reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
ooo widze ze Kasia dolaczyla do nas...zuch dziewczynka!
a ja wlasnie wrocilam z cresent...nic nie kupilam oprocz malych drobiazgow z kubusiem puchatkiem ktorego moje dziecie teraz kocha!!
zaraz biore sie za szorowanie scian przed wielkim malowaniem salonu!
dzisaij pogoda poprostu w taka kratke ze haha nie wiadomo jak bedzie za 20 s!
zmykam ale jestem wpoblizu
 
czesc kobietki ja przelotkiem troche problemow mi sie zwalilo na glowe maz w delegacji ...potrzebuje na gwalt notariusza w limerick enis i okolicach pomozcie wpadne pozniej napisze wiecej!!!
 
Witam sie pierwsza!
Mikimauro jeszcze mi powiedz bom ciekawska jakiego maclarena bo ich jest bardzoo duzo.Maclareny sa bardzo dobre, to chyba najlepszepsze parasolki, mnie sie tylkonie podobaja wizualnie jakos, smutne kolory maja i te koleczka jakos do mnie nie przemawiaja.Ja kupilam sobie z 1,5 roku temu jane energy i jestem meeega zadowolona.Najsmiesniejsze jest to ze ich w sklepie juz niema, mozna je kupic pewnie na zamowienie, co mnie cieszy bo nie wiele osob go ma.A wozek przeszedl wiele testow zderzeniowych hehe i jest jak nowy.
Uciekam kobitki bo czekaja mnie zakuoy, obiad, sprzatanie i pieczenie biszkoptu na torcika.
maclaren quest [ pomarańczowy]ja też miałam zawsze obiekcje co do kółek, ale te są rewelacyjne, nawet po kamieniach nie miałam problemu z pchaniem wózka, ja jestem zadowolona z niego.:tak::tak::-):-)
witam wszystkie mamuski:tak:zostalam juz wczesniej zapowiedziana przez megan,ale jakos nie moglam sie zebrac zeby wpasc do was:-(ale w koncu jestem:-)jestem w 24 tygodniu ciazy i mam nadzieje znalezc w was skarbnice wiedzy:cool2:bo to moja pierwsza dzidzia i jestem praktycznie :eek:zielona jesli chodzi o maciezynstwo i ciaze:happy:
witam nową mamuśke, pytaj ile chcesz , będziemy pomagać :-):-):tak::tak:
czesc kobietki ja przelotkiem troche problemow mi sie zwalilo na glowe maz w delegacji ...potrzebuje na gwalt notariusza w limerick enis i okolicach pomozcie wpadne pozniej napisze wiecej!!!
:sorry2::sorry2:nie pomoge Ci , nie znam nikogo takiego:no::no::no:

ja oczywiście już zmykam, mam troszke spraw na głowie, od poniedziałku szkoła, musze wszystko przygotować na tip-top:tak::tak::-):-)
miłego klikania mamuśki, będę zaglądać:-):-):-)
 
witam wszystkie mamuski:tak:zostalam juz wczesniej zapowiedziana przez megan,ale jakos nie moglam sie zebrac zeby wpasc do was:-(ale w koncu jestem:-)jestem w 24 tygodniu ciazy i mam nadzieje znalezc w was skarbnice wiedzy:cool2:bo to moja pierwsza dzidzia i jestem praktycznie :eek:zielona jesli chodzi o maciezynstwo i ciaze:happy:
Witak Kasiu.Pytaj ile chcesz i o co chesz, pomozemy!
czesc kobietki ja przelotkiem troche problemow mi sie zwalilo na glowe maz w delegacji ...potrzebuje na gwalt notariusza w limerick enis i okolicach pomozcie wpadne pozniej napisze wiecej!!!

Ja tez nikogo nie znam..ojoj co sie stalo, nawijaj?
 
aj dziewczynki nic strasznego moj mezulek zgubil portfel ze wszystkimi dokumentami...wiec tyle chodzenia zalatwiania ze szok naprawde nie mialam na nic czasu A jest w delegacji pod belfastem wiec sama z dzieckiem a do tego mala mi znow zabkuje wiec same wiecie...w pracy urwanie glowy jutro tez trzeba isc niestety takze nic z weekendu za bardzo nie bedzie...
a notariusza potrzebuje zeby napisac upowaznienie na moja mame o zlozenie wniosku i odebranie nowego prawka dla A w polsce niestety takie maja wymogi:wściekła/y:a pozatym jestem juz zmeczona wszystkiem ojjj ciezkie jest zycie pracujacej mamy...pozdrawiam was serdecznie do pozniej
 
upppsss oj Sylwcia my zawsze pod gorke mamy!
a byl Twoj mezus na gardzie??

a ja hahah gadalam z moja mama przez skype dzisiaj w sumie 3 godziny!
normalnie miesnie szczeki mnie bola!
teraz czekam na Ksiecia z bajki co przyjedzie co prawda nie na bialbym koniu ale Ksiaze jest!!!
jutro tez idzie do roboty ale juz za tydzien mam go na cale 2 tyg i o dziwo siedzimy w irlandii!!!
jest tyle miejsc ktorych jeszcze nie widzielismy zreszta przez urlop zamierzamy kupic nowe auto!i ja ide sie wydziarac!
Wy mamuski pewnie juz z tatusiami wiec chyba do juterka choc z powodu weekendu jak zwykle bedzie cisza!
ale to w sumie dobry znak....ze rodzinnie sie spedza ten czas!
ja niestety sama:-(ale tylko do 18 hura!!!!
 
witam siei ja i zmykam.Maz dal pospac troszke dluzej, ale teraz musze do roboty, bo trzeba torta robic, sprzatac i takie tam w koncu jutro cala chata ludzi.Papatki, do wieczorka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry