reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

no to mi pozostaje poczekac na legoland jakies 5-6 lat hahah ale warto poczekac



mam tak zjeb.....humor ze zaraz walne!!!!!
zostalam posadzone o klamstwo w dodatku w tak smiesznej sprawie ze skonam normalnie!
ludzie sa strasznie zawistni i skutek jest taki ze jezeli masz cos czego nie ma ktos inny juz jestes hmmm(nie wiem jak to nazwac).....pewnie to cos jest szemranego pochodzenia itd aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
zdecydowanie gastone proponuje jeszcze poczekać nawet i dwa lata, bo nawet mój Mikołaj 4,5lat nie kwalifikował się na niektóre atrakcje, chociaż nie wiek ale wzrost jest brany pod uwage. Na niektóre kolejki to nawet mężol nie chciał iść, ja byłam tylko na jednej i na inne się nie dałam namówić. Za rok mieliśmy w planach disnayland, ale teraz wiem ze nawet Maurycy jest zamały, tam są jeszcze większe kolejki górskie i inne gadżety, poczekamy jeszcze kilka lat, choć w moim przypadku jak Mauro dorośnie to i tak dla Majki i Maxa bedą za duze. jak nie urok to sraczka hihihi... ale i tak było superowo :tak::tak::-):-)
Dokladnie, poczekam.Na wiele atrakcji musze czekac b0 moj masiek taki glupiutki noddy jeszcze jest :-D
no to mi pozostaje poczekac na legoland jakies 5-6 lat hahah ale warto poczekac



mam tak zjeb.....humor ze zaraz walne!!!!!
zostalam posadzone o klamstwo w dodatku w tak smiesznej sprawie ze skonam normalnie!
ludzie sa strasznie zawistni i skutek jest taki ze jezeli masz cos czego nie ma ktos inny juz jestes hmmm(nie wiem jak to nazwac).....pewnie to cos jest szemranego pochodzenia itd aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh

Megan nie przejmuj sie, niektotzy ludzie juz tacy sa.Olej to,napewno sie denerwujesz ale nic ci to w sumie nie da.Ja np zdaje sobie sprawe ze jestem na jezykach wielu ludzi z zadrosci.Ale olewam to bo to tylko zazdrosc a ja nie mam nic na sumieniu.

A my wlasnie wrocilismy z dworu, grilowalismy rybke na obiad.dzis jadlam rybe truskawkowa, smiesznie sie nazywa.Jest czerwona i wyglada jak truskawka hihi Nawet smaczna.Nastepnym razem mniaman zabnice.
dobra ide dziewuszki do wyrka bo glowa mi troche dokucza i ten katar..
 
dzieki Gastone za slowa otuchy!
tylko wiesz o co mi chodzi...jak mialam problemy finansowe ta osoba duzo mi pomogla nie materialnie ale naprawde duzo dla mnie znaczy co dla mnie zrobila!
ale w momencie kiedy mi bylo troche lzej i moglam sobie to czy tamto kupic to odrazu glupie komentarze!i jeszcze mi wciska na sile kit ze ja powiedzialam cos co jest nieprawda!
albo klucenie sie ze powiedzialam ze dalam za psa tyle a nietyle itd haha to w sumie zabawne ale z drugiej strony smutne bo mialam ja za przyjaciolke a teraz nie chce jej widziec na oczy bo dla mnie to smieszne.zeby komus zygac to ze sobie chociazby psa kupilam i wciskac w moje usta takie bzdury!najsmieszniejsze jest to ze ponoc nie jej to powiedzialam tylko naszemu kumplowi i jeszcze mowilam to przy Ksieciu(ktory uparcie twierdzi ze ja mowilam prawde)ehhh dzieciniada a ja paznokcie zjadam przez nia nie warto!
powinnas isc Gastone na akupunkture z tymi migrenami ja tez sie wybieram tylko nie wiem jeszcze gdzie?!ponoc pomaga.mam znajoma ktora w pl nie mogla sobie poradzic z migrenami przez lata i wlasnie to jej pomoglo bo lekarze juz nie mieli pomyslow(nawet jej badanie robili w kierunku guza mozgu-jest zdrowa tylko te migreny)po 2 seansach czy jak to nazwac jej przeszlo!
 
ja sie melduje o tak wczesnej porze... mala mnie obudzila i teraz spac nie moge:crazy::crazy: za niedlugo do urzedu poraz kolejny musze isc niechce mi sie w ta pogode bo jak narazie to na ladnie sie nie zapowiada....Madziu nieprzejmuj sie ludzmi.. ja tu sie strasznie na ludziach przejechalam i to nieraz... wiec niejestes sama...
 
czesc dziewczynki!
dzieki Asia!tyle ze smieszne jest to ze ludzie nie maja o co sie klocic to wymyslaja takie bzdury ze az glowa boli!
fakt "pod zdechlym azorem''(jak moj tatko mowi).nic sie nie chce!
a ja zaczne dzien od szarlotki na sniadania hahaha cos podejrzana jestem!ale z testem jeszcze czekam
 
dokladnie nie maja o co to wymyslaja...ja to niedawno miałam lepszą jazde ... z tym gosciem co wczesiej mieszkalam potrafil sie klucic o 15 euro... i tak sie wykłucil ze juz z nim niemieszkamy i mam w koncu spokuj...
 
