reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Marcellina fajnie że jesteś:-) Od razu zapisz-to ja nika34;-) co sie stało? ojczyzna okazała sie niegościnna?
Co do usypiania to my już w pierwszych m-cach odkładaliśmy za każdym razem do łóżeczka, niestety czasem był płacz, ale kilka minut. Teraz jak córcia robi się marudna to myk ją do łózeczka i smoczek, ona czasem pomarudzi, wyrzuci z 5 razy smoka na podłogę aż w końcu sie poddaje;-) Wieczorem idzie najłatwiej, po kąpieli bez szmeru wie czego się od niej oczekuje;-)
 
reklama
Hej
I ja się przywitam, nie było mnie kilka dni a tu przeprowadzka, ale fajnie to nowe forum.
Tylko na początku będzie ciężko z tym która jest która.

My byliśmy na weselu i wzięliśmy malucha na ślub i wesele do 20 się "pobawił" a potem do babci spać (spał do 4, także nie trzeba było karmić podczas naszej nieobecności) :)
Wszyscy się dziwili że On nie płacze jak widzi tylu ludzi naraz, tym bardziej że pierwszy raz widział większość.

Daje mu już kaszkę mannę od niedzieli, i też od niedzieli słoiczki z mięskiem, bardzo mu smakuje :D

A ze stopkami i zdjęciem teraz poszukam co i jak.
 
A my ze spaniem nadal mamy problemy, dziś Piotruś wstał o 3. 40 w nocy i płakał do około 6 -tej już nawet nie wiem kto pierwszy padł on czy ja ze zmęczenia. Spał do ósmej i dziś jęczy bo się w nocy nie wyspał. Ech do najgrzeczniejszych ten mój szkrab nie należy..
 
kobietki-widac fotke pod moim nickiem?czy tylko ja jej nie widze...czy wcale jej nie ma:(jak na swoj profil w hodze to jest a tu jak na forum cos napisalam to...nie ma:(help

Saskiana nie widać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry