reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

cala megan;-) hehe,ja mam na 10 ;30:tak::tak: na 100% jeszcze bedziesz gdzies w kolejkach czekala,wiec pewnie sie na siebie natkniemy:tak: tylko musze megan zapytac jak wygladasz,hehe co bede wiedziala za kim sie rozgladac;-);-);-);-)
moj R juz wrócił z healty i heh nadal nic nie wie:szok: babeczka wziela od niego papiery (nie wszystkie bo nie ma mozliwosci zalatwienia wszystkich!!) podziekowala i nie wie kiedy bedzie decyzja:no::eek::wściekła/y::-( a ja wiem ze mam w sobote mieszkanko do zaplacenia:szok::szok:
 
reklama
Kobialki sorry ze tak pozno ale net mi cos nie dzialal:wściekła/y:

WITAM MAMY Z ENNIS!
Megan strasznie mi marudziła,żeby do Was dołączyć,co poniektóre z Was wiedzą, jak potraktowały mnie mamy z limerick (temat zakończony).Dlatego też długo zastanawiałam się, czy do Was dołączyć,ale spróbować chyba mogę?
Zanim ponownie wejdę w życie forum trochę potrwa,więc bądzcie dla mnie łaskwe.Nie mam zbyt wiele czasu w ciągu dnia,żeby się odzywać,a i samopoczucie,trochę kuleje ostatnio.(co się dziwić przy tak mnogiej ciąży).teraz kończe i idę moje dzieciątka szykować do szkoły i przedszkola.
Miłego wtorkowego chłodnego poranka
witaj mamuska.Ciesze sie bardo ze do nas dolaczylas.Kazda z nas ma niewiele czasu, ale nie szkodzi,przeciez jestesmy mamami.Nikt nikogo niczym nie przymusza i to jest fajne.Zagladaj do nas w miare molziwosci ,bedzie nambardzo milo.No a na koniec dodam ze jao tobie juz co nieco wiem bo sledze czasem watek mamy z limerick.Gratuluje trojaczkow!Bedziemytrzymac kciuki za szczesliwe rozwiazanie i wogole zdawaj nam relacje jak tojest nosic 3 dzieci w brzuchu? Niesamowite...
czesc laseczki!
dziewczynki mnie obudzily dzisiaj w sumie po 8 ale czuje sie jakby to 3 w nocy byla!dzisiaj jestem padnieta a ide do socjala pozalatwiac sprawy a len dopada masakryczny.jeszcze jak patrze przez okno to tym bardziej mi sie nie chce.

Asia dacie rade ja sie z 2 dzieci przeprowadzalam!
Gastone jak tam dzien z mezusiem i Maxem??
Anita??a jednak??hahaha

Z mezusiem lepiej z Maxem troszke lepiej ;-)A ja czekam na nieszczesna i mam nadzieje ze juz ostatnia @.Wszystko mnie boli,brzuch i krzyz koszmarnie zaraz pekne z bolu, a tu nic.Niech sie szybko zacznie i jeszce szybciej skonczy!:wściekła/y:
i chwilka tylko dla mnie.dzieci w szkole i przedszkolu, Said w pracy.Mąż zabronił mi robienia czegokolwiek w domu z obawy,że coś mi się stanie w ciąży.trochę przesadza,chociaż z drugiej strony w moim przypadku,rzeczywiście nie powinnam nic robić tylko leżeć.a mnie tak ciągnie na zakupy.wiem,że to wcześnie,ale muszę kupić wyprawkę razy 3:szok:3 łóżeczka,wózek na zamówienie:-D.i łóżko piętrowe dla moich starszaków(bo się w domu nie pomieścimy).
Kasia Ty masz wizytę 29 pazdziernika w maternity?(Megan zdradziła:-D)to się widzimy w szpitalu:-)na którą masz?ja na 10
Dobry Said :-D Ma racje kochana, oszczedzaj sie ile mozesz,organizm maz jeden a musisz byc silna za 3 a to dopeiro poczetek ciazy wiec mezu ma racje!

No ide na jakas kawe bo zaraz zasne :cool:
 
Heja. Witam mamuske25...:-)

Gastone ja tez czekam na @ juz dluzszy czas....:wściekła/y:.....od razu mowie ze juz dwa testy robilam wiec spoko :szok::-D, zreszta musialby byc to chyba cud bo nie bardzo mialoby to sie jak stac ;-):-D, ale pamietacie jakie mialam pzreboje z terminem porodu wlasnie przez te moje nieregularne i w dodatku dluuugie cykle, to teraz juz wogole chyba sobie poprzestawialam po pierwsze przez diete i troche kg w dol w miare krotkim czasie to po drugie dzisiaj sobie poczytalam i przez te tablety tez sie moze cykl poprzestawiac wiec u mnie to juz chyba bedzie @ 2 razy w roku hahah

A podam jeszcze nowinke z mojego rodzinnego miasta w Polsce. 15 letni syn mojej znajomej bedzie mial bliznaki z 15 letnia kolezanka...:szok::szok::szok:, ludzie oni sa tylko rok mlodsi od mojej Klaudi...
 
Heja. Witam mamuske25...:-)

Gastone ja tez czekam na @ juz dluzszy czas....:wściekła/y:.....od razu mowie ze juz dwa testy robilam wiec spoko :szok::-D, zreszta musialby byc to chyba cud bo nie bardzo mialoby to sie jak stac ;-):-D, ale pamietacie jakie mialam pzreboje z terminem porodu wlasnie przez te moje nieregularne i w dodatku dluuugie cykle, to teraz juz wogole chyba sobie poprzestawialam po pierwsze przez diete i troche kg w dol w miare krotkim czasie to po drugie dzisiaj sobie poczytalam i przez te tablety tez sie moze cykl poprzestawiac wiec u mnie to juz chyba bedzie @ 2 razy w roku hahah

A podam jeszcze nowinke z mojego rodzinnego miasta w Polsce. 15 letni syn mojej znajomej bedzie mial bliznaki z 15 letnia kolezanka...:szok::szok::szok:, ludzie oni sa tylko rok mlodsi od mojej Klaudi...
Jezu ja juz tak nabuowana chodze ze szok.W ciaynapewnoniejestem bo ewidentnie czuje sie jak przed okresem, do tego wkurzam sie bowlasnie chce byc w ciazy a wszystko mi sie przestawi wrrr

O WOW!!!! szok!!:eek::szok::eek:gratulowac czy im wspolczuć??

Dobre:-D:-D:-D ja chyba mysle ze jedn wspoluc..
 
o masakra!!!! to wam powiem ze milam kolezanke wswoim wieku teraz jak miala 15 lat tez urodzila dziecko...

teraz to ja mam problem z@ milam pierwszy po 8 tygodniu normalny jak przed ciaza teraz mi sie juz spoznia tydzien... nierobilam jeszcze testu musze zrobic:crazy::crazy:
 
Jezu ja juz tak nabuowana chodze ze szok.W ciaynapewnoniejestem bo ewidentnie czuje sie jak przed okresem, do tego wkurzam sie bowlasnie chce byc w ciazy a wszystko mi sie przestawi wrrr
Ty, ty....prawie dwa lata temu tez bylam na 1000% pewna ze dostane okres bo tak sie czulam a brzuch mnie tak bolal na miesiaczke ze szok ze nawet mi przez mysl nie przeszlo ze moge byc w ciazy no ale zrobilam test( za namowa Doroty zreszta, pewnie slyszalas o tym :):), no i tu niespodzinka....dwie krechy....:tak:
 
epidemia spoznionych okresow!
mi sie spoznia w sumie chyba 7 dni haha
Anita ma pod tym wzgledem dobrze(ona nie ma okresow) zreszta pewnie o tym sama napisze bo na mamach z Limerick pisala!przed chwilka dzwonila ze trafila do szpitala znowu jakies bole miala.a z Nia to nie przelewki i trojacza ciaza i zaplodnienie...hmmm to nawet invitro nie jest??

co do mlodych rodzicow to moi mieli niecale 16 lat jak ja sie urodzilam i mysle ze wychowali mnie niezle hahahah
 
reklama
Do góry