reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Dzien dobry a raczej dobry wieczor
MEGAN duzo lepiej sie czuje tylko jeszcze gardlo mnie boli ale z wyrka juz sie podnioslam
nie mialam czasu sie dzisiaj odzywa bo caly dzionek w miescie bylismy kupilismy dzieciakom kilka rzeczy do ogrody do zabawy wdodatku to malowanie u mnie i sprzatanie jeszcze jutro
 
reklama
no to dobrze ALex ze lepiej!
my caly dzionek rodzinnie na spacerku troche w domku!
nacieszamy sie tv a ja ciagle odladam wedding tv.i w sumie nadal uwazam ze moja koncepcja slubu jest najlepsza hahaha
ja jeszcze bede zagladac...ale juz w razie niepojawienia sie a raczej Waszego nie pojawienia zycze milej nocki
 
ja dziewczyny tez niemile zaskoczona!!
wkoncu dzisiaj poniedzialek!!!
obiecalysmy Gastone ze podtrzymamy forum przez Jej nieobecnosc!ja zagladalam ale posta pod postem pisac nie bede!!!!!
zreszta,,,,ja nikogo naklaniac nie bede do pisania.Sylwia milo ze napisalas choc TY!!
 
ja sie melduje!
balagan w domu a ja mam lenia!
dzisaij zamierzam zrobic male pizzerinki na obiad pierwszy raz zobaczymy co z tego wyjdzie?
wogole dzisiaj gdzies zgubilam glowe....poszlam do sklepu i nie kupilam 50% potrzebnych produktow hehe no trudno jutro sie dokupi bo ostatnio mam takiego lenia ze nie chodze bez ksiecia do sklepu,a ze on dzisiaj an 14 do pracy .
 
Dzien dobry
no i ja sie wkoncu zameldowalam MEGAN wczoraj mialam sprzatanie po malowaniu caly dzien i jeszcze dzisiaj mi zostalo nie chcialo mi sie juz wczoraj wlanczac kapa padlam nawet nie wiem kiedy
 
witajcie mamuśki:-):-):-)

ja będę nie stety tylko tak okazyjnie narazie wpadać do Was, a od piątku przez dwa tygodnie nie będzie mnie wcale.Myśle że jak dzieciaczki wrócą do szkoły to zacznie sie klikanie od nowa, teraz ja naprawde nie mam czasu, musicie mi wybaczyć;-);-);-) do miłego klikania mamuśki:-):-):-)
 
dzien dobry!
przyszlam prowadzic monolog!
ja oczywiscie dzisaij wielkie sprzatanie!
moze jeszcze jakies ciacho upieke??tylko nie wiem czy wyjdzie bo mam @!pierwszy po utracie ostatniej ciazy.
milego dnai dziewczynki o ile ktoras to przeczyta hahah
 
reklama
Witam ja juz po mega sprzatanku:tak:pogoda paskudna i nic mi sie nie chce :no:mam takiego lenia to chyba przez ta pogode i do tego mam jeszcze @ i wogule czuje sie paskudnie najchetniej to bym caly dzionek przelezala w luzku i poklikala z kims:tak:


A tak wogole to gdzie sie podziewa Beatka chyba juz dawno powinna wrocic z PL ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry