reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Witam sie mamusie
No naszczescie okazalo sie to zwykle zapalenie ucha ale to dziwne ze tak wielka temperature potrafil zlapac no ale naszczescie dzisiaj jest juz lepiej i cala noc przespana
 
Witam sie mamusie
No naszczescie okazalo sie to zwykle zapalenie ucha ale to dziwne ze tak wielka temperature potrafil zlapac no ale naszczescie dzisiaj jest juz lepiej i cala noc przespana

To dobrze,oj nie zzroszcze zapalenia ucha wiem co to znaczy,Max mial w eszlym roku :zawstydzona/y:

No dobra dziewuszki wic moj maz zamowil duzego vana na poniedzialek od przeprowadzek i przewozimy juz meble wiec przezz weekend mnie nie bedzie juz bo wszystko do konca musze spakowac bo jak juz meble przewieziemy to juz zmykamy.Nie wiem ile bede czekac na internet ale prosze zagladajcie tu..Mikimauro ty tez!
Caluje was mocno i czekajcie na mnie!!!!!!!! :-)
 
to TY mi Alex powiedz!
ja sie staram odzywac o czym swiadczy ilosc moich postow!!!
dziewczyny musimy przetrwac przeprowadzke Gastone bo wątek upadnie!a to byloby smutne!!!!
 
reklama
na szczescie nie wiem co to zapalenie ucha i mam nadzieje sie nie dowiedziec ale ciesze sie ze lepiej sie czuje!
malo nie malo!czesc mam pojawila sie na chwilke i juz wiecej nie!
a jest tyle cudownych tematow zwiazanych z dziecmi!
ja nadal z doskoku ide myc podloge
 
Do góry