reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Hello!!! Czasu dziś brak na cokolwiek, ech, więc tak szybko życzonka zostawiam i znikam, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sorry2:

Z ostatnią kartką kalendarza
zerwij wszystkie złe nastroje,
zapomnij o wszystkich nieudanych dniach,
przekreśl niewarte w pamięci chwile
i wejdź w Nowy Rok jak szczęśliwy człowiek
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają,
niech one się Tobie wszystkie spełniają
i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni,
a ogród życia wnet się zazieleni.

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w NOWY ROK!!
:-D:-D:-D
 
reklama
Niech Nowy Rok przyniesie radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym 2010 Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.


a ja świętuję podwójnie :)
dziś właśnie jest nasza rocznica :D
 
MAMUSKI SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!! CIERPLIWOSCI DLA NAS IO ZDROWKA DLA POCIECH:tak::tak::tak:

JA CHYBA NA JAKIS CZAS WYPADAM Z OBIEGU BO MI LAPTOP PADŁ I NIE WIEM CZEMU:no::no::no: JAK MOJ R DOPUSCI MNIE DO KOMPA SWOJEDO TO SIE OD CZASU DO CZASU ODEZWE:happy2::happy2:UHHH KOSZMAR JA MAM WSZYSTKO NA TYM LAPTOPIE A JEGO KOMPA NIE TRAWIE,HEHE COZ.MILEGO DNIA MAMCIE I DO KLIKANIA:tak::tak:
 
Hehe no coz Kasia ja mam dokladnie ten sam problem.Moj laptop nie chodzi bo siadla bateroia a ladowarka sie popsula i czekam na nowa.Korzystam z lapka meza i nie cierpie tej cegly!
 
hej kobietki WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ZDROWKA DLA WAS I WASZYCH POCIECH.
GASTONE GRATULUJE TRZYMAM KCIUKI ZA CORECZKE!!!I PRAWIDLOWO PRZEBIEGAJACA CIAZE
dawno mnie nie bylo jakos czasu brak
pozdrawiam was wszystkie
postaram sie wpadac czesciej
 
i ja tak na chwilke.... praca jest wiec niema kiedy nawet siasc przed kompem i cos zrobic...ehh... emilka dalej chora ... jjdzis zaczelam kuracje z syropem z cebuli i zobaczymy efekty... mam nadzieje ze to nie za wczesnie i nic jej nie bedzie ... narazie mykm sie polozyc bo mi w kregoslupie cos szczylko i ledwo chodze:szok::szok::szok::wściekła/y::-(
 
reklama
Do góry