reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Ho ho Olena gratulacje!!!
My też planujemy drugie ale jeszcze nie teraz ,choć kto wie bo oprócz gumek nic nie używamy...

Savanna włosy mi stanęły na głowie jak przeczytałam o Twoich teściach . Trudno cos radzić bo widze że to jest jakaś toksyczna miłość do Twojego M .A może by tak spróbować ochłodzić wasze relacje ,nie widywac się tak często niech zatęsknią,przemyślą....

Mała_31 niestety są różne żłobki ,bolesne jest to że wiećej słyszałam o nich negatywów.Ale niestety wiem że wiele z nas nie ma innej możlwiości i musi dziecko tam zostawić.Fajnie że znalazłaś opiekunkę:)

Ja dziś padam ze zmęczenia ,zrobiliśmy dziś kilometrów ,bylismy na mega zakupach i moje chłopaki padły ze zmęczenia.Oczywiście mamusia jest niezniszczalna ha ha.

Dziś dałam mojemu Misiowi pierwszy raz słoiczek z mieskiem ,jadł aż mu się uszy trzęsły.

Dziewczyny mam pytanko czy mrozicie zupki dla dzieci,bo chcę trochę pogotować i nie wiem czy można to jedzonko mrozić.
 
reklama
olena-ogromne gratulacje:)zycze siostrzyczki dla Jasia:)ale super-zastanawialam sie,ktora marcoweczka pierwsza postara sie orodzenstwo:)
a cieszysz sie?planowaliscie?

nikamo-ja mrozilam juz zupki.mozna jak najbardziej.dla siebie tez mroze,bo jak robie na ogol w szybkowarze cos to wychodzi tego masa.i na nas dwoje to za duzo.a mniejsze ilosci to mi sie wogole nie oplaca robic.

a my tez po mega spacerku.bylismy na placu zabaw.maly sie pobujal na hustawce-zadowolony:)

z tym mlekiem krowim tez racja.jutro zrobie Kasjankowi kaszke na mleku.i zobacze czy cos sie bedzie dzialo.

lece bo marudzi smok jeden brrryyyy
 
niewiem ale zrządzenie losu, byłam już mała31 na wypowiedzeniu niestety moja szefowa się mnie chciała pozbyć a tu wczoraj 2 kreski, więc umowę musi mi przedłużyć. więc chociaż o to jest moja głowa spokojniejsza. dziewczyny to do mnie nie dochodzi, jasiu ma 6 miesięcy, ehhh ale wyzwanie przed nami :) no ale damy radę. w poniedziałek do lekarza :)
 
Olena jeju :) bedzie dobrze. Jak dobrze ze chociaz nie bedziesz bezrobotna i potem pieniadze z Zusu bedziesz dostawala :) i pobedziesz z Jasiem w domku dluzej. Wszystko ma swoje plusy i minusy ale popatrz teraz bedziesz miala cudowna dwojeczke szkrabów a potem bedziesz miala czas na swoja kariere :) Na pewno w przyszlosci planowalabys rodzenstwo dla Jasia ale balabys sie zajsc w ciaze ze wzgledu na pozycje. Zycie czasami samo wymysla nam najodpowiedniejsze scenariusze :)
Aha no i gratuljacje :) powiem Ci ze az Ci zazdroszcze ze bedziesz miala znowu takiego malutkiego czlowieczka :) ojj
Ja planuje po studiach zmajstrowac siostrzyczke Arturkowi ale wiadomo ze nigdy nic z lanowania nie wychodzi i samo sie to rozwiaze :p

a mysmy przed chwila wrocili i juz samochodzik kupiony :)
Nikamo masz racje z ta przerwa a ja zawsze to powtarzalam.. moj M teraz i tak jest tak zapracowany ze po prostu nie ma czasu dla swoich rodzicow.
 
Hej

Olena gratulacje !!!!

Dziś Kubuś zrobił kilka kroczków sam !!! Tata go postawił przy łóżku i dał obok pilota :) .

Minea dziękuję :)
 
hej.... to znowu ja....:-)

pewnie sie domyslacie w jakiej sprawie:-p

kolezankisaskiana Minea i savanna89 chcialabym prosic o edytowanie postow
zamiast pisania jednego pod drugim.... bo 6 postow pod rzad to naprawde duzo...
albno co jakis czas po 3 z rzedu....
lamiecie tym 3 punkt regulaminu bb...


widzialam tam juz ze dziewdzyny zwracaly uwage , jedne sie dostosowaly inne nie...
mam nadzieje ze nie bede musiala po raz kolejny laczyc postow, bo to naprawde zajmuje sporo czasu:baffled:

lawina gratulacje... bedzie chodzil tak szybko jak moja kruszynka :)
 
hej.... to znowu ja....:-)

pewnie sie domyslacie w jakiej sprawie:-p

kolezankisaskiana Minea i savanna89 chcialabym prosic o edytowanie postow
zamiast pisania jednego pod drugim.... bo 6 postow pod rzad to naprawde duzo...
albno co jakis czas po 3 z rzedu....
lamiecie tym 3 punkt regulaminu bb...


widzialam tam juz ze dziewdzyny zwracaly uwage , jedne sie dostosowaly inne nie...
mam nadzieje ze nie bede musiala po raz kolejny laczyc postow, bo to naprawde zajmuje sporo czasu:baffled:

lawina gratulacje... bedzie chodzil tak szybko jak moja kruszynka :)

ale ja juz edytuje!


Lawina jak mi powiesz za tydzien ze Kubus stanal na glowie to Ci uwierze :D on jest niemozliwy..... :)
 
reklama
"........lawina gratulacje... bedzie chodzil tak szybko jak moja kruszynka :)"


Dziękuje Kamcia .
Ja mam nadzieje że jednak da mi troszkę więcej czasu :))). Już teraz jest z nim urwanie głowy .Od kilku dni namiętnie skubie moją doniczkową palmę . Dziś jadł z niej ziemię:/ Wczoraj mnie zastanawiało co on taki brudny na buzi . Dorwał długopis ! Ciągnie za serwetę i mu spadają różne rzeczy! Raczkuje po mieszkaniu i nie boi się sam być w pokoju, kuchni czy przedpokoju (!) .A jak namiętnie się wspina na wszystko ! Kontaktami się interesuje, kablami , butami, kółkami od wózka… Wszystko musi iść do buzi . Myślę zabezpieczenia pokupować jak najszybciej !
Siedziałam z nim na łóżku rozłożonym .Tak szybko przeszedł na czworaka całe ze w ostatniej chwili go złapałam go za nogę . A siedziałam obok! Jak mu mówie że czegoś niewolno to obdarza mnie najpiękniejszym uśmiechem na świecie …łobuziak :)))))


Olena i Kamcia też wam troszkę zazdroszczę :)))
Ciąża i dzidziuś .... najpiękniejsze przezycia ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry