reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Hej Dziewczynki, zajrzalam na kaffe a tam wiadomosc o przenosinach:) Moge sie do Was dolaczyc??
Pare razy pojawilam sie u Was na kefeterii, ale obecnie mam laptopa w naprawie i grzecznosciowo pozyczam od brata, wiec poki co rzadko zgladam. Ale to sie zmieni:D
Jeszcze nie potrafie sie tu poruszac...nawet nie wiem czy w dobrym miejscu pisze posta:p
 
jeszcze takiego suwaczka jak ma Goyek,bym musiala sobie gdzies skombinowac;)

hej gabi-pewnie dolacz sie.im nas wiecej tym ciekawsze sa dyskusje(wymiana doswiadczen):)
 
Ja też jeszcze się gubię, a do tego Samuś mi nie pomaga :no: cały czas walczymy z marudzeniem ... po tym urlopie przydałby mi się kolejny urlop, taki na wyregulowanie synusia :-) , bo po tym z rodzinką ciężko nam idzie.
 
normalnie makabra, padło mi ładowanie od lapka:no: kiedy dzieci spia to ziewam do telewizora, już nawet posprzątałam generalnie pokój ae nie chce mi się już nic bardziej w tej chacie ogarniać ,np. mycie okien:-p..:szok:gdyby nie one to bym depresji dostala z tej nudy...dorwałam sie do kompa współlokatora(tego fajniejszego) na szczęście..musze ta baterie zamówić..

co do nazw to fajnie by było jakby były te 'stare' ale jak nie można to z czasem jakoś się połapiemy;)
najfajniejsze jest to ze widać buźki i wiek dzieciaczków, nie trzeba wyliczać itp:rofl2:
 
Saskiana ja właśnie muszę poszukać takiego z imieniem synusia, ten co mam miał tylko taką opcję bez imienia.

Ważka okaże się ze przydała by się stara dobra tabelka:-) na kafe to ułatwiało sprawę. Ja przy Samusiu czasu na nudę nie mam ostatnio ... a chciałabym tak się ponudzić słodko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja przyzwyczajona Goyek ze jak mala spi to sobie po necie buszuje a tu tak dziwnie //cisza spokoj robic nie ma co i nawet z doskoku zajrzec nie mozna:baffled:

hehe jak pojde do pracy to zapewne zatesknie za ta nuda:-p
 
reklama
hhhm, ach ta praca...
coś mi w ustach wychodzi, nie wiem czy to jakaś febra czy co. Boję się teraz całować Samusia, żeby go nie zarazić.
 
Do góry