reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

no ja wiem ze was zaniedbalam ale te moje bole glowy i wogole maly moj mial niedawno angine teraz zapalenie ucha moze te antybiotyki mu tak organizm oslabiaja ze ciagle cos lapie?

jak twoje cwiczenia?.
 
reklama
jakos ida choc cholernie mi sie jzu nie chce!
mam tyle na glowie ze jeszcze te cwiczenia mnie jzu calkiem oslabiaja!ale cel jest...suknia slubna!!!!
ja sie chyba poloze na pol godzinki bo padam
 
czesc kobietki jestem!!!
GASTONE spoznione zyczenia dla Maxa!!!
ja nie mam czasu na nic ale naprawde poprawie sie i bede wpadac czesciej czasem musicie wybaczyc ale jestem pracujaca mamusia wiec czasem doba za krotka...
mnie tez juz dobijaja te cwiczenia MEGAN ale trza zrzucic ta opone bo juz mnie naprawde wkurza...
mialam troche problemow w domu juz wam pisalam conieco o stluczce mojego szwagra itd wiec nerwow i czasu mnostwo ucieklo...nio nic ide cos zjesc bojuz ostatni dzwonek przed 6 hahaaha
postaram sie zajrzec pozniej ppapapapappappaa
p.s GASTONE udanej przeprowadzki zycze...bedziemy czekac!!!
 
ja wiem jak to jest jak sie jest mama pracujaca!ja bedac z Caroline w ciazy pracowalam majac juz Susanke i tez nie mialam na nic czasu mimo ze Ksiaze to zloty facet i we wszystkim mi pomaga!
czasami nawet nie tyle ze nie mialam na cos czasu ale checi bo po dniu pracy i prowadzeniu domu nic juz mi sie nie chcialo!
teraz co prawda mam tylko dzieci i dom na glowie ale i troche zmartwien ktore przyspozyly mi pierwszy siwy wlos i choc ja sie odzywam naprawde czesto to wierzcie mi na slowo tez mam czas ograniczony!
ide dalej myc butelki bo u nas ich ponad 20 szt wiec jest co myc
a Sylwia co do cwiczen wyc mi sie czasami chce taka jestem zmeczona ale tak sie zaniedbalam pod kazdym wzgledem ze chociaz jak schudne bede miala mobilizacje do poprawy!
mam polamane rozdwojone paznokcie krotsze niz moje dzieci o stopach nie wspomne bo mam wielka fioletowa plame od prawie pol roku kiedy to u JUstyny trzeplam noga w kanape i mi prawie pazur zlazl.do tego odrost na ok 2,5 cm a farba w szufladzie!brwi wyrywal mi ostatnio Ksiaze co prawda ale wasik nie ruszony od miesiaca a wlosy na nogach dluzsze chyba od jego ehhhhh obrzydliwa jestem
 
aa postanowilam sie w przerwie na kawe przywitac sie heloo dziewczynki.U mnie wszystko leci pelna para.Wczoraj sie tak zawzielismy ze praktycnie oprocz ciuchow wszystko wytargalismy.Dzis jeszcze ogrod -hustawki9, piaskownice , rowerki ...itd i schowek pod schodami.Potem zostna mi jeszcze tylko ciuchy i kosmetyki no lampki nice i juz.Ale to w niedziele zrobie bo w pon rano o 11 mebelki i juz.A w sobote jeszce prasowanie..
No to zmykam bo jeszcze dwa obiadkimam do zrobienia i dzis juz naprawde sie zegnam paapatki!
 
reklama
ja zagladam ponownie juz po pracy i zakupkachobiadek juz sie robi teraz musze sie zajac Wikunia.
Megan a masz jakies wiesci obluzeczkach???
zagladne pozniej papapapappaa
 
Do góry