reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
i w koncu ja mam chwilke czasu zeby usiasc... polowa zrobiona reszta jutro... wiecf dzis skladam Wam swiateczne zyczenia... duzo duzo zdrowka dla maluchów zeby byly grzeczne i rosly zdrowo a dla mam wytrwalosci i cierpliwosci :-D:-D
Wesolych Świat
:-D:-D
 
gSTONE BO POWIEDZIELI MI ŻE NIE MA BLISKO SKRZYNKI I MUSZA TO SPRAWDZIĆ BO TO DROGIE KOSZTA (cholera sor za caps)
no i tak sobi sprawdzają i sprawdzaj... i już prawie miesiąc mija... ehhh
 
witam mamuski:-D:-D
swieta swieta i po swietach... nema cos zlecialy szybko no ale trzeba wracac do reszty obowiazkow... ehhh ... po pol rocznym urlopie czas do pracy wrucic .... to narazie mykam do gosci wiec do jutra jak by co:D:D
 
witam mamcie i wesolych po swietach ;-);-);-) przez ostatnie 2 dni nie moglam sie zalogowac na stronce nie wiem z jakiego powodu:no::no: jak minely swieta?? u mnie szybko i milusinsko jakos w tym roku takie bardzo te swieta dziecinne byly...hmmm milego dnia:)
 
reklama
Witam mamunie po swietach,dopiero dzis.Wczoraj jeszcze troche leniuchowalam,nie robilam nic.Bylismy w Limericku na zakupach i nic nie kupilam.Jak dla mnie w tym roku te wyprzedaze to nedza..Tylko dzien nie potrzebnie stracilam i sie wymeczylam.Zle sie strasznie czuje a tlumy i zakupy ostatnio mi nie sluza.Milego dzionka.
 
Do góry