reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

podejdz jeszcze do Adamsa na cresent bo nie moge znalezc stronki ale buciki sa sliczne!sama kupilam ostatnio Susance buciki za.....3.99 e a wczesniej kosztowaly 17!!!
ja jakos wole cukierkowe sukienki na takie okolicznosci i Susanka miala na roczek sukienke z tiulu z falbanami.moze troche dla niektorych tandetnie ale ja jestem zakochana w ksiezniczkowych sukieneczkach.zreszta mam cala szafe takich sukieneczek i spodniczek.
 
reklama
ja narazie tak do konca sie nie rozgladalam tylko ta w nameit mi wpadla w oko ale to jedyny sklep dla dzieciaczkow w shannon bede w limerick to sie rozejrze wcale nie uwazam ze tiulowe sa tandetne jesli wpadnie mi w rece cos dla mojej ksiezniczki to kupie.ale dzieekuje za link bardzo mi pomoglas
hah wlasnie znalazlam 9 zabka u mojej niuni!!!
 
Ostatnia edycja:
witajcie mamuśki

co do urodzinek to moja Majeczka zawsze jest i będzie wystrojona na księzniczke, sama sobie wybiera kiecke i dodatki.
tak wygladała na roczek i na dwa latka [ miesiac temu]
16065cl.jpg

51dobm.jpg

korona i inne dodatki były odrazu zdjete, bo przeszkadzały , Maja nie przepadała za spineczkami i opaseczkami, teraz za to jak jej ściełam włoski to ona maniakalnie chce mieć spineczki.
 
ladnie...slodko...
ja jestem za tym zeby w ten jeden dzien w roku niunia wygladala bosko.swoja droga przyjdzie mi teraz kupic sukienke na chrzciny Caroline.zobaczymy czy teraz tez ksiezulo bedzie robil problemy z chrztem??!

a tak wygladala na 2 latka.
 

Załączniki

  • 100_2175.jpg
    100_2175.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 18
Witam sie i zarazem zegnam dzis juz was nie owiedze jestem polamana mam goraczke i bola mnie wszystkie miesnie i do tego gardlo chyba cos krazy w powietrzu najpierw moje dzieci a teraz ja
Wybaczcie mamusie ale z wyrka sie podniesc nie moge:-:)-:)-(
 
reklama
ale cisszaaaaa
a ja sie pochwale...
to my hehehe
 

Załączniki

  • 100_3299.jpg
    100_3299.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 22
  • 100_3318.jpg
    100_3318.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 23
Do góry