reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Kurcze Megan przykre to.Naprawde nie masz nikogo z kim w pl moglabs dzieciaki zostawic.zdrowie bardzo wazne jest tym bardziej wlsnie ze masz dwoje dzieci i musisz dla nich byc zdrowa.Moze przemyslcie to na spokojnie z ksieciem, moze jednak znajdzie sie jakies wyjscie z sytuacji, niektorzy mawiaja ze zawsze takowe jest..Trzymam kciuki zeby bylo dobrze.

Buba za ciebie rowniez!
No i spadam juz na dobre bo dziecie pada.
 
reklama
czesc kobietki sorry za taka przerwe ale normalnie szok doba dla mnie za krotka.pracowalam w weekend<w niedziele tez:wściekła/y:> do tego w domu szpital wszyscy przeziebieni a jak dziecko chore to same wiecie...
BUBA bardzo mi przykro ale nie lam sie bedzie dobrze MUSI BYC!!!
a traz to tutaj wogule jest ciezko my we dwoje pracujemy a wcale nie jest lekko zawsze cos...teraz autko sie nam popsulo:wściekła/y::-(
kobietki ile czekalyscie na paszport irl???ja wyslalam tydzien temu i juz nie moge sie doczekac.modlcie sie zeby mi dali!!!
aaahh musze sie pochwalic ze do mojej wagi z przed ciazy juz tylko 3 kg:-)
pozdrawiam was i zycze udanej nocki
postaram sie zagladnac jutro
 
ooooo pojawiła się i nasza Sylwusia i nawet Beatka witam mamusie!!
Sylwia ja juz czekam 4 tyg ale ja zawsze mam pod gorke poprostu nie wszystkie dokumenty im wyslalam i ciagle cos dosylalam ale z tego co wiem to ok 2-3 tyg sie czeka!a termin maja do 6 tyg!

ja dzisiaj znowu z bolem brzucha!!Ksiaze zaraz do pracy i znowu szara rzeczywistosc!!szukam pracy tzn mysle narazie gdzie i na jakich zasadach wystartowac??gdzie CV i co zrobic z dzicmi!ale jestem dobrej mysli!
buziczki dziewczynki
 
Witam nie bylo mnie wczoraj bo walczylam z kaszelkiem malego biedaczek tak sie meczyl znowu przyszlo nam do lekarza jechac noc naszczescie przespal spokojnie bo wczoraj to bylo tragicznie



Megan wzuc fotke nowej fryzurki
 
Witam kobialki.
Megan wlasnie wrzuc nowy fryz!
Sylwia pogratulowac wytrwalosci w dietkowaniu!
No to spadam chalupe doprowadzic do porzadku bo sajgon mam!
 
zaraz zaraz musze zrobic foto albo sprawdzic te z niedzieli jak wygladam hahah


hahah to ja
 

Załączniki

  • 100_4024.jpg
    100_4024.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
i ja sie witam w troche lepszym chumorze niz ostatnio.... byl u mnie lanlord i ma mi przyniesc reszte dokumentow do rent suplement moze akurat uda sie i dostane z laznieka tez ma cos zrobic... narazie zbiera sie na lepsze ... wszytsko okaze sie w praniu:tak:

megan fajniutka fryzurka ladnie ci tak
sylwia gratuluje wytrwalosci.. ja sie troche opuscilam w diecie ale to przez to ze kres mi sie zbliza:-(

Emilka znowu zakatarzona...ehhh...
narazie lece sie ogarnac i jakis filmik z J oglądnąć ..
 
Do góry