reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
no mojej kolezance wyszlo pozywtywnie na tescie za 2e ale poprawiala na innym i tez wyszlo wiec mysle ze jak jestes w ciazy to wyjdzie

MADZIU bede ciocia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D oczywwiscie gratulacje hehe.. tylko sie nie obrzeraj tak bo ci tylek urosnie hehe zart...
 
Beatka 4 za 2 e zrobione!a i okres sie spoznial i wymioty i zmeczenie i jem za 5 a w ostatnim tyg(pisalam Wam)schudlam 3 kg


a na ciocia ciocia Asia!
a obrzerac w ciazy sie uwielbiam...lubie jak szybko brzuchol widac!
 
dzien dobry!
klaniam sie nisko!Anita zostaje dluzej w szpitalu,bo miala jakies male plamienia a wiadomo...w Jej przypadku to moga byc nie przelewki.jade Ja dzisiaj odwiedzic ,rozniesiemy szpital smiechami pewnie.
ja pierwszy dzien swiadomej ciazy jakotako ...nie wymiotuje(dziwne-wczoraj tak dzisiaj po przebudzeniu jeszcze nie?a w kazdej ciazy zygam jak kot)
zmykam na herbatke i sniadanko(najczesciej omijam ten posilek,ale nie w takimstanie)
milego weekendu laseczki



a suwaczek wybaczcie ale wkleje dopiero w pon po wizycie u GP
 
i ja sie witam:tak: obudzilam sie dzisiaj z plama na przescieradle i pizamce!!!jestem w szoku bo do tej pory mleko mi nie lecialo w ogole , a dzisiaj plama jak cholipka:szok::szok::szok::szok:hmmmm....
magda pozdrow anite niech szybko wraca do nas i niech dba o siebie i dzieciaczki:tak::tak::tak: trzymama za nia kciuki:-)
milego dnia babeczki:-)
 
reklama
no Kasiu to juz czas na laktacje!teraz sie musisz sie przyzwyczaic do wkladek laktacyjnych!
przekaze Anicie kciukaski tylko za Nia trzeba trzymac 4 hahah 1 za Nia reszta za dzieci!mam nadzieje ze mnie takie szczescie nie dopadnie
 
Do góry