reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Dzien dobry

Ja tez dzisiaj mialam zarwana noc maly moj dostal w nocy okropnego kaszlu wydzielina mu w gardle stoi i biedaczek nie moze tego odkrztusic chrybke ma straszna budzil sie przezto w nocy co chwilke
moze dzisiaj bedzie troszke lepiej __________________
 
reklama
witam sięi ja :-D wkońcu mogę odpocząć po imprezie.... ehhhh...
fajnie było... haha .. brak słów....:-p
no i kompa mam popsutego:confused2: gwarancja wyszła:eek: więc chyba muszę rozejrzeć się za nowym:-)

miłego dnia dziwwczynki...

aaaa i chciałam się pochwalić... zostało mi 7 tyg do porodu:-D
 
czesc laseczki!
a ja jestem piekna do tego stopnia ze pies zaczal warczec,Susanka pekla ze smiech, a Caroline do te pory zanosi sie placzem jak mnie widzi hahaha
ale mi sie podoba a to najwazniejsze wiecej napisze jutro buziaczki laseczki
 
a o co moze chodzic jak nie o kase... a szczegolnie o jej brak.. teraz jak mieszkamy razem to ledwo koniec z koncem wiazemy... J nie pracuje bo nic nie moze znalesc jak wiekszosc w tym kraju... ja mam tylko co tydzien to maciezynskie 230 euto i na dziecko 160 ...a ty wydatki rosana.. nawet niemam za co rachunek zaplacic a co dopiero dziecku jakas zabawke nie wspominajac o sobie... ja chodze w starych ciochac bo niestac mnie zeby sobie cos kupic nawet w niektorych sie dziorki porobily ze starosci;/;/;/ ehhh... co tu duzo mowic kicha i juz ... nawet myslslm zeby do polski wrocic ale tam jest gorzej wiec tak zle i tak niedobrze.... :frown::frown::sad::sad:
 
reklama
a o co moze chodzic jak nie o kase... a szczegolnie o jej brak.. teraz jak mieszkamy razem to ledwo koniec z koncem wiazemy... J nie pracuje bo nic nie moze znalesc jak wiekszosc w tym kraju... ja mam tylko co tydzien to maciezynskie 230 euto i na dziecko 160 ...a ty wydatki rosana.. nawet niemam za co rachunek zaplacic a co dopiero dziecku jakas zabawke nie wspominajac o sobie... ja chodze w starych ciochac bo niestac mnie zeby sobie cos kupic nawet w niektorych sie dziorki porobily ze starosci;/;/;/ ehhh... co tu duzo mowic kicha i juz ... nawet myslslm zeby do polski wrocic ale tam jest gorzej wiec tak zle i tak niedobrze.... :frown::frown::sad::sad:
biedna...:-( najgorsze jest jak się kasa kończy i nie ma skąd jej brać....:confused2:
a Twój nie pracuje??
u nas też się zaraz zacznie bieda całkowita:zawstydzona/y::sorry:
ja nie pracuję przecież a D na zimę nie będzie miał już tak wesoło jak w sezonie...
więc lipa z kasą... no a trzeba będzie dom,auto i rachunki popłacić...
ju.ż nie wspomnę o wydatkach na dziecko....
oj.... trzeba myśleć co dalej....:tak:

kochana a może jakieś sprzątanie domów albo coś bys sobie dorywczo znalazła??
najlepiej jakieś ogłoszenia poroznosić po sąsiedztwie,,,,
albo coś..
wiem że łatwo się mówi ale może akurat...
 
Do góry