reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

patrzylam nawet to ale juz zajete wszystko jest:-:)-:)-( naprawde niewiem co robic juz:-:)-:)-:)-(codziennie rano sie z placzem budze bo niewiem co robic dalej zeby bylo ok.....

a jeszcze najlepsze jest to ze nierwiem czy czasem niebede mnusiala sie wyprowadzic....zrobila mi sie straszna plrsn w lazience nawet to czyscilam i nic pojawia sie znowu a ja Emilke kompie juz w wannie bo wanienka jest za mala na nia i boje sie ze zacznie chorowac.... i z kad tu kase wziasc na kaucje ehh.... myslalam nawet czy wynajac jakis pokuj ale kto sie zgodzi na pare z dzieckiem i psa....wtedy moze bylo by latwiej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczynki!
u nas też jest nieciekawie!
kredyt do spłacania,benzyna,rachunki,2 dzieci a w sumie 300e tyg i raz w miesiacu 332 i to tyle, ale zyc trzeba.jest ciezko strasznie,

ale jestesmy razem (niestety ja dosc ciezko chora) i sie kochamy!!
milego dnia dziewczynki

GASTONE , SYLWIA , BEATA , MARTSIA ,MIKIMARO GDZIE JESTESCIE???
Ja chyba pojade dzisiaj do bawialni z dzieciatkami
 
Ostatnia edycja:
DZIEN DOBRY PO NIEPRZESPANEJ NOCY Z POWODU ZGAGI BOLU BRZUCHA I KREGOSLUPA:-:)-:)-(POASKUDNIE SIE CZUJE I DZIEN TEZ PASKUDNY:no::no::no:
BUBA WITAJ W KLUBIE:-( JA NIE PRACUJE OD LISTOPADA UBIEGLEGO ROKU,A MOJ R OD WRZESNIA UBIEGLEGO ROKU:no::no::no::no::no::no:. OBYDWOJE MAMY ZASILKI PO 204 TYG I DODATEK DO MIESZKANIA PO 22 TYGODNIOWO.R KONCZY SIE ZASILEK ZA KILKA DNI,NIE WIEM CO WTEDY ZROBIMY ,MI PEWNIE TEZ NIEDLUGO SIE SKONCZY ,JA DO PRACY JUZ NIE POJDE A MOJ NIE MOZE NICZEGO ZNALEZC:no::no::wściekła/y::wściekła/y: A RACHUNKI TRZEBA POPLACIC ,A DZIDZIA W DRODZE,WYPRAWKE TRZEBA ZROBIC,NIE WIEM TEZ SKAD NA TO WSZYSTKO BRAC KASE,ALE DO POLSKI NIE MA CO WRACAC,BO TAM TO JUZ W OGOLE JEST PORAZKA:szok::szok::szok:

WIDZE ZE MY POWINNYSMY JAKAS GRUPOWA SESJE TERAPEUTYCZNA MIEC:tak::tak::tak:MOZE WTEDY BY SIE CHOCIAZ HUMORY POPRAWILY;-);-) BUBA TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I ZA NAS WSZYSTKIE:tak::tak: POWODZENIA MAMUSKI:-)
 
To widze ze my tu wszystkie na zasilkach jestesmy:-(...ale dziewczyny...przeciez jak sie konczy zasilek to mozecie sie starac o zapomoge. Kwota taka sama tylko nazwa inna. Podobno czeka sie na to jakis czas ale wtedy Healt Board wyplaca czeki a potem rozlicza sie z socjalem wiec ciaglosc wyplat jest....Dziewczyny glowy do gory...ja zawsze powtarzam ze mogloby byc jeszcze gorzej i np zadnych zasilkow a wtedy co by bylo?!...i pamietajcie........po dolinach zawsze sa gorki, wiec miejmy nadzieje :)
 
Ostatnia edycja:
uy mnie to zadne zasilku nie ma nawet na mieszkanie niemoge dostac narazie bo za krotko wynajmuje mieszkanie a przepisy sie zmienily wiec na zaden nie moge liczyc... moj J niedstanie bezrobotnego bo za krotko pracowal ja dostaje 230 maciezynskiego i chb 166 i tyle i jakos musze przezyc.... ja jestem w takiej desperacji ze zaczynam pokoju szukac zeby mniej za mieszkanie placic .... niewiem kto wezmie pare z dzieckiem:-:)-( jeszcze musze psa oddac bo Emilka ma alergie na niego....
 
na pocieszenie Buba przeciez Ty niebawem wracasz do pracy!
ja tez biore sie za pisanie CV ale tylko do Tesco bo bardziej chce odpoczac troche od dzieci niz finansowe pobudki bo przeciez jak dla 2 dzieci oplace opiekunke to i tak z pensji niewiele zostanie.
 
GASTONE , SYLWIA , BEATA , MARTSIA ,MIKIMARO GDZIE JESTESCIE???
Ja chyba pojade dzisiaj do bawialni z dzieciatkami

Haloo.Przeciez mowilam ze wyjezdzam na weekend??No i wlasnie wrocilam :cool2: Tyle ze nie bylismy w irl ponocnej a w Kerry.Bylo fantstycznie! No ale zdjatka moze jakis jak sie znow zadomowie hih a teraz uciekam!
Megan co sie z toba dzieje, o jakiej ty ciezkiej chorobie mowisz??????????????????????????
 
reklama
Gastone ja taka zamotana jestem ze nawet nie pamietalam ze Ty wyjezdzasz!
znowu mam bóle!!!!!!!!!!!!!!!!!11
na 99% te bole przez torbiela,ktory znowu mi uciska na nerwy!
mialam dostac poczta zaprosznie do szpitala onkologicznego bo oni nie wiedza czy to torbiel czy guz????
i efekt taki ze w pl mi mowili ostatnim razem ze potrzebuje operacji ale wtedy bylam z CAROLINE w ciazy pozniej juz w pl nie bylam a tu po stracie ostatniej ciazy powiedzieli ze to chyba guz i ze mi wysla skierowanie.w srode ide do GP zobaczymy co bedzie?!
ale bol znowu jest taki ze (sram z bolu o ile hahah moglabbym sie wyproznic)!!!
jak tak dalej pojdzie to sie wykocze!!!bilety do pl bardzo tanie ale co z tego jak Ksiaze nie ma urlopu?ja z dziecmi nie moge leciec a nie mam z kim dzieci zostawic???
czyli efekt pewnie bedzie taki jak 8 lat temu!!trafie do szpitala z peknietym jajnikiem i wtedy bede sie martwic narazie tylko cierpie!!!!!!!!!!!!!!
aaaaa do medipolu nie pojde bo to zenada zreszta raz bylam z tym jajnikiem i mi kobieta powiedziala ze po ciazy minie to ja jej mowie ze ja juz 4 mam za soba to powiedziala ze jestem jakas nieteges i kazala zaplacic 50 e i na prosbe o koncepty powiedziala ze chyba smieszna jestem


własnie zostałam konsltantką Avon hihi
 
Ostatnia edycja:
Do góry