reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Gosia Twoja Marta moze malo je,ale bardzo dobrze wyglada,moj to taki nieboraczek,szczuplutenki...ach nie bede sie zamartwiac,ale po zdjeciach wiadac,ze wasze maluszki sa pelniejsze na buzkach
mala brzuchatka Marta może wygląda na taką co jest pulchna, no bo na buzi taka jest ... ale Ona ważyła półtora tygodnia temu 7900g ... Ona jest drobniutka i mała tak przynajmniej mnie się wydaje.
 
reklama
Sagapo fajne to śniadanko, może jutro spróbuje:-) ja mam to szczęscie że jaja mam od gospodarza na codzień i mleczko też:-)
Olena ja podaję kiwi już jakieś dwa tygodnie. Miksowałam całe i nic w kupce nie zauważyłam, a oglądam za każdym razem
Almeria gratuluję pierwszych sukcesów:-)
Gosiaa Piotruś ważył tydzień temy 7500 wzrost około 80cm. Także Martusia nie jest aż tak malutka:-)
Ja dziś pół dnia na uczelni:-( na szczęście w miarę szybko zleciało:-)
 
My Liliankę ważylismy wczoraj i wyszło 7700 a jaka długa to nie wiem bo nie da się zmierzyć. Dziś przyszła teściowa bo tapetowalismy i co przyniosła małej batoniki Kinder. Ja mój M. na nią spojrzał i mówi "Lilianka tego nie będzie jadła, nastepnym razem przynieś Oma banana". Dziewczyny, żebyście zobaczyły jej minę.

olena ja już wypad na "Robin Hooda" planowałam a tu klapa bo u nas w kinie tego nie grają. To już na dvd oglądałaś?
Znalazłam, w maju go w kinach grali, a takiego smaka mi narobiłaś. Lubię takie filmy w kinie oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja :)

Sagapo dziękujemy za życzenia i miłe słowa odnośnie imienia :) Wiem że nie każdemu przypadło do gustu ale juz się przyzwyczaili i co najważniejsze jest oryginalne i raczej nie powinno sie powtórzyć np. jak pójdzie do szkoły.

My dzisiaj z m szaleliśmy sami na zakupach a małym moja mama się zajmowała. Co najciekawsze m znalazł 50 zł na chodniku i spotkaliśmy prezydenta naszego miasta. Zapytał nas jakie mamy problemy, jak widzimy nasze miasto. M pracuje w takiej firmie która parę lat temu podpisała z miastem umowę i miasto się nie wywiązało. Właśnie nasz prezydent podpisał tą umowę i m go pięknie w kozi róg zagonił hehe. Ja to byłabym zestresowana a on normalnie z nim rozmawiał. I jeszcze ci fotoreporterzy :)
Eh w ogóle jestem zadowolona bo w końcu coś sobie kupiłam.

Niedawno wrócilismy od znajomych i oni mają 4 latkę. Jak Leoś zobaczył że ona je chrupki kuk. to zaczął ją ciągnąć za rękaw żeby mu też dała. Ale ubaw mieliśmy :)
 
Ostatnia edycja:
mamusie, od paru dni cierpie na notoryczny brak czasu, przeczytałam tylko pobieżnie, mam nadzieje że jescze nadrobię. A na TS jeszcze nawet nie zajrzalam:-(

jeśli chodzi o uczulenia, to mojemu Filipkowi jakieś 3 tyg temu skóra sucha sie zrobiła a zawsze miał gładziutka. na początku myslałam, że to basenowa woda, ale przypomniało mi sie że zminiłam płyn do kapieli na Nivea i to był strzał w 10. Podobnie jak u Oleny, mój misio ma uczulenie na niego....

rajstopki takie mamy i skarpetki też:-) Skarpetki faktycznie sie super przydają, szczególnie teraz jak dzidzi próbuje wstawać wszędzi to nóżki mu nie objeżdzają. rajtuzki podobnie, tyle, że jak je dostaliśmy to Fifi miał je juz ciut małe i te abs-y które miały byc na kolankach (aby nie ślizgał sie przy raczkowaniu) trafiały mu juz pod kolanka....

ahhh też na zakupy musze pojechać:-)
 
włąśnie te rajtuzki są odjazdowe, może też takich poszukam. U nas laminat to mała się ślizga.
Co do Nivea to my też mieliśmy zaczerwienioną pupę, okazało się, że od kremu właśnie tej marki.
 
Witam Was dziewczyny!
Nawet nie wiem od czego zacząć, tak dawno mnie tu nie było. Bardzo żałuję, że nie mam więcej czasu żeby zaglądać i pisać, bo bardzo Was polubiłam. Jak już przeczytam kilka stron, to obowiązki wzywają i potem już nie mam czasu na odpisanie. Nawet nie wiem co się dzieje i co jest teraz "na tapecie" :-D
Życie jest takie skomplikowane...
Ale za to mój synuś daje mi tyle radości, że nawet sobie tego nie wyobrażałam! Jak ja mogłam żyć wcześniej bez tego mojego Bąbelka???
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki:)
Dziewczyny prosilam ostatnio o rade jak "stuningowac" profil i ...nie mialam czasu nawet wejść, ale dziękuję jeżeli ktoś odpisał.
Normalnie chyba zaczne w pracy ukradkiem wchodzić na forum bo jak Was tak pobieżnie czytam to czuje się jak wyrodna matka:( Ja zostawiam mala z opiekunką na całe dnie ze słoiczkami, a Wy pichcicie na potęgę, naprawde szacunek dla Was:)
Zresztą powiem Wam, że po cichu planuję jednak zrezygnować z pracy bo nie wyrabiam czasowo, wieczorem padam, a jak wracam z pracy, mała jest wyteskniona, a Ja patrze, żeby odpocząć. Są na forum mamuśki pracujące na pełen etat?
Ogólnie mala je podobnie do Jasia;) czyli nadrabia picie mleka wieczorem i w nocy, a w dzień obiadek, deserek i kaszka z bobovity;) ma 8,5 kg i 4 ząbki, wstaje sama i puszcza sie już jedną rączką:) i ostatnio zrobiła pierwszy raz mamie papa jak szłam do pracy i na schodach mi łezki poleciały tak się wzruszyłam.
Mam pytanie dziewczyny, zauważyłam u malej na paznokciach białe plamki,takie jak u dorosłych sie mówi, że to od braku witamin i nie wiem czy iść do lekarza po rade, czy to brak witamin?
 
Do góry