reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

A tak apropos spania to mój Antoni zasypia ok19 max o 20 i budzi sie o 1 zjada 150 mleka i śpi do 7.

Teraz nam sie troche popierdzieliło bo tak to był super spokojnym dzieckiem ale oczekujemy pierwszego ząbka no mały zaczoł marudzic ale w nocy jest jak narazie ok tylko w dzień marudzi musze go nosic, czego do tej pory nie praktykowaliśmy w nadmiarze...

Pozdrawiam serdecznie jutro wieczorkiem tez wpadne poczytac :)
 
reklama
chyba ide zaraz spac... taka żadna pogoda jest ze caly dzien chodze senna :baffled:
a przy okazji sprawdze czy mi sie zdjecie zapisalo jak powinno :) Jutro Was poczytam bo dzisiaj mi sie juz nie chce :p
Papa
 
W sumie wubrałam niebieski ale jak już jest ten to i tak świetnie:)))))))))))))))
Dobranoc babeczki

P.S. Jutro spróbuje dodac zdjęcie:DDDD

no wielka chwila bedzie zdjęcie czy nie bedzie oto jest pytanie???

Dupa nie ma:((( ja to jednak jestem debil:( no cóż...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobranoc mamuśki,pa pa

Ja w :
Dodaj Obrazek do Sygnatury
tam wczytałam obrazek z kompa

Lecę na frytki, m mi zrobił, taką miałam fanaberię na noc :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
padla mi bateria JAK I KABEL:wściekła/y:

Aga usmialam sie ... fajne teksty:-D

tego usypiania to moze kiedys zaczne 'uczyc':tak:, na razie jest git no i mala spi najmniej ostatnio 3 razy dziennie po 1,5h i czasem nawet raz 2 hJUPI ..a czasem 4 razy po 1,5h ...jakos zalezy no i fakt ze jest zmeczona ale jak jej nioe wezme do lezaczka to bedzie sie meczyc i marudzic i nie bedzie spac a wtedy tylko noszenie...i nie spala by mi tyle razy w dzien...czesto mi sie budzi przez wspolokatorow ktorzy laza i drzwiami trzaskaja wrrr a wtedy nie zawsze zasnie dalej ehh

Saskiana wiem co czujesz..powiem ci ze takie sa poczatki a z czasem moze tak butle polubic ze piersi nie bedzie chcial:-D moja wczoaj miala taki atak ..zalamalam sie bo na wieczor (je rano odemnie w poludnie i na wieczor w miedzy czasie butla, no zalezy) powinna jesc odemnie a tu piersi mi mlekim podeszly a ona nie chce wrrr na stojaco ja karmilam aby to zessala i udalo sie:szok: szok
i tak samo sie zdarzylo w dzien ze nic piersi ale butle ale sama jej butle podaje to mam co chcialam, wtedy plakalam strasznie ze woli butelke i martwilam sie o laktacje:sorry2: , na drugi dzien zwnowóz ładnie z piersi jadla i wszystko bylo w normie o dziwo wrrr. ale dzis juz sie do tego przyzwyczajam 'po woli' na szczescie bo chce ja karmic dlugo rano i wieczorem ale moze mi sie calkowicie zbuntowac jak widac:crazy: hehe

spadam bo M wola ..chodz ma luz bo dzieciaki spia:laugh2:
 
reklama
Lawina jest to zdjecie Kubusia, no ja go widze:)szkoda, ze mi zadnego pomyslu nie poddaliscie co z prezentem.....bede myslec dalej, chyba juz nic nie napisze, bo spatki mi sie strasznie chce...buzka
 
Do góry