Witam sie i ja.Oj apropo znjomkow to my sie dopiero przejechalismy Megan w lasne na przyjaciolach z ktorymi sie przyjaznilismy 15 lat!!!! Oj jakbym ci opowiedziala to wlos sie na glowie jezy!!Nigdy bym sie nie spodziewala.Na poczatku bylo nam strasznie przykro,ze czlowiek ma dobre serce i wogole i pomogl a tak sie odwdzieczaja najblizsi ludzie ale potem dziekowalismy ze tak sie stalo, bo prawdziwy przyjaciel zostaje nim do konca a ten ktory cie oszukuje i robi ci krzywde nie ma prawa nazywac sie twoim przyjacielem.Megan nerwy na bok i pomysl ze dobre sie stalo bo przynajmniej wiesz jaka ta osoba jest naprawde.Teraz dobieramy sobie bardzo delikatnie znajomych, po wielu porazkach jestesmy ostrozni.Mamy znajomych ale przyjaciol nie.Na to trzeba sobie zasluzyc.Potocznie sie moi przyjaciele ale prawda jest taka ze ma siei nie wiele a czaasem wcale, slowo przyjaciel jest czesto naduzywane.Ja wiem jedno mam jedna jedyna przyjaciolke, za ktora tesknie.Jestesmy jak siostry , przyjaznimy sie od przedszkola.Nigdy sie nie zawiodlysmy, a przechodzilysmy wiele trudnych chwil i wciaz jestesmy przyjaciolkami bezinteresownie.Chcialabym miec tu przyjaiolke, ale jak narazie same kolezanki, jedna dobra druga mniej.Teskni mi sie za kims takim , moze kiedys...
No ale sie rozpisalam hehe milego dzionka choc szary i pochmurny.Wpadne po sniadanku.
 
Gastone z Ciebie kawal madrej kobietki:tak:
ja dzisiaj rodzinnie choc mi juz palma odwala i kombinuje co tu zrobic!
efekt....robimy dziisaj kolejne polki no i ja mysle jak ksieciunia namowic na warkoczyki!a tatuaz robie jak pieniazki przyjda!
mam taka troche handre przez to wczorajsze!ale nie ma co sie przejmowac tak jak mowisz Gastone nie byla to prawdziwa przyjaciolka!
 
reklama
dzień dobry mamuśki:-):-):-)

ja nie mam za wiele kolezanek, moje dwie serdeczne psiapsiuły są w polsce. Jednak tu w Irlandi poznałam fantastyczna dziewczyne. Mieszkałyśmy na tym samym osiedlu, zanim się poznałyśmy mijałyśmy się jakieś 6 mieś i ani cześć , ani pocałuj mnie w du...Któregoś dnia za sprawką naszych dzieci zapoznałyśmy sie, teraz jesteśmy przyjaciółkami, jest wspaniała i zawsze mozemy na siebie liczyc. Ja mam naprawde garstke koleżanek. Nie nawidze plociuchów i zarozumiałych dziewuch, również te nieszczere i obrażliwe nie znajdą we mnie koleżanki. Gastone- doskonale rozumiem co masz na myśli z tą zazdrościa, i z tym że jestes na jezykach, ja mam tak samo, niedawno spotkała mnie i męża wielka przykrosć i to ze strony polaków,
Wracając do przyjaciół to strasznie się ciesze ze mam taką, bo człowiek potrzebuje czasami pogadac na takie prywatne, czasami nawet intymne sprawy tylko z jedna zaufaną osobą. Często koleżanka nie dotrzyma słowa, a psiapsiuła tak. Życze Wam mamuśki żebyście znalazły sobie taką przyjaciółke na dobre i na złe dni.
aahh...
no to na mnie czas, zykam do miasta, zakupy i kawka u psiapsiuły hihi.. obowiazkowo- nie widziałyśmy się trzy tygodnie:szok:
do miłego klikania mamuśki, odezwe się wieczorkiem:-):-):-)
 
Do góry