reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

ha ja też co mogłam to rozpracowałam:nerd:

:laugh2::laugh2:;-)

idę Amele przewinąć bo kiedy to ja się zastanawiałam że 2 dni temu kupsko robiła to nie dała mi się długo nad tym zastanawiać i zrobiła co należało;-):-D

Gosia może w przegladarce zapisz;)

co do usypiania ..mi mała też przy piersi usypiała, teraz gdy jest juz wieksza to juz sporadycznie tak uśnie...usypiam ją w leżaczku i kiedy jest śpiąca to raptem parę bujnięć i już ale mi 'na razie' nie zależy na tym aby sama usypiała;)
może dlatego że problemu z tym nie ma, no i najwazniejsze dla mnie było to aby nie uczyć jej usypiania na rękach..chodząc np.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Gosiaa ja swojego odkładam do łóżeczka, daje smoka, kocyk i sam zasypia. Jak nie zaśnie w ciągu 5 min i marudzi to wyjmuję go z łóżeczka bo to znaczy że jednak nie jest śpiący. Właśnie teraz drzemie i mam ze 20 min wolnego.

Aha i czasami głaszcze po główce i pomagam mu się wyciszyć mówiąc ciiiii :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aa no i przy Szymku to tez był wyczyn bo co usnęła to zaraz ją obudził:angry:
więc taka rozdrażniona to sama na bank juz dalej nie zaśnie i by nie spała:no:
z dwojgiem to już z deczka ciężej pod względem 'hałasu':laugh2:
 
możesz dodać w panelu kontrolnym gosiaaaa do tematów Nowe subskrybowane tematy ja tak dodałam, i wchodzę odrazu na ostatni nie przeczytany post.

co do usypiania my mieliśmy podobny problem, twoja mała już chyba jest tak przemęczona że nie może zasnąć

u nas siedzenie 10 minut przy małym głaskanie po brzuszku i przy tym buczenie szssssssszzzzzzzzzzz :)
 
Michałek zasypia podobnie jak Leoś:) Wkładam do łózeczka obowiązkowo pieluszka,smoczek i kaczka ! Kokosi się parę minut i zasypia jak trwa to dłużej biorę go na tapczan i jeszcze chwilke się z nim bawię aż sam padnie.Raczej nie mamy problemu z usypianiem.Zresztą jak jest śpiący to jest płaczliwy (co mu się w innych sytuacjach nie zdarza) i zaraz poznaję że trzeba połozyć go spać.
Buuuu dziś to chyba ja też się zrobię płaczliwa jak patrzę na pogodę za oknem. Nic mi się nie chce nawet się jeszcze nie pomalowałam i nie ubrałam .SZok!
 
HEJ MAMKI,TO JA MAMA WIKI;-)WRESZCIE WAS ZNALAZŁAM.KUTDE MOJA MAŁ A ZNOWU WYSYPKA WOKÓŁ UST:baffled:A JA NIE WIEM CO ROBIĆ:sorry2:
:no:Jak wstawić focie i suwaczki:crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry