reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
czesc dziewczynki
Beatka znalazlas cos na lumpiku??
bo ja podarzylam Twoim sladem i niestety nic nie zdobylam!
ciekawe jak tam Alexa imprezka??
pogoda byla ladna ale do czasu...
ja ide ogarnac bo dzisiaj mam gosci!
milej niedzielki
 
Czesc mamusie

No imprezka mi sie udala ok 16 zaczelo kropic wiec przenieslismy sie do domu ale tranpolina stala ona byla kryta to jej nic nie przeszkadzalo dzieciaki aie wyszalaly na tranpolinie nawet tatus i wujkowie poczuli sie jak dzieci i sobie poskakali

ale mowie wam udala sie impreza w pazdzierniku nastepna az sie boje

wieczorkiem wam jakies focie wrzuce
 
witam..
alex fajnie że jesteś zadowolona z imprezy....
ja to wam powiem że wczoraj nie taki ból w plecach złaał...
całe nogi miałam jak z ołowiu:baffled::baffled::baffled: no i D musiał mie amolem smarowaćć a później obuziłam się o 4 w nocy z płacz\em i bólem... nie mogłam się nawet wyprostować..
dosłownie masakra :baffled: znów amol w ruch no i przez godzinę płakałam.....
ale przeszło;..
miałyście też tak w ciąży??


i co wogóle dzieje się z gastone??
 
melduje sie:D pogoda paskudna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: az sie niechce nic robic.... wlasnie sie za obiad biore ... mam takiego lenia dzis ze chyba z pizamy nie wyjde:-):-) jednak musze odpuscic sobie cwiczenia narazie bo jeszcze mnie blizna boli;/;/;/ moze za miesiac znowu zaczne...ehhh...:-:)-( z bycia szczupla nici...:-:)-(
 
ja czekam na goscia mojego...
Ka..M tez mnie bolaly nogi w tym...ja mam moze to smieszne ale reumatyzm w kolanie i zakazdym razem kiedy sie pogoda zmienia musze smarowac kolano zakladac ortopedyczny sciagacz i biore ketonal forte w ciazy niestety pozostal tylko sciagacz i gryzienie poduszki.staraj sie lezec jaknajwiecej z nogami do gory zeby Ci troche krwi odeszlo z nog.
Gastone pewnie jeszcze neta nie ma ja tez dlugo czekalam po przeprowadzce.

Asia...nie przejmuj sie..jestes po cesarce niech sie wszystko zrosnie bo lepiej miec dluzej kilka kilogramow wiecej niz...kolejna operacje w [przypadku powiklan.
 
hej kobietki ja tez sie witam mialam wpadac czesciej ale jakos mi nie wyszlo!!!sorry
Asia ty przynajmniej masz checi na cwiczenia a ja len taki ze nic tylko siedziec i slodyczami sie opychac...:zawstydzona/y:
w ciazy przytylam tez cos ok 30 kg wiec wiem co czujesz ale tak jak napisala Megan nam od porodu juz kupa czasu minela a ty musisz dac jeszcze troszke czasu swojemu organizmowi zeby doszedl do siebie.nie martw sie kg zleca nawet sie nie obejzysz.Glowa do gory!!!a z kilkoma kg na plusie tez jestesmy fajne babki...:-D
no nic jade do sklepu postaram sie wpasc pozniej \
milej niedzieli kobietki
 
no ja po gosciach...gosciach bo byla u mnie mamusia z brzuniem!
mam nadzieje ze teraz juz namowilam ja do dolaczenia do nas?!
bylo milusio i poplotkowalam troche...wkoncu troche innego czlowieka w realu bo ostatnio pochlonela mnie polska tv hahah no i moje dzieci!
 
reklama
ja w ciazy przytylam tylko kilak kilogramo juz wczesniej duzo wazylam i teraz mam z tym problem bo sie cukrzycy nabawilam w ciazy... wiec niemam wyjscia musze cos zrobic... chce ale boli a mam na to malo czasu czyli kolo 6 tygodni.. jak nie schudne to insulina mnie czeka... musze sie zwazyc moze cos mi ubylo po kilku dniach cwiczen...
 
Do góry