reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Megan to ty ppwinnas isc do tvn!:-D


Gastone ja ostatnio nie mam czasu zeby ciasto upiec i testow na prawko sie pouczyc!a co dopiero na jazde do pl hahaha.zreszta mowie ja juz z jednego zaprszenia zrezygnowalam.

dawaj znac jak Twoj okres a raczej jego brak?teraz wielkie odliczanie ktora pierwsza?
ja wzielam sie za parowanie Susanki i Caroline skarpetek bo z lenistwa ostatnio wrzucalam luzem i musze przejrzec 3 szuflady hihi

Gastone doszly do pl bluzeczki Twoje?

a i dzwoniła do mnie Anita...wszystko niby w sumie ok nie liczac strasznej hustawki hormonalnej(Ona hormony bierze cale ciaze i dostala jak na trojaczki zamala dawke)ale zeby sprawdzic czy nie dostanie szoku hormonalnego zostanie w szpitalu do piatku!
 
Ostatnia edycja:
post pod postem ale minelo juz duzo czasu!!!
dziewczynki nie chce ktoras czegos z avonu?kurde zaczynam sie zalamywac!moja dzialanlosc trwa poltorej tyg a ja nie mam ani jednego zamowienia!!!!to nie chodzi i pieniadze tylko ja taka konkretna babka jestem a tu kicha na maxa!!
jakby ktoras chciala przesle zeskanowany katalog na meila.musze sie jakos ratowac przed porazka hahaha
 
czesc dziewczynki JA TEZ @ NIE MAM CZEKAM JUZ OD SOBOTY!!!
ciaza w gre nie wchodzi raczej:-)...
wpadne pozniej napisze wiecej ...
teraz smigam po mezulka do limerick...
pozdrawiam was do pozniej
 
megan nie musisz skanowac ja ci podesle linka i na stronie jest katalog i mozna go obejrzec. jak narazie w trakcie przeprowadzki caly salon zawalony rzeczami ehh....:eek::eek:
 
no niestety!
takie czasy nastaly! a ja mam zamowienie na cale k.....8 e hahah ide sie pochlastac!nie chodzi tu o pieniadze bo i tak to nie zarobek tylko myslalam ze bede miala zajecie a za utargi chociaz jakies cienie sobie kupie no ale nie jest mi dane ehhhh
 
Gastone ja ostatnio nie mam czasu zeby ciasto upiec i testow na prawko sie pouczyc!a co dopiero na jazde do pl hahaha.zreszta mowie ja juz z jednego zaprszenia zrezygnowalam.

dawaj znac jak Twoj okres a raczej jego brak?teraz wielkie odliczanie ktora pierwsza?
ja wzielam sie za parowanie Susanki i Caroline skarpetek bo z lenistwa ostatnio wrzucalam luzem i musze przejrzec 3 szuflady hihi

Gastone doszly do pl bluzeczki Twoje?

a i dzwoniła do mnie Anita...wszystko niby w sumie ok nie liczac strasznej hustawki hormonalnej(Ona hormony bierze cale ciaze i dostala jak na trojaczki zamala dawke)ale zeby sprawdzic czy nie dostanie szoku hormonalnego zostanie w szpitalu do piatku!
A wiec okres dostalam juppi!Jestem pierwsza!!!
Bluzeczek jeszcze nie zamowilam.
Wogole dzien dobry.Mam kiepski dzien,nie wiem co przyniesie.Poklocilam sie wczoraj strasznie z J..:eek:
post pod postem ale minelo juz duzo czasu!!!
dziewczynki nie chce ktoras czegos z avonu?kurde zaczynam sie zalamywac!moja dzialanlosc trwa poltorej tyg a ja nie mam ani jednego zamowienia!!!!to nie chodzi i pieniadze tylko ja taka konkretna babka jestem a tu kicha na maxa!!
jakby ktoras chciala przesle zeskanowany katalog na meila.musze sie jakos ratowac przed porazka hahaha
Megan przykro mi ja cie nieporatuje bo moja przyjaciolka dostarcza mi avon..
dziewczynki!jutro DZIEN UTRACONEGO DZIECKA!!!!!!!apeluje o znicze dla takowych dzieci ja musze postawic az 3 (wirtualne)!!!oby musialo ich byc coraz mniej!a te ktore juz maja swoje znicze niech nikt o nich nie zapomina!

wirtualnyznicz.pl

Zapalone...
 
reklama
Do góry