reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Witajcie mamuśki w Nowym Roku !!!!!!!!

Ja miałam rodzinkena święta, wczoraj polecieli, było super :)))
ale cieszęsie ze wir świąteczny już za mną, nic nie odpoczełam, no i dzieciaki mi się rozbestwiły:-pmusze teraz znowu nad nimi zapanować, bo zwariuje:tak:;-):-)
 
reklama
Witam.Alex samopoczucie jakby lepiej.Dzis znowmnie rano niemdlilo,wczorakj wieczor byl calkiem calkiem.Oprocz ciezkosci zoladka narazie jest spoko.Uciekam na pozne sniadanko.Milego dnia.
 
Kasia lej na pielegniarke, jedna glupsza od drugiej.Ja wcale swoje nie sluchalam,udawlam tylko ze slucham.Na szczescie teraz bede miala inna, nie bede musiala na nia patrzec poraz kolejny.Powiedz jaki masz problem moze cos doradzimy.
 
Witam sie i ja w lepszym nastroju.
Miki fajnie ze wrocilas.Dzieciaki myk do szkoly a ty na BB hih
Milego dnia mamunie.
Witam sie mamuśki
Nie do końca gastone, dzieciaczki mam do czwartku w domku, nie wiem czemu nie zaczeli szkoły od poniedziałku, tylko od czwartku zaczynają:dry::dry:Jak się czujesz , mdłości dają znać ??? no weż kobito nam tu pomarudż troche, może jakieś zachcianki ???? No kobito mamy Cię tu jedyna zafasolkowaną, trzeba Cię troche porozpieszczać :))))))))))

Widziałyście ile ciężarówek na mamach z Limerick ??????? ale fajnie i wesoło mają. Oby wszystkie szczęśliwie sie rozpakowały :))))))))
witam mamcie :tak:ja dzisiaj zla jak osa wiec sie lepiej nie udzielam jak mi przejdzie to sie odezwe chyba ze wczesniej zamorduje polozna ktora do nas przychodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to mnie zamkna i sie juz nie odezwe;-);-) do potem:tak:
Kasiula, co się dzieje??? chyba wszystko ok z córcią ???
 
Ostatnia edycja:
i ja tak na chwilke po pracy zajrze da was:-D:-D normalnie padam... wole siedziec na urlopie niz do pracy isc dopiero zaczelam i mam dosc:baffled::baffled: moje plecy to juz calkiem mi siadly wogule sie nie schyle a chodze jak stara babcia.... a moj J zamiast mnie pocieszyc czy ymasowac to sie smieje ze nie:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no nic jutro wolne trzeba z corcia chwile posiedziec bo niewidzialam jej juz caly dzien....
 
Mikimauro zachcianki ciagle sa hih Jak bylam z Maxem w ciazy maz plakal,kobitko czemu nie masz zachcianek ja bym tak chcial w nocy jechac do sklepu po sledzie dla ciebie hi A tym razem biedak nie nadaza bo co chwile zmieniam zdanie hihi
Co do mdlosci dzis sie wlasnie chwalilam ze mozejuz koniec hehe a po godzinie mnie zemdlilo ze sie ruszac nie moglam.Teraz mysle juz o lozku..
 
reklama
oj mamcie skoro jestescie chetne słuchac to bede sie .żalić :sorry2::sorry2:a wiec moja francowata polożna jak przyszla pierwszy raz do nas 5 tyg temu to powiedziala mi ze zarejestruje mi mala na pierwsze szczepienie wiec ja czekalam i kurna dzwonilam do malpy a ona ze oddzwoni ze mam poczekac i tak non stop i tak samo z wazeniem malej ,powinna byc wazona co tydzien a ta leniwa zolza byla tylko 2 razy i dupa wiecej sie nie pokazala,nawet nie zadzwonila,a dzisiaj jak moj R poszedl do healty center i pytal o ta jędze to nawet mu nie powiedzieli czy ona jest tylko zarejestrowali mi mala na szczepienie na 23 lutego a szczepienie powinna juz miec zrobione dawno!!!nic lecimy dalej . 2 tyg temu corcia zaczela nam strasznie wymiotowac ,to nie bylo ulewanie tylko wymioty pod takim cisnieniem ze szok:baffled::baffled: wiec pedzimy z nia do healty bo tu mamy najblizej a tu nam i lekarze i pielegniarki mowia ze to ok.ze nie przejmowac sie ,dzieci tak maja:shocked2:a ja im na to ze jak dzieci tak maja skoro ona ma miesiac rzyga 3 razy dziennie na metr jak stary chlop i czy to ma byc normalne??? no i oczywiscie pytanie czy to moje pierwsze dziecko bo sie chyba nie znam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:w morde mowie wam chodzilam caly dzien orzygana mala przebierana co chwile a mi te poj.... by mowia ze to norma i moja polozna na czele z nimi.wiec poszlismy z mala do polskiego pediatry i ten dopiero zbadal moje dziecko tak jak nie bylo tu jeszcze badane od urodzenia!! i co sie okazalo??? ze mala ma refluks!!! a nie irlandzkie tak ma byc:no::no::no: i dopiero pediatra powiedzial nam co z nia robic zeby nie wymiotowala . lecimy dalej.dzisiaj poszlismy z nia na kontrole po 6 tyg ( mala ma 7 ale po swietach leniuchy nie pracowali ) i mowie im o tym szczepieniu ze nie miala jeszcze pierwszego a za 2 tyg ma miec 2 ,ok nie ma sprawy te szczepienia moga byc razem lub osobno nie ma znaczenia .wiec wpadlam do polskiego lekarza i pytam czy tak mozna podawac te szczepionki a on ze nie ze musi byc odstep miesiaca!!! na szczescie tak sie sklada ze bedzie u nas odstep ,ale co te tluki robia na tych stanowiskach ?????:confused::confused:raju mam juz dosyc dzisiaj .wiem ze nie wszyscy tutejsi lekarze i piguly sa tacy sami ale ja ostatnio na mojej drodze spotykam samych konoalow!!!!:baffled::baffled: ach przypomnialo mi sie ,a moja polozna jak byla mi mala wazyc to zamiast wage npostawic na stole to ona cmyk na lozko bo tak wygodniej i co tak lozko mam tak proste ze nie byla pewna ile mala wazy:wściekła/y::wściekła/y: oj kurde w mordeczke ale sie rozpisalam:-p:-pale juz mi lepiej,hehe a wy bedziecie mialy co czytac;-) dodam tylko ze mala juz znacznie lepiej ,nie wymiotuje juz i serio jak dla mnie to polski pediatra godny polecenia ,mily solidnie podszedl do sprawy.a corcia dzisiaj wazona byla ( na stole u lekarza nie na lozku;-)) i wazy 3860!!!hehe rosnie nam maly puzonek;-)oj przepraszam ze wam zatrulam glowe i swoja droga ciekawe ktora dojdzie do konca moich wywodow ?;-):-)
heh brej nocki wam zycze:tak:
 
Do góry