reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

wow ale stronn

ja byłam dziś u znajomej 4h do pomocy w chacie...i pogawędka oczywiście tez była jak i lampka wina:p
M stęskniony :-D:-D:-D

a no wiadomo ze na razie nie myślimy o 3 dzidzi choć M zaczął myśleć ze fajnie będzie mieć 2 chłopaka no ale wiadomo ten czas nie byłby zbyt dobry |(CHODZI O MNIE no i chcieliśmy gdzieś pojechać odchamić sie a tu znów ciąża ....wiadomo wyrzeczenia hihi)) aczkolwiek człowiek by sobie poradził;)

Izabell i to mnie jakoś trzyma, ze juz niedługo...mówiłam temu współlokatorowi idiotowi wczoraj ze zobaczę jak zachowa sie małżeństwo za nas , czy beda zadowoleni z tego burdelu jaki sam on tworzy syfiarz bo ze my niby Narzekamy:eek: ., kuzwa mac wprowadzał się i zgadzał się na warunki wiec niby na co narzekamy na to co powinno być spełnione:angry::crazy:... można powiedzieć ze to sa NORMALNIE ludzie..nie maja przepitych twarzy i debilnych gadek z palca wyssanych(jego zonka mieszka w przytulku dla bezdomnych czy jakos tak(bez poldkiej telewizji a dziec iak polski zpomina i ledwo sie mozna z nim dogadac:eek:..normalnie extra i mi pierniczy ze ona wynajmuje mieszaknie KLamca..pozniej mi gada ze za darmo z 'hausingu' chate dostala zonka a MY niepotrzebnie na to harujemy odkladajac kase:szok::szok::szok: ze niby warto sie rozstac , mieszkac w jakis przytulkach i czekac na cos za DARMO:szok: czy to jest normalne myslenie:confused2:
czy może ja jakiś odludek :confused2::confused2::confused2:

pustak i tyle .... ale spodnie ma hugo bosa :-D:-D:-D:-D:-D:-D czy jakos tak ...


Lawina antybiotyk jest na bakterie a jak jest wirus to antybiotyk zbedny...lepiej nie leczyć jak to napisałaś na 'zas' antybiotykiem..

zaraz dopisze reszte bo zapomnialam co przeczytalam:baffled:

aa a filmik wkleje jak tylko obrobie, wlasnie nagralam na szybkiego;)

aa i co do okresu.. po szymku dostalam po 10 miechach , okolo 8 miesiaca to przerwy byly dluzsze, jedno karmienie w nocy czasem dwa.....

a teraz karmienie co 2h ..no fakt po 2 miesiacu przerwa wynosila nawet 6h tak wiec dostalam po 3,5 miechach podajze takze czase i genetyka ma swoja role a czasem i zachowanie organizmu co mu się tam w środku poprzestawia;)

SAWANNA JA PRZED JAK I PO SZYMKU MIALAM CYKL 28 DNI ..WIEC 2 DNIOWE SPOZNIENIE CHCIAZ WYWOLYWALO U MNIE ATAK SERCA HAHA

teraz jeden okres byl, za tydzien mialam nasteony 7 dniowy:O no i poźniej juz po rownych 28 dniach dostalam a teraz sobie czekam i czekam:O

dobra lece na filmy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lawina z moim ojcem do dluga historia. Generalnie tak na prawde wychowywalam sie bez ojca i go nadal nie mam. Jestem nieslubnym dzieckiem i kontakt mialam z nim raz w miesiacu. Jest zepsuty do szpiku kosci, w glowie ma tylko pieniadze i kochanki - chyba wiecej mowic nie musze...

kurde znowu poklocilismy sie z M
przez to ze ciagle pracuje i on ciagle jest zmeczony nie wiem juz co to czulosc i jakies mile przyjemne chwile w zwiazku :( i przez ta sa klotnie.... ja sie bocze jestem smutna i w ogole... i do awantury malo brakuje
 
Savanna bardzo przykre, że masz takiego ojca Nie potrafię zrozumieć jak można nie kochać własnych dzieci, nawet tych nieślubnych, zazdrościć im czy robić złośliwości Wasze historie uświadamiają mi, że ludzie mogą mieć jednak serce z kamienia, smutne to bardzo :no:
Wazka współczuję bardzo lokatora, znam ten ból, prawie rok tak się męczyliśmy, nasze nerwy były w strzępkach dlatego nigdy w życiu nie zamieszkamy z nikim A takich cwaniaczków-polaków za granica niestety coraz więcej aż szkoda słuchać ich "mądrości życiowych"
Lawina szybciutko wracajcie do zdrówka U nas ok 3 tyg temu też szalał wirus i mała dostała antybiotyk, tylko ona bardzo podatna jest i zawsze jak któreś z nas kicha i prycha to pózniej jest chora
Szarlota tatuś pewnie dumny jak paw:-D
Krzesełko już zakupiliśmy chicco polly i jesteśmy z niego zadowoleni:-)
A jak nasza ciężaróweczka się czuje?
 
Zamiast spać siedzę i Was czytam:-D, przy okazji czekam na M:-( biedaczek tak długo w pracy.

Carolaine niestety nie mam konta na NK z powodów zawodowych:sorry:. Jeżeli podasz mi swój adres mailowy to prześlę Ci jakieś foto mojego Filipo:-D.

Lawina życzę zdróweczka dla Ciebie i Twoich bliskich. Tak nie ciepię tego okresu kiedy chorubska zaczynaja panować. U mnie katar u dzieci powoduje już stres.

Savanna przykre to jest, że sytuacja między Tobą, Twoim M i teściami oraz ojcem tak wpływają na Wasze małżeńskie relacje. Wy musicie się trzymać razem, teraz już tworzycie oddzielną rodzinę i co najważniejsze kochacie się. Nie dajcie się poróżnić. Trzymam za Was kciuki.

Rozmawiała z lekarzem, tak naprawdę powiedział, że zatwardzenie, które ma Filip nie jest jeszcze poważne (zaznaczam robi małe kupeczki, b twarde ale pojawiają się kilka razy dziennie) więc polecił podawać mu utarte jabłuszko, ale takie z pewnego źródła nie pryskane. Zdobyłam kilka sztuk:-D i juz małemu zaserwowałam - soczyste, ale kwaśne:-( - dał radę i takiej postaci jabłuszka.

Aaa, właśnie dzisiaj podczas kamienia zupką zorientowałam się, że Filipkowi przebiły sie już dwa ząbki - rysował mi łyżeczkę hihi:-D, ale jeszcze muszą te nasze maleństwa piąć się w górę i pewnie to odczujemy humorkiem małego:tak:.

Uciekam, papa.
 
Dziewczyny ale ja za wani tęsknię :rofl2: niestety brak mi sił i czasu :no: kochane ja nadal przeziębiona, a do tego Samuś jednak zaraził się ode mnie. Dziś byłam z nim u lekarza, dostał leki, to infekcja wirusowa. Biedaczek oczka ma załzawione, katar mu z nosa leci, nosek zawalony, trudno mu spać :no: . Mam nadzieję, ze te leki pomogą.

a i pisze plan całyyy czas :no: to znaczy nie mam czasu na to pisanie.

Zmykam. Może jutro uda mi się poczytać co się u was działo.

Śle buziaki, pa
 
tu link do filmiku jak Amela bryka, oczywiście to nie to co Kubuś ale zawsze coś;)

YouTube - Amelia bryka wrzesien 2010.wmv

Mikchalka córę masz śliczna a w tej czapce wygląda bombowo!

Asians garatuluje zabków :) i wracajcie szybko do zdrowia!

co do chorób to pod tym względem lubię to miejsce bo Nam służy..wilgotne powietrze ... zimy takiej jak w Pl nie ma..no ale znowuż te deszcze..choć powiem szczerze ze nauczyliśmy się z nim zyc..parasola w łapę i heja;)

Sawanna przykre to:(
 
Ostatnia edycja:
Ważka ślicznie tynia twoja córcia! Jeszcze jakąś tancerkę słynną będziesz mieć :-) .

Hmmm, wyczekuję dnia kiedy Samuś mi tak zatańczy :-)
 
reklama
hehe w ogóle fajne te filmiki ważka :) najbardziej to jedzenie z góry hehe :)

a ja generalnie czuję się ok, zero dolegliwości :)
 
Do góry