reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Alex Ty tez poskacz!
faceci ogolnie nie lubia anorektyczek mimo ze nam sie tak wydaje.
jak poznalam Ksiecia wazylam 44 kg teraz mowi ze wygladalam nieciekawie ze teraz wygladam lepiej..choc my potrafimy nie w hamski sposob a delikatny choc dosadny powiedziec sobie co nam sie w sobie nie podoba i ostatnio uslyszalam ze...mam slodki brzuszek ale..troche powinnam go zrzucic wiec ALARM!!!
wlasnie rozmawialam z tatuazysta z salonu i....niebawem powstanie kolejne dzielo wlasnie szukam czegos w necie
 
kobieto widze ze desperacja??
sprawdz w dunnesie albo jjb!ale ceny nie znam...od kumpeli sie dowiedzialam ze podobny kupila w zestawie(jeden dla pani drugi dla pana) za 80e ale nie wiem czy taki sam?!
ja znalazlam obrazek i z niego chce tatuaz w sumie wybralam 2!
ja tatuje tylko aniolki na pamiatke mojego Kubusia
 

Załączniki

  • BABY[1].jpg
    BABY[1].jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 23
  • HQSZ-120-1[1].gif
    HQSZ-120-1[1].gif
    98,6 KB · Wyświetleń: 49
oki dzieki no niby tak tylko kilogramy ale jakos zupelnie nie moge sobie z nimi poradzic:wściekła/y:
musze zakupic pas tylko narazie biedna jestem same grubsze wydatki ostatnio:tak:ale niebawem zakupie...no nic spadam do wanny bo o 5 wstalam trzeba sie polozyc wczesniej.jutro bede wpadac czesciej bo nic w planach nie mam tylko wysprzatanie chatki mnie czeka no i obiad!!!spokojnej nocki
ahh i zapomnialam dodac ze mialam warkoczyki ipolecam sa zaj*** zrobilabym sobie tylko ze moj maz nie chce o tym slyszec hahahhahaa i jakos dalamsobie spokoj alemoze kiedys kto wie,,,Megan ja bym ci dopletla tylko krucho u mnie z czasem...no to tyle papapappap
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry