reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i ja sie witam w troche lepszym chumorze niz ostatnio.... byl u mnie lanlord i ma mi przyniesc reszte dokumentow do rent suplement moze akurat uda sie i dostane z laznieka tez ma cos zrobic... narazie zbiera sie na lepsze ... wszytsko okaze sie w praniu:tak:

megan fajniutka fryzurka ladnie ci tak
sylwia gratuluje wytrwalosci.. ja sie troche opuscilam w diecie ale to przez to ze kres mi sie zbliza:-(

Emilka znowu zakatarzona...ehhh...
narazie lece sie ogarnac i jakis filmik z J oglądnąć ..



no widzisz Asia nie jest tak najgorzej!!
jakos sie sprawa wyklaruje i bedzie ok ja w sumie sie nie zalamuje ale w tym miesiacu znowu spoznie sie z rentem zaledwie o 2 dni ale zawsze!no i do przyszlego wtorku bedzie kiepsko z kasa az przyjdzie chb a i tak nie poszaleje bo w czwartek kredyt schodzi i tak w kolko!!
fajnie ze sloneczko troche swieci ale ja i tak nie wychodze dzisaij bo zamierzam sasiada zaproponowac opieke nad ich coreczka w trakcie ich przeprowadzki z mieszkania do mieszkania hahah(tata Oliwki przenosi sie o jedne drzwi za to Jej mama z centrum)a ja wiem ile jest roboty z przeprowadzka z dzieckiem wiec chyba im ulze hihi
 
reklama
No Megan ladna fryzurka, ciekawe jak bedzie za miesiac.Ja jak juz mowilam nigdy w zyciu trwalej.ale tobe ladnie.


dzieki Gastone!
wiem ze trudno jest trwala utrzymac zeby sie nie zrobila sianowata!
jutro jade na szczepienie Caroline i odrazu kupie sobie jedwab do wlosow zreszt ja mialam wiele razy trwala!
wiec juz wiem mniej wiecej co i jak!ale ostatnio doczytalam ze nie powinno sie czesto na poczatku myc wlosow!przy trwalej nie widac szybko przetuszczania sie ciuchow!wiec mam zamiar wytrzymac teraz ok 6 dni bez mycia wtedy ponoc skret sie utrzyma!

a czemu ty Gastone nie chcesz juz trwalej?
 
Bo po pierwsze musialabym zapuscic wlosy a po drugie wygladam jak stara baba, bardzo mnie to postarza.
Megan powiedz mi gdzie kupujesz jedwab do wlosow? Jakon wyglda i jak sie nazywa?
 
Bo po pierwsze musialabym zapuscic wlosy a po drugie wygladam jak stara baba, bardzo mnie to postarza.
Megan powiedz mi gdzie kupujesz jedwab do wlosow? Jakon wyglda i jak sie nazywa?


kupuje na Thomas st jak sie idzie pod gorke do samych swoich!czerwona hurtownia fryzjerska.SALLY cos tam hahah
jedwab jest w roznych buteleczkach takich calkiem malenkich chyba 5 ml ale sa i wieksze ja sama kupuje zawsze 150 ml
jak znajde stara butelke to napisze Ci nazwe jak nie to dopiero jutro jak kupie nowy!
daje sie kilka kropelek wiec butelka starcza naprawde na dlugo cena 150 ml to jak dobrze pamietam(kupowalam ok pol roku temu) 18 e
 
witajcie mamuśki :-):-):-)
megan jakie loki, fajna zmiana fryzurki:-):-)

Podczytałam Was o Waszych problemach,straznie kiepsko się tu robi . Mam na myśli Irlandie. Dziewczyny nie łamcie się, w polandi jest jeszcze gorzej, tam to dopiero masakra.

Buba- weż lanlorda w obroty ,niech łazienke naprawia i powalcz o spuszczenie na czynszu. powiedz otwarcie że jest kryzys i nie stać Was na płacenie takiego czynszu, albo spuści , albo szukacie czegoś innego. Dobre i 50euro jak zleci z czynszu. Z lanlordami trzeba teraz ostrzej bo oni wiedzą ze jak ktoś się wyprowadzi to ciężko teraz kogoś znależć na wynajem. No i z łazienką dociskaj faceta, bo taki grzybek to trucizna dla Was no i przede wszystkim dla Emilki.

trzymajcie się mamuśki, do miłego klikania.Znowu mnie nie będzie bo moja mamusia przylatuje we czwartek na 10 dni.:-):-):-)
 
zaraz zaraz musze zrobic foto albo sprawdzic te z niedzieli jak wygladam hahah


hahah to ja
ślicznie wyglądasz:tak:


a ja jak zawsze zabiegana.... :-p dzisiaj przyszedł nam wózeczek i musiałam sobie dogłębnie pooglądać... haha.. co chwile D rozkładał na przemian i spacerówkę i gondolkę:cool2::sorry:biedak.....hiiiiii
no i na moim forum już się jedna listopadówka rozpakowała:szok::-D fajnie...
czuć że to już końcówka:tak:
 
ojjj Ka...Mcia wierz mi ze to nic fajnego rozpakowac sie wczesniej!!1!ja to przezylam a moj Kubus nie:((((
lepiej doczekac terminu!wstawiaj foty wozeczka
 
Mikimauro jak zwykle, miala napisac gdzie sie przeprowdza a milczy.
Megan to czekam na nazwe.
Ka M cia dawaj foty!

A ja walnelam sobie kime z dzieckiempo poludniu no i musze powiedziec ze chyba czesciej teraz tak bedzie hih bo ja spioch jestem a tu jesien idzie.
Noteraz jestem po erialach, jeszcze pranie musze powiesic i znow spanko hhhh
 
reklama
Mikimauro jak zwykle, miala napisac gdzie sie przeprowdza a milczy.
Megan to czekam na nazwe.
Ka M cia dawaj foty!

A ja walnelam sobie kime z dzieckiempo poludniu no i musze powiedziec ze chyba czesciej teraz tak bedzie hih bo ja spioch jestem a tu jesien idzie.
Noteraz jestem po erialach, jeszcze pranie musze powiesic i znow spanko hhhh


Gastone napisze Ci jutro poprzedniej butelki nie znalazlam chyba byla przeterminowana??!!
to Ty taki niedziwiadek jestes??zapadasz w sen zimowy hihi??
a tak serio ja tez osattnio z podusia bym chodzila ale niestety przy 2 dzieci mozliwosci ograniczone!!
 
Do góry