reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
ja bylam u tej babeczki co z galway przyjezdza co tydzien na przeciwko bus station przyjmuje.calkiem mila i skasuje tez odpowiednio jak trzeba:szok:
cholera a mi w Galway powiedzieli że ona do Dublina wróciła:wściekła/y:
too ja już nie wiem sama jak to jest.....:baffled: no mi to ona pasowała...

i widzę że wczoraj to jakiś nawał był.. ja też źle się czułam cały dzień..
wręcz tragicznie.....:dry:
chyba mnie zawiało ... bo tak straszni mnie ucho bolało że do 4 nad ranem spać nie mogłam i myślałam że umrę z bólu:-(
 
dobrze wiedzieć... :-)
a ja 8.jadę do Galway to spytam się czemu podali mi błędne informacje....:baffled:
bo jak się o nią spytałam to powiedzieli mi że do Dublina musiałabym jechać no to przecież nie pojadę taki kawał co nie....:baffled:
i wybrałam innego lekarza...
ale jak ona jest w limerick to wlę tam do niej jeździć...
no teraz to już nie zrezygnuję z wizyty bo D będzie w galway sobie tatuaż robił...
więc tak czy tak musimy tam jechać ale jestem wściekła....:wściekła/y:
 
Czesc dziewuszki.Impreza nam sie baardzo udala, balagan mam w domu jakby tornado przeszlo!!! Ale fajnie sie matki wczoraj wyluzowaly hi dzieci po urodzinach poszly pod opieke tatusiow a mamy wziely sie za wino_Oj sponiewieralysmy sie straaaaasznie hih Dzis glowa boli..a zaraz do fryzjera..
ale bylo cudownie!!!! No a dzis to za duzo z wami nie pogadam bo ten sajgon ogarnac trzeba, wssedzie picie i jedzenie porozlewane, bo wiadomo jak to dzieciaki..Poza tym hih poprost powiem prosto z mostu : mam kaca!
 
faktycznie spokój..... :tak:
ja to się już tłumaczę bo nie mam za bardzo czasu...
rano byłam wysłać pieniądze na pościelki dla dzidzi i wogóle....
a później u veta byliśmy, teraz szykujemy się do szkoły rodzenia:-p
ciekawe jak będzie... hiiiii coś czuję ż to będzie moja 1 i ostatnia lekcja ;-):laugh2:

gastone wypocznij po imprzce....:rofl2: bo napewno był szał ... hiiiii
no i wodę z cytrynką wypij to przejdzie :happy:
 
Czesc mamusie
A tu cisza i spokuj nawet Megan nie zajzala kobieto WSZYSTKO WPOZADKU????????????????????/


Alex jestem tylko mam problem z psiakiem.Ma robale!!!!!!!!!
siedzi taka biedula w lazience bo jej do dzieci nie wypuszcze i placze, a ja razem z nia!!!!!!!
do tego one sa takie obrzydliwie obrzydliwe.ehhhh
 
reklama
Wi9tam sie w lany poniedzialek hheheh brzydko na dworze blee Pozostao dzis w domku siedziec, moze w koncu nadrobie troche czytanie...
Ide cherbatke wypic i obiadek nastawic.Mezu dzis wczesniej do roboty bo od 10 ma byc miasto zamkniete bo przyjezdza Mohamed Ali i nie bedzie mozna przejechac, wiec ja sobie miast tez dzis daruje.
 
Do góry