reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

hahah Beatka ja robiłam a jakiej odpowiedzi oczekujesz??ze sie pomylily??
zrobilam 5 i 4 wyszly pozytywne zgodnie z prawda hahaha ale to bylo w ostatniej ciazy po Carolince
U mnie wyszly negatywne rzecz jasna...ufff. Chodzi mi wlasnie o to czy sa wiarygodne no i wyglada na to ze tak. Kiedys jedna kolezanka tez nimi sparwdzala i jak nie byla to nie byla a jak juz zaszla to pokazaly ze tak wiec chyba sa spoko i mozna nim wierzyc....:tak:
 
reklama
Hahaha dobre epidemia spoznonych okresow.Podoba mi sie.
U mnie jak nie bylo tak nie ma a jak powiedzialam zaraz pekne.
Tylko ze ja sie nie boje hih bo przeciez chce dziecie hihhi Ale chcialabym jednak zeby wszystko z planem bylo.No i naprwde wykluczam,bo nic sie n9e zdzylo takiego zebympodejrzewala ciaze.zabezpieczamy sie dobrze..

Ciekawe ktora pierwsza dostanie hih

No milego dnia kobialki.

ps.Biedna Anita..
 
hej mamunie:-) ja juz nie pamietam co to okres:tak::tak:;-);-) mmmm....nie skreca mnie z bolu,nie opycham sie slodyczami,nie wariuje ....miodzio;-);-) dla mnie tak mogloby byc zawsze:tak:
ja juz po sniadanku ,teraz lecimy z R na miasto pozalatwiac sprawunki:tak:milego dnia mamcie:tak::tak:
 
tak sei wlasnie zatanawiam...ktora pierwsza..heh ja wlasne zrobilam test i niewyszedl!! jutro powtorka...

a tak poza tym pisala do mnie babka z tvnu!! bo beda robic program o mlodych babciach !! i chc wywyad ze mna i ze zaplaca za podroz.. hehe no ale moja mama niedostanie urlopu wiec kicha i niewystapie w rozmowach w toku.. :-D:-Dchybaze ktos sobie jaja ze mnie robi to sie zdenerwoje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

narazie lece pakowac sie dalej zagladne pozniej
 
czesc laseczki!!
ja dzisiaj jakas przetracona,ale nie chce mi sie w domu siedziec ale planow brak!!
mi tez dali zaproszenie jak bylam w ciazy!mialam wystapic w programie o tym co sie dzieje w klasztorach!!(sama bylam 9 miesiecy hahaha).
ide hmmm obmyslac plan na dzisiaj hahahha
 
heh za stracoy dzien placi mi i mamie po 300 zl do tego placa koszty podruzy i nocleg wiec jak sie spodobam wydawcy to pojade do polski za free i dostane do tego kase hehe:-):-) dzwonila ale nie odebralam wiec bedzie dzwonic do mnie jutro ..i zobaczymy co i jak:-):-):-) narazie w trakcie orzeprowadzki do kolegi anstepnie szukanie nowego mieszkanaka :-):-)
 
tak sei wlasnie zatanawiam...ktora pierwsza..heh ja wlasne zrobilam test i niewyszedl!! jutro powtorka...

a tak poza tym pisala do mnie babka z tvnu!! bo beda robic program o mlodych babciach !! i chc wywyad ze mna i ze zaplaca za podroz.. hehe no ale moja mama niedostanie urlopu wiec kicha i niewystapie w rozmowach w toku.. :-D:-Dchybaze ktos sobie jaja ze mnie robi to sie zdenerwoje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

narazie lece pakowac sie dalej zagladne pozniej

To ile mama mama ma lat ze mloda babcia?

No ja tez niewiempoczekamjeszcze do weekendu jakbyco robie test, ale mysle ze nie musze,spooko..Dopiero tydzien sie spoznia.
 
POGODA PIEKNA a mi leb peka!
okresu brak haha ale mam energie i siedze przegladam ciuszki dziewczyn,ktore zamale,ktore juz mi sie nie podobaja itd.wszystkie pieluchy tetrowe wygoruje dzisiaj,mysle zeby miski tez wyprac!jestem glodna jak wilk ale nie mam ochoty na nic z lodowki.w dodatku wymioty(z bolu glowy)
 
reklama
Do góry