reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Młody tez piąstki wkladał. Jednak teraz dosłownie doi kciuka i paluchy ...Jak nad ranem wstal to było słychac intensywne dojenie .Siedzi doi ,lezy doi .Nawet jak sie bawi teraz to potrafi przystanąc i podoić chwilkę i dalej sie bawić
 
reklama
Lawina a w ogole to co wyprawia Kubuś to się chyba żadnemu pediatrze nie śniło, że w takim wieku już mozna. Takie małe ciałko a tyyyyyle w nim siły !
 
Mój też doi kciuka cały czas. Juz kiedyś o tym pisałam na kaffe. Trwa to już ponad 2 miesiące ( a może i dłużej). Prawie cały czas tylko jeden kciuk, aż ma czerwony.(piąstki i palce też są) Z ciekawości kiedyś sama włożyłam kawałek palca żeby sprawdzić siłę ssania i tak zassał, że aż mnie zabolało. Radziłam się pediatry i kazał na siłę wkładać smoczek.<gorszy zgryz niby po kciuki niż po smoczku> ( mój Bartuś był/jest antysmoczkowy)
I tak walcze z tym smoczkiem cały czas. Na początku głównie go gryzł zamiast ssać i trzeba było stać i go trzymać. Teraz jest już lepiej, bo czasami nawet zassie:)
 
Dzień dobry Dziewczyny!
Ja Cie ale ponuro i deszczowo u mnie..nie mówiąc o tym że zimno jak... Michaś pogina w skarpetach i papciach.
Jak sie macie na dziś, jak humorki? Do mnie juz szefowa wydzwania.. za miesiąc powrót do pracy, dałaby sobie luzu jeszcze...
Michaś dziś od 4 się bawi..,...
Próbuję suwaczek.
 
Qassandra kurde mi tez nie widać zdjęcia. Wiedziałam że będa schody. A miałam się za taką oblataną...
 
Lawina gratuluję małego zdolniachy. Mój na razie pełza i sam chce siadać. Staramy się go oszczędzać, ale czasami sam się wyrywa do siadania.
Kiedyś któraś z dziewczyn pisała o tym, że jak dziecko rozwija się szybko fizycznie to mniej umysłowy i odwrotnie. Znam jeden przypadek. Moja sąsiadka zza drzwi ma dziecko w wieku 2,5 roku. Szybko rozwijał się fizycznie. W siódmym miesiącu już miała zdjęcie jak stoi przy regale . Siadał już sam w szóstym miesiącu, ale właśnie gorzej rozwijała mu się mowa. Późno zaczął mówić. Do tej pory mówi tak, że nikt ( oprócz rodziców) go nie rozumie. Mówią mu ciągle żeby powtarzał i jak się stara to mówi lepiej. A ogólnie to jest struś pędziwiatr. Taki ruchliwy, że jedno z rodziców nawet nie siada w gościach :) U nas był pierwszy raz a zwiedził każde zakamarki :)
 
reklama
Do góry