reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Smoczek lovi pasuje też na butelkę z canpolu z szerokim otworem.

Sagapo piękne zdjęcia :tak:
A jeśli chodzi o te kilogramy to zła jestem , bo uważam ,że mogloby być nie tylko 2,5kg mniej ale 5 przydałoby się.Wtedy czułabym się najlepiej.:wściekła/y:
 
Almeria witaj:):):)

Asians fotki EXTRA ..pamiątka jak się patrzy;)
a co do M ..ha ha on tez tak potrafi a ja w aucie z dzieciakami czekam..ale wlasnie lepiej tak niz na odwrót bo sie jednak człowiek z deczka do tego przyzwyczaił;)
i co do domku to już jest tak..jeszcze łazienka i kuchnia i malowanko..czyli kupaa robotyyy
no i na ogrodzie z tylu...bede miala co robic;)

DSC01516.jpgscho.jpgDSC01230.jpgDSC01256.jpg

dziewczyny myślę kupić taki płaszczyk dla malej, chrzest za 3 tyg a ja nie wiem jak z ta pogoda będzie w PL:/

Cieplutki i wygodny płaszczyk do Chrztu - Matylda

CO MYSLICIE? babka mi napisała ze on grubo robiony i ze powinien być ok,. w końcu to jeszcze nie będzie zima hehe czy lepiej z polaru? chodzi mi o kościół bardziej;/


aa Goyek dywan fajny..i nie drogo zawsze wymienić można jakby sie co nie doprało hehe

aaa i ta butelka tomme toppe to jakaś porażka dla Nas choć ksztalt jak najbardziej zbliżony do piersi;)...smoczek mała tak wciągnie do butelki ze jak pości aby powietrze weszło to smoczek i tak ani drgnie;/ muszę go paluchem wyciągać...używamy butelkę NUKa i jest git..troszke popusci i powietrze nachodzi i dalej ssie...bez nerwów;) muszę właśnie kupi większa butelke powyżej 150ml..
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
gosiaaaa można becikowe na konto :))))))
olena u mnie w miescie nie mozna :-( takie ulatwienie :sorry2:

Gosia smoczek Lovi pasuje na butelkę z Aventu.
caroline dziekuje za odpowiedz :-D
Smoczek lovi pasuje też na butelkę z canpolu z szerokim otworem.
almeria Tobie równiez dziekuje
a wiec jako ze uparta ze mnie baba, jak na koziorozca przystalo, to dzis znow zrobilam probe z butla i Marta wypila 45ml ... jestem szczesliwa jakbym 6 w totka trafiła :szok: ... a zrobiłam Jej ten koktail z przepisow do ktorych linka podała goyek :-) tylko troche duza butla bo 340 i troche nieporeczna jak mało zawartosci jest ... a i ja nastepnym razem po sparzeniu malin przetre je przez sitko, bo mimo ze zmiksowane, te pestki i tak sa i smoczek zapychaja :dry:
 
gosiaaaa można becikowe na konto :))))))
olena u mnie w mieście nie można na konto :-( to takie ułatwienie :sorry2:

Gosia smoczek Lovi pasuje na butelkę z Aventu.
Caroline dziękuję za informację

Smoczek lovi pasuje też na butelkę z canpolu z szerokim otworem.
Almeria dziękuję za informacje
Dziewczyny, dzisiaj znów spróbowałam z butlą, bo uparta jestem - jak przystało na koziorożca :tak:- i udało się Marta wypiła co prawda ze 120ml 45ml, ale i tak jestem szczęśliwa, bo prawie nic nie wylało się bokami :szok: ... zrobiłam Jej ten koktail malinowo-jabłkowy z tych przepisów od goyek. Tylko ja to trochę zmodyfikuję następnym razem, bo jak sparzę malinki to przetrę je przez sitko, żeby nie było pestek, bo dziurkę w smoczku mogą zapychać (mikser sobie z nimi nie poradził).
Z tą butlą to mam nadzieję, że nie był jednorazowy incydent, tylko będzie nam szło coraz lepiej :-) tylko trochę nieporęczna ta butla, bo jak mało płynu to ciężko smoczek napełnić, bo mam 340ml.
 
