reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Sylwia wiem ze zostaly wyslane ale z pl czasami troche to idzie bylo wysylane poczta polska a nie kurierem!
ja czekam na faceta od satki!dzisiaj mozliwe ze bede miala polska tv wkoncu
 
reklama
czesc ja tez juz sie witam.spadam sprzatac!!!
milego dnia kobietki do pozniej!

mam jeszcze pytanko gdzie moge kupic w ennis czy limerick buciki dla malej takie zeby do sukieneczki mogla nosic bo roczek sie zbliza...
 
Ostatnia edycja:
Sylwia zalezy ile chcesz przeznaczyc na te buciki??
jezeli do 15-20 e to proponuje na henry st tam sa takie butiki dla mlodziezy a wyzej jest sklep z sukniami slubnymi tam sa biale buciki.
w Adamsie jest teraz wyprzedaz wiec buciki sa tansze.
w nexcie ale wiadomo ceny troche wyzsze choc zmiescisz sie w tym przedziale
no i guines tam sa buciki po 6-9 e ladne ale nie tak dobre jakosciowo( z drugiej strony wyrosnie z nich szybko).
no i zostaja ci buty clarksa ale tam cena standardowa to 45-55 e.sklep jest na henrym powyzej sklepu za 2 e.
jak cos mi sie przypomni napisze.a chodzi ci o lakierki?jakis konkretny kolor?masz juz sukieneczke?jesli tak wklejaj fotke nam tu szybko
 
NIE mam jeszcze sukieneczki ale podoba nam sie bardzo w NAMEIT taka kolorowa rozowo zielono zolta takie zywe letnie kolorki i sukienke bym juz kupila tylko czy ja buciki znajde w takich kolorach najbardziej to podobalyby nam sie do tego balerinki tylko czy sa na takie dzieciaczki...no i ja tez musze sie wystroic nie...i tu zaczyna sie problem czyszyja cos ladnego na male orki :-D
 
reklama
dziekuje MEGAN te z guziczkiem i kokarda sa bardzo ladne ale obstawiam ze kupie jesli beda te rozowe z ta guma na przodzie tylko czy to do sukienki bedzie pasowalo???jak myslisz???cena tam jest 11 funtow to fajnie bo ostatnio za adidasy 35 euro:szok:dalismy...
 
Do góry