reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam dziewuszki..
wczoraj nie byłam w nastroju na neta....więc nie zaglądała nawet:sorry2:już mamy zamówione pościelki dla dzidzi i wogóle... więc się cieszę....:-p
witam wszystkie mamuski:tak:zostalam juz wczesniej zapowiedziana przez megan,ale jakos nie moglam sie zebrac zeby wpasc do was:-(ale w koncu jestem:-)jestem w 24 tygodniu ciazy i mam nadzieje znalezc w was skarbnice wiedzy:cool2:bo to moja pierwsza dzidzia i jestem praktycznie :eek:zielona jesli chodzi o maciezynstwo i ciaze:happy:
witaj Kasiu...miło że jesteś ... ja jestem co prawda kilka tyg dalej niż Ty bo 28t5d
ale miło że nie jestem już sama :-D
na kiedy masz dokładny termin?? jeśli można wiedzieć....
 
reklama
jatez sie witam i nowa kolezanke oczywiscie również. wlasnie jestem po powrocie ze spacerku z Emilka i zaraz kompiel nas czeka.... chyba mala zaczyna mi zabkowac... :szok::szok::szok::szok:
 
JA tez gapa jestem WITAM SERDECZNIE NOWA KOLEZANKE!!!
kobietki mezulek wrocil wiec sie tulkamy;-)
milej nocki i do jutra!!!
gastone jakiego torta robilas???
 
Ostatnia edycja:
hej:-Dwedlug polskiego ginekologa i moich obliczen termin mam na 18 grudnia,a według szpitala w limerick mam na 10 grudnia:-Dwiec pewnie bedzie cos posrodku;-)
to w sumie nie takie bliskie te nasze terminy ;-)
ja miałam ogólnie termin na 22.11 ale po ostatniej wizycie mam na 13,11... :-D
więc miesiąc do przodu ....:-p
a do polskiego gina do kogo chodzisz?? ja chodziła do drSępki go Galway a teraz mam tam drZwierzchowskiego
 
to w sumie nie takie bliskie te nasze terminy ;-)
ja miałam ogólnie termin na 22.11 ale po ostatniej wizycie mam na 13,11... :-D
więc miesiąc do przodu ....:-p
a do polskiego gina do kogo chodzisz?? ja chodziła do drSępki go Galway a teraz mam tam drZwierzchowskiego


ja bylam u tej babeczki co z galway przyjezdza co tydzien na przeciwko bus station przyjmuje.calkiem mila i skasuje tez odpowiednio jak trzeba:szok:
 
a ja sie witam i przepraszam za wczoraj.
nawalilam!
ani sie nie przywitalam ani do Asi nie zajechalam.wczoraj taki jakis dzien do d....
ale dzisiaj jestem tylko pewnie tu bedzie cisza no bo przeciez niedziela
 
czesc babeczko!
jak tam brzunio?u mnie..Konrad mial nie isc dzisiaj do pracy a jednak go zwerbowali wiec do 16 jestem sama.ale mam plan...isc na cresent hahaha-daleko mam nie??
 
reklama
ja rowniez sie witam... wczoraj moja perelka miala goraczke:baffled::baffled::baffled: plakala mi strzasnie co chwile ale dalam syropek i przeszlo dzis z domu nie wychodze... pogoda paskudna :baffled: dzis niedziela to sie obijam... a Piekny robi kolacyjke przy swiecach..:-D:-D:-D
 
Do góry