reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam sie mamusie po swietach
Ja na wyprzedazach to obkupilam tylko dzieciaki i mojego M a dla siebie jak zwykle nie znalazlam nic fajnego
Dawno do was nie zagladalam i dlatego dopiero teraz zauwazylam Gastone ogromne gratulacje
 
reklama
GASTONE OGROMNE GRATULACJE
tak się ciesze że będzie kolejy dzidziś u nas :)

co do pogody to szkoda gadać... ja tez mam wyjazd pod górkę i niestety nie ruszałam się z domu w święta a jak 26 pojechaam nas urodziy szegfowj to wylądowałm w rowie:baffled: i nas sąsiedi do domu odwozili... masakra..
a traz jeszcze powtórka:dry: iekawe j dzisaj wrócę do domu
 
witam sie mamuski!!!!
Gastone kiedy masz wizytke w szpitalu ?? dostalas juz list?? ja mam 02.02.2010 moze sie spotkamy?? pozdrowionka :)

Wizytki w szpitalu jeszcze nie mam bo do gp ide dopiero po nowym roku.Ale i tak bede miala u nas w Ennis;-)Jak ty masz 2 ltego ja bede penwie miala gdzies pod koniec lutego.
Justyna jak ty sie czujesz? Ja sie czuje okropnie,fatalnie i koszmarnie.Zupelnie inna ciaza niz poprzenia.
I jeszcze pytanko nie wiem jeszcze czy nie pojde wczesniej zrobic usg,ale nie wiem gdzie.Nie za bardzo usmiecha mi sie limerick a do gawlay nie chce mi sie jechac..Tam dopeiro pojade na 3d polowkowe.Tak zdaje sie raczej na szpital jak poprzednio.Ale jakos mnie korci zeby pojsc zrobic tylko usg.Zobaczyc kropeczke..Tylko do kogo w Limericku???
Ile kosztuje usg?
 
Ostatnia edycja:
Gastone ojjj co do gina to ja Ci nie pomoge nie ufam polskim lekarzom tu i nie chodze nie bylam i nie bede!!!
a co do mojego samopoczucia to czuje sie swietnie :) nic mi nie dolega (no poza tym ze przeziebiona jestem ale to nie objaw ciazy) hihihi tak samo mialam z Julcia ze nic mi nie bylo do czasu az zaczelam rosnac i padlo mi na kregoslup.... ale mam nadzije ze teraz mnie to ominie, no i w tamtej ciazy mleka nie moglam bo jakos mnie mdlilo.... a teraz to luz b;lusss miod malina nothing
 
witam sie tak na chwilke bo do pracy trzeba sie zbierac...:baffled::baffled:
Emilka chora ... ja tez ... i obie marudzimy hhe:-D
wiec mamcie Szczesliwego Nowego roku :-D:-D:-D skaldam teraz zyczeia bo niewiem czy wyrobie zebywczesniej napisac.... by przyszly rok byl lepszy od tego ....:baffled::-D
 
reklama
Gastone ojjj co do gina to ja Ci nie pomoge nie ufam polskim lekarzom tu i nie chodze nie bylam i nie bede!!!
a co do mojego samopoczucia to czuje sie swietnie :) nic mi nie dolega (no poza tym ze przeziebiona jestem ale to nie objaw ciazy) hihihi tak samo mialam z Julcia ze nic mi nie bylo do czasu az zaczelam rosnac i padlo mi na kregoslup.... ale mam nadzije ze teraz mnie to ominie, no i w tamtej ciazy mleka nie moglam bo jakos mnie mdlilo.... a teraz to luz b;lusss miod malina nothing

Ja tez nie ufam polskim lekarzom i do gina nie mam zamiaru absolutnie zeby mi tam grzebal.Chodzilo mi o usg,ale chyba sobie poczekam do wizyty w szpitalu.Co mam byc to bedzie:cool2:
No a do samopoczucia to zazdroszcze bo ja jestem umierajaca.Czuje sie jakbym pierwszy raz w ciazy byla,bo poprzednio nic mi nie bylo.A teraz jeeejjku mdlosci od rana do wieczora,zawroty glowy,ciagla sennosc,brak energii.No i doszedl znow brak apetytu.Z Maxem schudlam 12 kilo przez niejedzenie,teraz probuje sie jakos ratowac chociazby mleko pije,soki..koszmar:zawstydzona/y:

no a na koniec

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!
 
Do góry