłynie. Ostatnio podobają mi się takie projekty i pewnie jeżeli zaczniemy to będziemy budować coś na ten wzór Nowoczesne projekty domw jednorodzinnych - DOMY Z WIZJ - gotowe projekty domw projekt Z FASONEM, zauroczyły mnie tam duże okna i wyjście z kuchni na taras - moje marzenie:-D. Wcześniej myślałam o domku parterowyz z poddaszem do zagospodarowania, ale ogromnym minusem są okna dachowe - w lecie pomieszczenia przemieniają się w szklarnie:-p.

Yra łobuzie, my tu pasa ściskamy:-D żeby z nas modelki były, ale Ty słoneczko jedź - pewnie maleństwu też smakowało. Hmm smaka mi zrobiłaś:szok:

Wazka płaszczy śliczny, ale popieram Qassandre, w Polsce jest już zimno, więc pewnie będziesz musiała Amelce coś jeszcze założyć na wierzch cieplejszego:sorry2:. A co małej zakładasz do chrztu:-) dziewczynkom to można takie fajne rzeczy założyć, wymyśleć:tak:. Po całej uroczystości prosimy o foto:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nika mówisz bo juz mialam go zamawiac tylko tak mi dlugo schodzi bo sie zastanawiam i wybieram? kurde to co ja mam jej kupic osiwieje zaraz(tak sie kupuje przez neta wrr)

u nas teraz jest 13 stopni i malej na ciekno bluzeczke z dlugim rekawem zakladam tylko sweterek z kapturem na dwór..ale stopnie tu to chyba innne sa jak stopnie w PL;/ no i za 3 tyg tez moz byc inaczej..no i dzis jest cieplo a jutro moze byc mrozno..i badz tu madry haha jedynie wyjscie to kupic cos cieplejszego wiec moze ten

Polarowy płaszczyk do Chrztu ART

Olena no ba 12 dni jeno hehe

Asians Piekny jest ten dom..marzenie normalnie..brazowe okna tez mi sie podobaly ale do pozostałej części domu musiały pasować wiec białe musiały być;/ ale grunt ze jest..od razu śpi sie spokojniej

Lawina tyle roboty i my będziemy mieć kiedy to nasze maluchy zaczną chodzić bądź będą próbować hehe
 
Ja znowu tylko na chwilkę. Pomyłam okna bo mame miałam na chwilę więc poszło szybciej niż zwykle.
Sagapo super fotki. Za jakiś czas jak dzieci będą duże to takie fotki będą wywoływały ogromne wzruszenie.
Gosia i jednak się udało z jedzonkiem :-)
Savanna przyjemnie się patrzy na szczęśliwą rodzinkę. A teściowa zazdrości :-D i zła jest że Wam się układa.
Olena na zdrowie :-) Chociaż nie wiem czy kebab to taki zdrowy hehe
Ważka widzę że już odliczasz czas ;-) Jest do czego przyjechać. Rodzina, dom przynajmniej nie będziesz miała czasu się nudzić. I tak jak dziewczyny piszą ja bym tego pierwszego płaszczyka nie brała. Tak mi sie wydaje że za cienki będzie. I oczywiście wrzuć później fotkę mojej synowej. Eh sukieneczkę pewnie będzie miała piękna. Ja tam mogę pomarzyć o strojeniu :sorry2:
 
Olena ja tak zaciskam pasa ze wczoraj zjadlam pół kilo chałwy waniliowej :-D

w ogole mam cos z kolanem :( ciezko mi sie chodzi z wozkiem po schodach, nie umiem utrzymac ciezaru na tej nodze... jak dlugo siedze w samochodzie to tez czuje to kolano, albo jak spie... ciezko mi sie wstaje.. chodzi mi sie ok, ale jest to bardzo dokuczliwe i juz trwa miesiac. Zle kiedys stanelam i kurcze nie chce minac :-(

Carolaine e tam chlopca tez mozna ladnie ubrac :-) jakas fajna kamizelka na koszule czy marynareczka do tego mucha czy krawat :-D a koszule tez sa rozne tylko trzeba poszukac bo trudniej znalezc cos oryginalnego dla chlopca :-) ale taki mały elegancik cudnie wyglada
ja na roczek to chyba mu sama garniturek zarojektuje :-D rany a to juz za 5 miesiecy z malutkim hakiem :szok:

aha i ktoras z Was (juz nie pamietam niestety :-() pisala zeby te zdjecia pokazac tesciom. Przeslalam wczoraj linka im na poczte do albumu w Picassie :-p i powiem Wam ze wczoraj z kolei cos tesciowi odbilo... Oni tak na zmiane chyba :-D
 
Ostatnia edycja:
Savanna chodzi mi o sukienki, upinanie spinek do włosków ehh :confused:
Savanna moi teściowie też na zmianę mają fazki. Ostatnio teściu jest na nie a teściowa super się sprawuję. Właśnie dzisiaj ma do nas wpaść bo kupiła małemu kombinezon. Dużo czasu spędza z wnukiem, dzwoni do nas co kiedyś było nie do pomyślenia.
My jutro na szczepienie lecimy. Ciekawe ile synek waży. Obstawiam że 8,7kg :-D
 
Ostatnia edycja:
Próbowałam Kubusiowi dać jabłko z mlekiem :-p. Jessu jak pluł :oo2:.Normalnie nie mam cierpliwości:oo2: . Strasznie mnie wkurzył:no:. Wszystko do prania:dry: . Moje ciuchy jego … część kuchni do mycia:baffled: .
Nie za bardzo mam czas na odpowiadanie na zalegle tematy :dry:.
Tak pokrótce ..

Qasandra w mleku kobiecym są enzymy które zaczynają rozkładać kaszkę. Jest ona (jakby to łopatologicznie powiedzieć) na wpół strawiona kiedy taka robi się rzadka . Nie należy dodawać więcej kaszki .Tak ma być .


Gosia fanie że Ci się udało z tą butlą:-) . Wyszło na butli TT? :sorry2:

Ważka śliczne te wykończenia:tak::tak: .Podobają mi się te podłogi:tak::tak: . Schody tez piękne:tak::tak: .
Co do ubranka na chrzest ja nie chce nic sugerować ,ale wydają mi się one za cieniutkie:sorry2:. Podoba mi się bardziej ten polarowy :tak:. Ja jednak bym poszła w kombinezon.:tak::-p

Sawana śliczna z Ciebie mamuśka:tak: .
Kubuś ogólnie lubi cokolwiek mu śpiewam:tak: . Nieraz tez się śmieje z tego w niebogłosy:tak: .Najbardziej kiedy go kładę spać:tak:.

Sapago Śliczne dzieciaczki:tak: . Piękne te zdjęcia :tak::-).Jeszcze takich nie widziałam:tak: .


Gojek śliczny ten dywan :tak:.

Caroline ja tez czasem żałuje tych spineczek:sorry2: .
 
wcielo mi post :errr:4 razy :-(
Gosiaaa ja do gestych rzeczy uzywam smoczka z Aventu 3 taki specjalny do kaszek itp :)
savanna mi nie wcięło posta, ale go nie pokazywało i w efekcie są dwa :baffled:
a co do smoczka, to bardziej o to mi chodziło, że pestki od malin go zatykają, bo tak to ten koktajl leciał :-)


Gosia i jednak się udało z jedzonkiem :-)
Carolaine z tym jedzonkiem to chyba pochwaliłam dzień przed zachodem słońca ;-) herbatki już nie chciała pić ... ale mam nadzieję, że przez to, że już marudna była i śpiąca
wazka fajny ten polarkowy płaszczyk :tak:
Lawina ja też nie mam dzisiaj cierpliwości, aż mi się płakać chciało jak Marta pluła obiadkiem a później herbatką :-(
A spineczek nie ma co zazdrościć ... może następne będą dziewczynki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
JA tylko wpadłam na chwile się przywitać.
Mieliśmy w weekend gości, więc było trochę roboty. Dzisiaj na szczepionce. Mały bardzo się rozpłakał i nie mógł się uspokoić. Pielęgniarka zabawiała go jakimiś zabaweczkami. Nawet taką fajną muuuczącą krową :-D , później się uspokoił i jak sobie przypomniał to znów płakał. Ta szczepionka przeciwko żółtaczce jest bolesna :wściekła/y:
Miał dostać jeszcze pneumokoki, ale stwierdziliśmy, że damy mu za jakiś czas. Tym bardziej, że to pierwsza dawka i nie musi być odstępu.

Fajne te wasze zdjęcia. Rodzina, domy..super. Dbajcie o nie i nie przejmujcie się opiniami teściów i innych zazdrośników. To wasze życie!
Moja teściowa ostatnio przez telefon mówi.. To kiedy Wy byliście u nas?? miesiąc temu ? no długo już a ja tak tęsknie za Bartusiem.. :confused:
Hehe ale to nic w porównaniu z wami. Jej powiedziałam, żeby przyjechała jak tak tęskni :-) W końcu taką samą mamy drogę :cool2:


aa i mój Bartuś ma 7,2 kg długość prawie 71 cm
 
Ostatnia edycja:
Do góry