reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Lawina plakalam ze smiechu razem z tymi dziecmi:)moj czasami tak sie smieje, jak mu pileczke odbijam nad glowa, ale potem czkawka murowana:)ale tak dlugo, to tylko jak go przechylam i go caluje pod brodka, w szyjke, raczej ciezko by to bylo nakrecic, ale moze poprosze ema, by mi w tym pomogl

savanna kurcze tak jak pisze lawina, to raczej dobra pensyjka, ale te rozlaki...nie dla mnie by to bylo, przez te wyjazdy nasze, to jakas uczulona na to jestem , by maxymalnie spedzac ze soba czas, no ale to roznie bywa i zazwyczaj ja sama musze wychowaywac Matiego:(ale jak go nie ma w domu, to zawsze pstrykne jakies fotki, badz nakrece filmik - choc przewaznie kiepskiej jakosci - taki ze mnie fotografik

Nikamo mialam Ci juz wczesniej napisac, ale zawsze zapominam...nie widzialam Twojego ema, ale Michas to chyba cala Ty:
)smieszek taki maly - gratuluje wygranej z praca, no i gratuluje dostania okresu wkoncu...ja tez na niego czekam, robilam 3 testy - kazdy negatywny, i 4 dni przed dopiero kolejnym okresem...dostalam go - ufffff, ale ciagnal sie niemilosiernie ponad tydzien:(wykonczyl mnie, bo ciagle mnie brzuch bolal, a mowili ze po 1 dziecku juz nie bedzie bolal eche tere fere, nie u mnie bynajmniej

a u nas tfu tfu nie zapeszac, coraz lepiej z nockami, przez dwie ostatnie walczylam by sie nie wybudzal na jedzenie, no i jest poprawa bo budzi sie, ale dostaje smoka i jest ok a o ok 4 juz nie mam sumienia i daje mu jedzonko-ale mysle ze jeszcze z jakis tydzien bede mu dawac tak ok 4 i pozniej tez go oducze, bo widze poprawe jedzenia w dzien, je mi wszystko i nic sie nie marnuje, oby tak dalej...zalezy mi na tym by juz sam przesypial nocki, bo gdzies przeczytalam, ze to niezdrowe jest dla maluszkow, bo wtedy rosna i takie inne *******y, choc mysle ze jak maluch sie tylko budzi na jedzenie i od razu zasypia, to widocznie tego potrzebuje

jeszcze cos skrobne jak mi sie przypomni
 
reklama
Goyek świetna oferta kupuj od razu, ja kupowałam używany i więcej zapłaciłam, ale miałam wszystkie części podwójnie więc nie licząc tych używanych to nowy komplet był jeden. Naprawdę warto.
 
goyek-taki wlasnie tez mam.

natka-tu studenci szczegolnie-lub panie,ktore ida na obiad do restauracji w godz,popoludniowych:pija wino z woda mineralna.
smakuje dobrze,szczegolnie jak jest slodkie.
sprobuj:)ja tez czasami pije z woda mineralna.
 
Dziewczyny doceniam chwile kiedy mały leżał i się bawił ! :-)
Mój jeszcze nie śpi ! :szok: Raczkuje za wszystkim , a najczęściej za królikiem i zawsze mu się obrywa "czapa". Królik już ucieka od małego :-D
Muszę go kłaść do łóżeczka, żeby coś zrobić np. siku :szok: POszłam do kuchni ( na chwile butelke umyć) i już słyszę dorwał się do kabla - ręce prawie w gniazdku! Matko! już poduszek mi brakuje :angry:
Oczywiście zaliczył dzisiaj 3 upadki..

Muszę chyba poważnie wszystko pozabezpieczać. :baffled: Ja dzisiaj już padam:no: :baffled:

Co do laktatoru ja miałam elektryczny, no ale on był trochę drogi. Coś takiego-
http://allegro.pl/laktator-mini-electric-medela-0-bpa-new-mk-i1275666525.html
ściągał szybko, ale ciągnął troche sutki :(
 
Ostatnia edycja:
Saskina spróbuje z tą wodą, ale muszę jeszcze autem dziś jechać po mamę:-(

Badka to dużo sił Ci teraz potrzeba:-)

Właśnie byłam na stronie uczelni i zjazd mam dopiero 13.11. jupiii
 
badka,witaj w klubie:(ja tez wymiekam przy tym moim smyku.
zaczelo sie dziewczyny!
tez zaliczylismy dzis upadki.
my na szczescie mamy takie super zabezpieczenie:jak wlozysz palce do gniazdka to korki wysiada,albo jak sobie suszarke wrzucisz do wanny to tez sie nic nie stanie-no aleryzykowac nie bede i tak:od gniazdek bede malego trzymac z daleka.

ojej natka-gdzie ty sie wybierasz jeszcze!!
 
Saskina niedaleko na szczęście, już chce mi się spać ale jakoś dam radę:-)
Ciekawe kiedy u nas się zacznie śmiganie po podłodze, podejrzewam że będzie bardzo dużo latania, bo ten mój mały szkrab to ma chyba motorek w tyłku.
Zapomniałam napisać o tych pieluszkach tescowych, skusiłam się i kupiłam, ale u nas nie zdały rezultatu, niby ładnie wchłaniają a Piotruś po jednym dniu używania miał pupcię całą czerwoną, a nigdy wcześniej nie mieliśmy problemów z odparzeniami.

Lawina napiszę po raz kolejny Kubuś jest niesamowity:-)
 
Ostatnia edycja:
Natka my jedynie raz mieliśmy lekko zaczerwienioną pupę :-pjak Kubuś miał jakoś niecałe 2 miesiące:tak: . Był wtedy na pampersach:-p . Po sudokrenie przeszło :tak:.
Myśmy już próbowali pomarańczowe i zielone pampersy :tak:, pampersy z kauflandu:tak: , z biedronki :-p,tescowe :-p… i nic się nie dzieje:tak: .
Z tym że nie używamy już chusteczek :sorry2:. Myjemy się po każdej kupce w umywalce lub wannie :tak:.

Saskiana ja powkładałam zabezpieczenia do gniazdek:tak: … bo Kuba normalne był jak radar:no: . Wszystkie w miarę dostępne gniazdka zaliczał :sorry2:!! Stresowało mnie to :sorry2:.
 
reklama
Lawina ha ha,co za aparat z Kubusia.jak on tam wszedl wogole?
wszystko w domu juz pozwiedzal to sie taraz za rzeczy niemozliwe zabral:):)

lawina-mi sie okres zbilza a moj maz ma kryzys:):)

natka-ciesz sie ta chwila,poki dziecko lezy spokojnie to mama moze sobie pozwolic na kawke,na internet.

ja nie moge sie jeszcze przestawic,mam normalnie wory pod oczami.

Lawina-ty to jestes weteranka w tych sprawach:)latwo ci to poszlo?to przestawienie sie-ze nagle oczy i uszy trzeba miec wszedzie.
czy tez nie wiedzialas w co rece wlozyc na poczatku.

wiecie,fajnie by bylo gdyby teraz bylo cieplutko na dworze,bo bysmy te nasze szkraby wziely do piaskownicy albo na plac zabaw-a tam to niech robia sobie co chca:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry