reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

dziewczyny kurcze a moze cos wymyslicie by miec stare nicki...one ''dawaly '' jakis Wasz obraz, a teraz z nowu od nowa...moze gdzies tam sie uda wcisnac Wasz stary nick...

no i powtarzam prosbe z marcowek...jaki dostalyscie najlepszy prezent z chrztu dla maluszka?

acha i jeszcze cos mialam dopisac...tu chyba tez nie jest tak ...prywatnie...kazdy sie moze dopisac, na forum marcowek jest ten nasz link, wiec wystarczy raz sie wysilic i juz kazdy tu bedzie mogl wchodzic, fajne jest to ze mozemy sie zobaczyc na zdjatkach i przez to latwiej sie bedzie porozumiec, ale mialo byc chyba bardziej kameralnie...no nic...mi to ogolnie nie przeszkadza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mi też się kręci wszystko, jednak człowiek szybko się przyzwyczaja:-)

my na prezent to dostaliśmy pieniądze = jakieś drobiazgi, więc ci nie pomogę.
 
Mala brzuchatka, no fakt ale trzeba sie zalogowac i juz anonimowym sie nie jest wiec nie bedzie wypowiedzi z doskoku np. takiej obrazliwej;-)

i tez kase dostalismy, ten smoczek na zabek...dla mnie to kasa najlepsza..wiecie ze mam swinke(kasa nie ruszana w niej jest) skarbonke dla dzieciakow hehe za jakis czas sie przyda;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez mam taka swinke, tylko ze co jakis czas ja otwieramy z mezem:)bo takie drobniaki to dobra rzecz:)

goyek wklejaj zdjecia, bedzie bardziej kolorowo:)no i powtorze pytanko z prezentem na chrzciny...moze jakies sugestie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hmm, zdjęcie mówisz ... to muszę poszukać instrukcji, jak to się robi bo dla mnie to czarna magia, a jeszcze dziś, to tak z doskoku, pomiędzy płaczem wpadam.
 
goyek-my tez po urlopie dluugo odpoczywalismy:)wszystko nam sie rozregulowalo-a rodzinka ema jeszcze sie dziwila,ze nie chcemy do nich przyjechac na kilka dni.i chyba nawet mieli pretensje.a ja po prostu tesknilam za naszym wielkim wlasnym lozkiem no i chcialam troche czasu z synkiem sam na sam spedzic.
i tak to jest jak sie ma male dziecko!urlop to zaden urlop:)

wazka-a z kabla nie mozesz pradu do lapka ciagnac?
bo ja mam w sumie baterie i tak wyciagnieta przy jednym lapku i tylko z kabla ciagne.
mycie okien powiadasz,echhhh...nie przypominaj nawet.ja mam takie na cale sciany-od jednej do drugiej i od sufitu do podlogi!!!

mala brzuchatka-nie pomoge,bo my nie chrzcilismy.

lece bo mi maly buczy
 
Hello, no ja przy Filipkowi też niestety czasu na nudę nie mam... Mały śpi średnio 2 razy dziennie. raz ok 1h albo1,5 a drugi raz ok 40 min.... Rzadko ma odchylenia od tej normy, w międzyczasie jest bardzo absorbujący, hehe:tak: Tzn. najbardziej by wolał żebym była z nim nonstop:crazy: Nie wracam do pracy jeszcze więc nie mam nic przeciwko.. tyle że czasami już na głowie staję a on jeszcze marudny:-) No ale teraz zęby ciągle mu dokuczają więc muszę być cierpliwa

Ważka, kombinuj szybko tę baterię:-p

Co do prezentu na chrzciny to nie wiem bo my też głownie kasę dostawaliśmy. Może mogą dziecku jakieś konto oszczędnościowe założyć albo coś w tym stylu, hmmm no nie wiem
 
Witajcie,

dołączam się również. Jak zrobiłyście te suwaczki? tzn gdzie one są bo czasu brak, żeby buszować w ich poszukiwaniu?
 
reklama
Do góry