reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Wazka no to nas przetrzymalas:)

Dziewczyny wlasnie odkrylam ze ja tez mam tez Vigantol , co mam z nim zrobic????? Pomozcie.
 
reklama
gosiaaa ten vigantol to własnie witamina D.

no i tutaj tez nie dają antybiotyków chociaz tyle razy byłam chora, kazdy lekarz mówi ze to wirusy na ktore antybiotyki nie działają. A jesli byłyby bakterie to tak

marcellina miałam powiedziec własnie że zazdroszcze wieczorku z dziewczynami i przy flaszeczce:)
 
A wiecie z innej bańki: Dominika ostatnio sporo gada: baba, lala a niedawno zaczęła "tata" ależ m dziś rano jak to usłyszał to zaraz przyleciał zachwycony;-) Mama baaardzo rzadko jej się zdarza więc ją uczę cały czas:-(
No i jeszcze a propos fotelika-mamy stary po n-tym dziecku więc nie podzielę się informacjami. A co do leżaczka to moja córcia już niestety nie może w nim poleżeć! Siada małpka sprytna i były chwile grozy mimo pasów.:szok:
Aaaa i ja też bym tak chciała jak Marcellina mmm choć piweczko i pogadać z psiapsiułkami. Miodzio
 
gosiaaa ten vigantol to własnie witamina D.
Izabell dziękuję za odpowiedź :) tak myślałam, ale nie byłam pewna. to ja mam devikap :)
Myśmy wczoraj zamówili na allegro krzesełko do karmienia .Jutro maja mi go dostarczyc.Wybrałam z opcją bujania zobaczym co to za cudo KRZESELKO DO KARMIENIA 4 KOL RT2 WB ROCKER + BUJAK (1212162333) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Nikamo jakbyś mogła to opisz później wrażenia odnośnie krzesełka, też mam zamiar kupić, ale nie mam pojęcia jakie ... a oglądałaś je przed zakupem w sklepie? czy tak w ciemno na alle kupiłaś?
 
Ostatnia edycja:
Sagapo My nie mieliśmy problemu z kupami bo robi 1 raz dziennie ale jak zdjadł zupkę (marchew, pietruszka, ziemniak, buraczek, masło) to były 3 w ciągu godziny.

Izabel brak słów na takich ludzi

Byliśmy dziś 1 raz w "nowej" dla nas przychodni i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przychodnia Państwowa(w szpitalu) wcześniej była prywatna i wszyscy bardzo mili uśmiechnięci, zagadywali do malucha.
I nie doczytałam ech
 
Poleżałam ,zażyłam polopirynę i troszkę lepiej się czuje :happy:. Mały po lekach nie dostał jak na razie żadnego uczulenie (uff) ale nadal go obserwuje :eek:.Obecnie śpi tak jak mój maż .Wszyscy zmęczeni choróbskiem :-(

Gosia ja dostałam okres jakoś po około 10 tygodniach od porodu .Byłam strasznie niepocieszona z tego powodu . Moja mama miał podobnie –genetyka (?):baffled:

Sawana o co chodzi z twoim ojcem ? Czemu masz przez niego płakać ? On jest gorszy od teściowej ?(!)
Kubuś jak na razie nie je kaszek .Obecnie chodzi spać o 10 i wstaje między 7.30 a 9.30 co niezmiernie mnie cieszy:-p .

Szarlota to bardzo, bardzo smutne .. :-(Powiem Ci że u nas było podobnie:eek:. Teściowa tak mieszała i się wtrącała ze szok :angry:. Mąż był bardzo pod jej wpływem :angry:. W sumie to nie tylko ona temu była winna mąż sam też chciał mi pokazać co on potrafi :wściekła/y:Dopiero jak zrobiłam wielką awanturę i rzuciłam mężowi obrączką ,to się spamiętał :-p. Nie od razu było lepiej :eek:.Mi tylko chodziło o to żeby się zaczął starać i zrozumiał że już nie jest kawalerem :sorry:.Od tamtego incydentu było tylko lepiej :-p .Teraz jest super :tak:
Z tym spaniem osobno to właśnie dlatego teraz ,bo później mały by był kumaty i mogło by być mu ciężko . A tak to tylko ja gdzieś to przeżywam…:eek:

Izabel to smutne z twoim tatą .:-(
Fajne to krzesło :tak:. My nie kupujemy krzesła bo nie mamy na nie miejsca:baffled: .
Widziałam filmik instruktarzowy na youtube z tym twoim wózkiem . Powiem tyle wow:szok::laugh2:.Ile ten wózek ma funkcji i bajerów.
Gluten (to w skrócie )białko roślinne .Wprowadza się go ( według różnych źródeł między )5 a 11 miesiącem życia dziecka. Podaje się go teraz dosyć wcześnie bo uważa się ,że wczesne jego wprowadzenie minimalizuje lub wręcz wyklucza ryzyko alergii na niego w przyszłości.
Gluten jest w wielu produktach spożywczych:baffled: . Więc alergia na niego strasznie utrudnia życie.

Caroline wow faktycznie szybko się usamodzielnił:tak:. Mi jakoś nie przyszło do głowy, żeby wcześniej spać osobno :eek:.Chyba przez to że mały często budził się w nocy :eek:.Wyczytałam, że Winika już śpi osobno ,dodatkowo Kubuś śpi cale noce więc stwierdziłam ,ze chyba u nas nadszedł ten czas:sorry:.
Lekarka mówiła, że u dzieci alergicznych często infekcje górnych dróg oddechowych przechodzą w zapalenie oskrzeli lub płuc…i w pewien sposób chciała temu zapobiec tym antybiotykiem… hmmm swoją drogą to takie leczenie na zapas:eek::baffled: .
 
reklama
i nie dokończyłam pisać, mały wzywał.
Zaczęłam pisać o przychodni, że całkiem inne podejście do pacjenta, same pozytywy widzę (jak na razie przynajmniej):-)

Odnośnie teściowej dobra kobieta mi się trafiła, gorzej z ojcem podobnie jak u Izabel, też wnuka nie widział mimo, że byliśmy żeby odwiedzić moją mamę. Na szczęście mam niedaleko babcię i mogę zostać na noc odwiedzając moje rodzinne strony.:no:

Zdrówka życzę chorowitkom.
 
Do góry