reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Alex nie wiem jak jest za Limerickiem ale na dooradoyle jest pieknie!
ja co prawda zaraz do urzedu ale pozniej napewno zalicze spacerek!
Asiu Konrad nie da rady 1 z tym transportem bardzo mi przykro!ale pas moge Ci porzyczyc na kilka dni.
 
reklama
a ja dzisiaj troche polatalam po urzedach i w sumie z efektow jestem bardzo zadowolona!teraz czekam az me dziecie zasnie bo mi tez sie marzy sen chociaz oczywiscie durni sasiedzi jak zawsze muzy sluchaja!naszczescie do 9 wrzesnia maja sie wyprowadzic mam nadzieje ze ktos normalniejszy wprowadzi sie na ich miejsce.
no nic monologu nie chce mi sie prowadzic wiec czekam na Was dziewuszki
 
Taadam! Wrocilam.Ale sie za wami stesknilam! Mielismy problem z netem i net juz byl dawno podlaczony ale nie dzialal.Dzis byl pan z eircomu i juz naprawil i tym sposobem jestem.
No to to krotkie streszczenie co sie u mnie dzialo.
Wiec okropnie sie narobilam kobitki.Nie zdajecie sobie naprawde sprawy ile rzeczy ja posiadam.Az troche przerzedzilam bo normalnie szoook!!! Zostalo mi jeszcze 2 duze pudla do rozpakowania ale to juz rzeczy malo uzywane, ze skladziku wiec pewnie beda sie rozpakowaywac przez najblizsze pol roku..
Mieszka mi sie tu wspaniaale.Cisz, spokoj,prywatnosc.Osiedle jest strzerzone , patrolowane przez specjlna straz.Ludzie mili juz pare osob poznalismy.Jest fantastycznie.co tam bede gadac.Dziecko moje zadowolone i odziwo strasznie dlugo tu spi bo tak cicho.Zadne psy nie szczekaja wiec spimy smacznie.
A tak poza tym nic ciekwwego sie nie zdazylo.Moje dziecko przezywa teraz ogromny bunt trzylatka i mam koszmarne dni ale jakos daje rade.choc mieszkam spory jawalek od miasta nie nusze sie bo mam co robic heheh chocby sprzatac hihi Mm w koncu wlsna silownie , musze jesze tylko bieznie zakupic i bedzie cacy.Jeszcze jestem zmeczona ale juz lada dzien wracam do roboty nad soba hehe.Hmmm t9 chyba tyle..
a na rozmieszenie dodam, ze jakprzeczytalam o waszych @ to tez sie usmialam bo dokladnie w tym samym czasie mnie tez dopadlo hhih
Dzis juz za wiele nie napisze bo hih walnelam winko rozowe z mezem i szaszlyczki wiec rece mi drza i jezyk sie placze hih ale jutro melduje sie.
Dzieki ogromne wszystkim wam no i Megan tobie za dotrzymanie obietnicy za podtrzymywanie forum!
a i witam nowa foremke!!! No i Beata co tak slabo, nie wiem co u ciebie cie slychac , co tak krotko, tyle ciebie bylo i zadnego zdawania relacji?? nu nu nu!
 
nie wierze własnym oczom!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gastone powrocila hurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kobieto ratuj bo normalnie bez Ciebie to zero zadym było hahahhahaha
dziekuje za uznanie ciagle maltretowalam dziewczyny(o czym czytalas)zeby forum nie upadlo nawet Asie naklonilam do dolaczenia do nas.
Ciesze sie ze dobrze ci sie mieszka w nowym domku...nie powiem troche zazdroszcze!!
mam nadzieje ze od jutra bedziesz dotrzymywac nam kroku?(my idziemy tempem slimaka hahaha)
ja jutro robie sobie troche wolne od Was a raczej Ksiaze ma wolne i....musze z nim troche poprzebywac!!!!!!!!!!!!!
a specjalnie dla Ciebie
 

Załączniki

  • goodmornin-1[1].jpg
    goodmornin-1[1].jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 21
w koncu sie wzielam za siebie i od jutra zaczynam dietke...:-):-):-) jestem z siebie dumna bo schudlam az 13 kilo:-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok: normalnie nie wierze no ale marze by schudnac jeszcze 20...no ewentualnie 10:-D jutro caly dzien zawalony urzedami i lekarzami..;/;/ mam nadzieja ze przynalmniej pogoda bedzie ladna:-)
 
Witam w piekny dzionek.Nie wyspany...bu
Beata mieszkam na Garran na coille to jest zaraz za pierwsza stacja benzynowa w lewo na lachinch road i pierwsza w prawo.Zapraszam oczywiscie od przyszlego tygodnia bo teraz to jeszcze mnie impreza urodzinowa spozniona syncia czeka i troche gosci wiec musze sie ogarnac hehh.
 
reklama
a mialam nadzieje byc pierwsza hahaha
Czesc laseczki!
Pogoda na moje zyczenie piekna hura!
Ksiecia mam dzisiaij w domku wiec chociaz troche na dwor wyjdziemy z dzicmi.
skoro Gastone powrocila to moja obecnosc bedzie usprawiedliwiona choc pewnie i tak bede wpadac na min
 
Do góry