reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witajcie mamuśki :-):-):-)
megan jakie loki, fajna zmiana fryzurki:-):-)

Podczytałam Was o Waszych problemach,straznie kiepsko się tu robi . Mam na myśli Irlandie. Dziewczyny nie łamcie się, w polandi jest jeszcze gorzej, tam to dopiero masakra.

Buba- weż lanlorda w obroty ,niech łazienke naprawia i powalcz o spuszczenie na czynszu. powiedz otwarcie że jest kryzys i nie stać Was na płacenie takiego czynszu, albo spuści , albo szukacie czegoś innego. Dobre i 50euro jak zleci z czynszu. Z lanlordami trzeba teraz ostrzej bo oni wiedzą ze jak ktoś się wyprowadzi to ciężko teraz kogoś znależć na wynajem. No i z łazienką dociskaj faceta, bo taki grzybek to trucizna dla Was no i przede wszystkim dla Emilki.

trzymajcie się mamuśki, do miłego klikania.Znowu mnie nie będzie bo moja mamusia przylatuje we czwartek na 10 dni.:-):-):-)



witam sie dzis pierwsza... normalnie Emilka spala mi do 8 i nie wstawala w nocy nic:-D:-D
co do lazienki to ma dzis przyjsc i cos z nia zrobic a z czynszem to watpie zeby opuscil bi juz na poczatku nam spozcil 50 euro wiec teraz watpie zeby znowu opuscil.
Megan witam w klubie konsultantek AVON:-D:-D
a i powiedzcie mi kiedy przychodzi chb?? w pierwszy wtorek czy drugi wtorek miesiaca??
 
Asia tez jestes konsultantka??to mam do Ciebie kilka pytan ale to juz na gg!
sprobowac mozesz z tym spuszczeniem czynszu!!
CHB przychodzi 6(166) a ERLY 12 (41,50)


a teraz sie witam drogie panie!!
i zmykam dzisiaj moja cudowna mlodsza cora ma szczepienie
 
Dzien doberek:-)

Gastone napisze Ci jutro poprzedniej butelki nie znalazlam chyba byla przeterminowana??!!
to Ty taki niedziwiadek jestes??zapadasz w sen zimowy hihi??
a tak serio ja tez osattnio z podusia bym chodzila ale niestety przy 2 dzieci mozliwosci ograniczone!!
Niom jestem niedzwidek, zawsze bylam.Uwielbiam spac, ale jak mam zasze jetem punktualna.Nigdy w zyciu nie zaspalam.Poprotu uwielbiam ciepelko kolderki i podusie.No ale cierpie czasami tez na bezsennosc co mnie troche czasem wykancza, bo w nocy spac nie moge ...Chocby dzisiaj,nie spalam cala noc, do tego siusianie mi sie wlaczylo i bylam w kibelku z 10 razy.A rano nieprzytomna jestem.Na szczescie J moze sie spoznic doroboty wiecposzedl z malym na dol a ja pospalam do 10, bo o 8 nie moglam sie zwlec z lozka.
Asia tez jestes konsultantka??to mam do Ciebie kilka pytan ale to juz na gg!
sprobowac mozesz z tym spuszczeniem czynszu!!
CHB przychodzi 6(166) a ERLY 12 (41,50)


a teraz sie witam drogie panie!!
i zmykam dzisiaj moja cudowna mlodsza cora ma szczepienie


Powodzenia na szczepieniu.
 
Mikimauro jak zwykle, miala napisac gdzie sie przeprowdza a milczy.
to nie pisałam ;-);-):-p, no ja na Tulla, na Lios Ard.Tak jak chciałam w tamtych stronach. Domek jest zdecydowanie mniejszy niż ten co mam, ale tak chciałam. Zobaczymy czy się tylko sprawdzi taki mały metraż. Jak nie to sobie zmienie:tak:.
Zmykam mamuśki bo szorowania ścian, co by nie musieć malować na starym mieszkaniu:-p;-).

Buba- a ile czasu już masz ten nowy domek.Myśle żemimo wszystko mozesz zawalczyć o ten czynsz, jest kryzys i irole liczą się z tym, zwłaszcza ci którzy mają kredyty na domki i lokatorzy je spłacają:tak:

meg- powodzenia na szczepieniu, oby mała zniosła to dobrze.
My szczepimy się za tydzień, bo w tym tygodniu Max jest uflikany i chce go przetrzymać z tym szczepieniem:tak:

do miłego klikania mamuśki:-):-)
 
Buba- a ile czasu już masz ten nowy domek.Myśle żemimo wszystko mozesz zawalczyć o ten czynsz, jest kryzys i irole liczą się z tym, zwłaszcza ci którzy mają kredyty na domki i lokatorzy je spłacają:tak:

:-):-)

ja 3 miesiace i za kazdym razem jak przychodzi co do czego to albo go nie ma i nie zadz ze go nie brdzie albo wogule nic ze sie spozni czy co kolwiek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:oczywiscie jutro mam placic ale niech zapomni o kasie ze ja dostanie.... dopiero jak bede miec wszystko zrobione to przeleje..... a i zmianie mieszkania myslalam tylko kasa z kaucji mi przepadnie a niemam zeby dac znowu.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(
 
oki to mój wózeczek...
wzeczek.jpg

fotelik samochodowy jest w takich samych kolorkach:tak:
wzek2.jpg

kochane byłam dzisiaj w szpitalu.... no i powiedziieli mi że moje dziecko jest "za duże" :szok::-D ponoć jestem w 34t5d ... czyli termin na 6.11 a wcześniej miałam wg nich termin na 23.11... babka była w szoku i kazała mi test na cukrzycę zrobić:sorry:
 
reklama
Sliczny wozeczek, taki kolorowy.Dobrze ze kupilas taki a nie graco.Poza tym fajne kolka ma , napewno ie sprawdza n twoich terench, bedziesz mogla spokojnie wjechac na plaze.
Duze dziecie powiadasz? Musisz sprawdzic cukier.
 
Do góry