reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

No jak czytam twojego posta to smiac mi sie chce bo ja mam taka dobra kolezanke, poznana w identyczny sposob.Mijalysmy sie dlzuej kochana bo az dwa lata!!!! I Wlasciwie tylko dzien dobry i tyle.A teraz czesto sie spotykamy i nasze dzieciaki sie lubia.Zalujemy ze nie poznalysmy sie wczesniej.Teraz troche dostep mamy utrudniony bo ja czekam wciaz na autko ale jak tylko je dostane bedziemy sie spotykac czesciej.No ale jak to mowie, jak dla nie za krotko sie znamy by sie ze tak powiem wyprobowac.Ale no wiem ze moge na nia liczyc chyba najbardziej e wsystkich moich kolezanek bo zawsze chetnie zaopiekuje sie Masiem i jej ufam bo jest bardzo odpowiedzialna innym nie bardzo bo wieszkosc dzieci nie ma..
Ech cholera mnie lapie jakas, musze sie kurowac bo do niedzieli nie moze mnie rozlozyc!
Mikimauro jak dzieciaki pojda do szkoly to moze w koncu tez wpadniesz chociaz raz na kawke zeby sie osoboscie poznac bo nie mialysmy okazji.Moze beata tez sie skusi w tym samym czasie.Nie mowie o ciaglych notorycznych spotkaniach ale chociaz raz by sie przydalo hihih
Aha i jeszce jedno hihih jak bedziesz miala jednak ochote na moj wozek to moze pogadamy hih sama nie wiem co z nim zrobic ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mikimauro jak dzieciaki pojda do szkoly to moze w koncu tez wpadniesz chociaz raz na kawke zeby sie osoboscie poznac bo nie mialysmy okazji.Moze beata tez sie skusi w tym samym czasie.Nie mowie o ciaglych notorycznych spotkaniach ale chociaz raz by sie przydalo hihih
Aha i jeszce jedno hihih jak bedziesz miala jednak ochote na moj wozek to moze pogadamy hih sama nie wiem co z nim zrobic ...


...{ Nie mowie o ciaglych notorycznych spotkaniach ale chociaz raz by sie przydalo hihih...}hahahaha....
no pewnie ze sie spotkamy, ale dopiero jak dzieciaki pójdą do szkoły, bo teraz to nie dam rady....

co do wózka to juz kupiłam spacerówke.
 
Ostatnia edycja:
kupiłam maklarena, jestem z niego bardzo zadowolona. Co prawda szukałam czegoś innego, ale maklaren mi się sprawdził .na wczasach przeszedł test i jest ok. Na wypady do miasta mam jeszcze blizniaka, bo Majka tyle nie nachodzi jeszcze po sklepach, a na spacerki koło domu lub gdy jest z nami mój maz to ta spacerówka jest ok.A i jest lekka i składa się jak parasolka.Na tym mi najbardziej zalezało.
 
Witam sie pierwsza!
Mikimauro jeszcze mi powiedz bom ciekawska jakiego maclarena bo ich jest bardzoo duzo.Maclareny sa bardzo dobre, to chyba najlepszepsze parasolki, mnie sie tylkonie podobaja wizualnie jakos, smutne kolory maja i te koleczka jakos do mnie nie przemawiaja.Ja kupilam sobie z 1,5 roku temu jane energy i jestem meeega zadowolona.Najsmiesniejsze jest to ze ich w sklepie juz niema, mozna je kupic pewnie na zamowienie, co mnie cieszy bo nie wiele osob go ma.A wozek przeszedl wiele testow zderzeniowych hehe i jest jak nowy.
Uciekam kobitki bo czekaja mnie zakuoy, obiad, sprzatanie i pieczenie biszkoptu na torcika.
 
hej dziewczyny czytam o waszych przyjaźniach i jestem tego samego zdania że lepiej mieć jedną zaufaną przyjaciółkę niż nie wiadomo ile wrednych koleżanek;-)
ja też nie raz się zawiodłam na przyjaciołach nawet na takich poznanych tutaj...
gdzie dopóki do nich jeździłam to byłam przyjaciółką odkąd nie miałam za bardzo czasu z różnych względów to zostałam odrzucona na bok ale oni do mnie przyjechać się nie pofatygowali:-(
mam jedną zaufaną przyjaciółkę i jest nią moja bratowa...
zawsze możemy o wszystkim pogadać i nie boimy się powiedzieć czegoś prostpo w oczy.... na dodatek nigdy się o nic nie pokłóciłyśmy....
chciałabym tutaj mieć również kogoś
ale jak widzę jak zachowują się polacy w stpsunku do polaków... to ja dziękuję...:baffled:
każdy patrzy tylko żebby mieć korzyść z danej znajomośći....
i jak się tak przyjżeć to dopóki komuś pomagasz to masz znajomych a jak Ty potrzebujesz pomocy to nara....:dry:
ja już nauczyłam się tutaj liczyć tylko na siebie...
nawet nie chciałabym prosić o jakąkolwiek pomoc.... żeby późćniej gadali bóg wie co....
i nawet jak mam z czymś problem to wolę pójść do Iroli niż do polaków....
trochę to przykre ale niestety... tacy są tutaj ludzie....
 
Swieta prawda.Przykre to strasznie ze jestesmy takim narodem choc uwazamy sie za najwspanialszych.Nie potrafimy sie trzymac w kupie niestety.No coz..

Beata w poniedzialek o 11 bede u Elki, jakmasz czas wpadnij.
Dobra, zjadlam sniadanko ide sie wypacykowac iliste zakupow zrobic.
 
reklama
witam wszystkie mamuski:tak:zostalam juz wczesniej zapowiedziana przez megan,ale jakos nie moglam sie zebrac zeby wpasc do was:-(ale w koncu jestem:-)jestem w 24 tygodniu ciazy i mam nadzieje znalezc w was skarbnice wiedzy:cool2:bo to moja pierwsza dzidzia i jestem praktycznie :eek:zielona jesli chodzi o maciezynstwo i ciaze:happy:
 
Do góry