reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
moj tez nie lubi wieszakow...:D ja to mam strzasnzy dylemat ... wy sobie tam gadacie ze wazycie tam po 60 czy 50 ja waze 90:szok::szok::szok::szok::szok: i pozbyc sie tego nie moge...:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: :-( niby cos tam cwicze ale co z tego jak niemoge kregoslupa przemeczac bo mialam z dyskiem problem wiec i tak niewiem czy to cos da... :-(
 
Asia czym ty sie przejmujesz??zobacz kto pisze??popatrz na suwaczki!
pisza mamy ktorych dzieci maja okolo roku no moja ma (7 miesiecy prawie)takze nie masz czym sie przejmowac!to Twoja pierwsza ciaza..zreszta jak sama pisalas masz problemy z dyskiem!zreszt laseczki to tylko kilogramy!
ja bym sie nie odchudzala gdyby nie fakt ze mam suknie slubna i szkoda mi ja wyrzucic skoro bede musiala wtedy kupic nowa!a tak...schudne i pieniazki zaoszczedze!!
kolejna sprawa daj sobie troche czasu hormony ciazowe ciagle jeszcze dzialaja.
ja w ciazach tylam w okolicach 30 kg wiec wiem co to znaczy miec nadmiar po ciazy hihi
a moje kochanie wlasnie jedzie do domku hura!!
 
Hej dziewczyny. Ja znowu sie tu wdrazyc nie moge ale podczytuje was codziennie wiec dobre i to :)...widze ze tu temat tatuazy. Jak bylam teraz w Pl to dorobilam kolejna literke na przedramieniu i powstal tez nowy na karku :tak:. A wogole od paru dni szukam nowego wozka...hm...w zasadzie ma to byc tylko i wylacznie drugi wozek na szybkie wypady po zakupy a nie na spacery wiec zalezy mi zeby byl jak najlzejszy i zajmowal malo miejsca.....typow mam wiele i juz mnie glowa boli od tego ciaglego szukania po niecie...:zawstydzona/y:

Megan a czy ty przypadkiem nie mialas kiedys Zappa na sprzedaz? :confused:
 
nasza zguba sie odnalazla!witamy Beatke..
mialam zappa swietny wozio i polecam wszystkim ale...juz nie mam
piekna pogoda sie zapowiada
u tu Ksiaze do roboty ucieka ahhh
milego dzionka...
a co do tatuazy to ja chce teraz szybko juz...a musze poczekac do poczatku wrzesnia
 
ja tez sie melduje.... pogoda piekna sie robi zaraz trzeba jakies zakupki zrobic... spacerek mosi byc... ja tez bede robic tatuaz ale jeszcze niewiem kiedy gdzie i jaki...:-):-):-):-) ale zamiar mam:-D
 
i ja się odchaczam na liście;-) ale nie będę mieć czasu dzś żeby zajrzeć...
zaraz idę do pracy a później po kumpla na lotnisko..... no i do domciu na obiadek a później D do pracy a j może z kumplem pojadę na zakupki albo coś....:-)
no i dzień zleci jak to się mówi......

więc miłej sobioty życzę kochane moje,,,:-D
 
reklama
Do góry