reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

no trudno poprostu wezme jeszcze jeden katalog i zobacze czy sie ruszy!
wogole dzien dobry!!!jakos zla od rana jestem !!!!Konrad niby wzial Caroline do drugiego pokoju zebym pospala ale Ona sie tak darla ze i tak nie bylo spania.a wchodze do pokoju a ON siedzi i gra na gierkach a mala drze sie!!!!!

dziekuje za znicze!!!bede pozniej!

BYM ZAPOMNIALA.Gastone gratuluje okresu hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jestem rowniez... jak okresu niebylo tak nie ma... oczywiscie test zrobiony i.... jedna kreska :-)

Madziu zapalony ....

a my dalej w poszukiwaniu za chatka ... teraz to mam 2 pieski w domu moj Spajki i Sony wielki wirczur myslalmz e sie pogryza ale to szok bawia sie od rana do wieczora i przy okazji mi czasem dziecko budza co chwile ...
 
Witam pierwsza.Wciaz obolala buu do tego zasnac nie moglam do 4 rano wrrr
Jutro tez raczej sie nie wyspie bo mezu musi wyjechac o 5 rano do roboty a moje dziecko napewno odrazuna nogi wstanie...Hmmm
 
czesc dziewczynki!
ja dzisiaj nie wiem o co mi chodzi i czego chce?!
pojechalabym z dziewczynkami do bawialnii ale nie chce mi sie wychodzic pospalabym ale szkoda mi czasu itd.takie niezdecydowanie ehhhh
Ksiezolo dzisiaj w domu,a On to do robienia czegos juz calkiem niechetny (chyba ze dzieci haha).
Gastone bol brzucha co prawda nie przejdzie ale zjedz dobra czekoladke hhihihi bedzie lepiej!ja ide na sajgonka!!!
aaaaa schudlam 3 kg!!!!(chyba na plecach)ale waga nie klamie (mam nadzieje)jeszcze 3 kg
 
reklama
Do góry