Hej:-D


Weekend mieliśmy bardzo zajęty:tak: ,więc może później coś jeszcze skrobnę :-p. Korzystając z ostatnich ciepłych dni pojechaliśmy nad jezioro na grila:-D:-D . Super było:tak::-D. Niedzielę tez spędziliśmy w polu:-D (między deszczami ;-)) .
Wzięłam się za Kubusia jedzenie :tak: . Po weekendzie spędzonym na próbach dziś młody zjadł łyżeczką:tak: (!!!!!) na śniadanie 1/3 słoika śliwek :tak:i 150 sinlaka :tak:. Odkryliśmy, że on bardzo lubi tą kaszkę :tak:i tylko kaszkę:dry: . Każde inne jedzenie jest dla niego fujjj:dry:… Wczoraj przez cały dzień zjadł : słoiczek (cały:tak:) marchew-jabłko:-D , pół słoiczka śliwek:-D , 200 mil siniaka :-Di oczywiście mleko:-D . Tak ,że coraz lepiej jest :-).
Młody ma obecnie fazę na stanie:dry:. Jak nie śpi nic nie dam rady robić :-(. Non stop wspina się na łóżko i stoi:oo2: . Jak sobie zapomni czy nabierze pewności siebie to się puszcza :baffled:no i gleba:oo2: . Jak ,że jak widzę ,że tylko staje to już tylko siedzenie na podłodze przy nim mi zostaje:baffled:. Wczoraj mój Mały kamikadze mnie zaskoczył:tak: .Puścił się obrócił tyłem do kanapy i stał tak sam :tak:nie trzymając się niczego:shocked2: ( !!!) Tylko opierając się plecami :-p.
Aha jeszcze jedno :blink:. Wiecie nasze dzieci są mądrzejsze niż nam się wydaje:tak: . Chodziłam z Kubusiem głównie na jeden plac zabaw :blink:. Wiecie że jak przechodzimy koło niego to on już wie że tam się huśtał :shocked2:! Jak go bujamy w huśtawce to tak fajnie macha nóżkami:tak: . Taki sam rodzaj machania wykonuje jak przechodzimy obok placu :tak:!! W innych okolicznościach nie wykonuje takich wymachów:tak::-p.

[video=youtube;jmwQ6Ot10LU]http://www.youtube.com/watch?v=jmwQ6Ot10LU[/video]

Tu filmik super zabawy na zjerzdzalni :tak:



[video=youtube;06V7ssqb9Yg]http://www.youtube.com/watch?v=06V7ssqb9Yg[/video]


A to załegły filmik z odwiedzin znajomych u Kubusia
:-p
 
Hej! Wazka jak na dziś to płaszczyk za cieniutki. Dziś jest naście stopni i ja juz ubieram w cieplejszy..
Sliczny domek:-) Bardzo mi się podobają kolorki wykończenia.
Sagapo zdjęcia cuda fiu fiu
jak zwykle zarobiona jestem lecę!
 
wcielo mi post :errr:4 razy :-(
Almeria tak Arturek to cały tatus choc wczoraj moja mama powiedziala mi ze na JEDNYM zdjeciu jest bardzo do mnie podobny... no coz lepiej na jednym niz na zadnym :-D:-D
Goyek super te ksiazki :-)
Sagapo sliczne masz te dzieciaczki, a na te wspolne zdjecia sa po prostu przeurocze :-)
Wazka nie liczyłabym na ladna pogode w PL bo tu roznie bywa. Plaszczyk jest sliczny i mozna go pozniej wykorzystac do jakiejs sukieneczki :biggrin2:
Aha a domek macie przesliczny! dziedzi beda mialy gdzie rozrabiac :-D:-D

o wlasnie wiem co chcialam jeszcze napisac:
dzisiaj w nocy o 3 nad ranem Arturek sie obudził :szok:
cos mu sie przysnilo i tak strasznie krzyczal... glodniej niz na jedzenie :-p
ciekawe co takiemu dzieciaczkowi musi sie przysnic zeby wywolac w nim takie emocje... zasnal i wstal ladnie o 7 na jedzonko :)
ciekwe czy znowu mi zje posta.......... chwila prawdy ;-)

Gosiaaa ja do gestych rzeczy uzywam smoczka z Aventu 3 taki specjalny do kaszek itp :)
Lawina no nasze maluskzi sa madre :-) Przykladem tego jest ze jak maluch slucha muzyke to wybiera sobie swoj ulubiony utwor i jak go czasami zanuce to smieje sie w nieboglosy, a jak spiewam cos innego to sie tylko usmiecha :)
No i na pocieszenie powiem Ci ze teraz zbliza sie taki okres ze trzeba miec malucha non stop na oku. Ja jeszcze moge mojego zostawic na macie i np sprzatac zerkajac na niego bo nie chodzi ani nie raczkuje :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry