reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

A i ja sie witam kobitki.Pogoda szykuje sie faktycznie ladna, wiec moje 6-krotne pranie, ktor umiescilam na suszace w koncumoge powiesic na zawnatrz.
Ja dzis tez zadziej jak wy bede zagladac, bo szkod dniana spedzenie goprzy kompie.Pewnie spedzimy z Mankiem dzien w ogrodzie, bo przynjmniej za nim latac nie musze tylko sie relaksuje i czytam ksiazke a moje dziecko robi co chce.Lece sie przywitac n inne watki i zmykam.Papatki.
 
reklama
Kurcze dziewczyny ja wam zazdroszcze tej ladnej pogody bo u mnie za oknem to tylko deszcz :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y:
A tak wogole to dzien doberek moze zawita u mnie jescze sloneczko:-(
 
megan234 dziękuję za szczegółowe opisanie tych ślubów....:tak:
więc jeśli moge spytać dokładniej... jakbym się na ten np irlandzki zdeczydowała to po prostu idę do urzędu i tyle.... a óźniej jak dostanę akt to jak będę w pl to idę wszystko łatwić i zmieniać tak..... ;-) bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam....
ze zmianą dowodu to wiem wszystko.....:tak:
też chciałabym właśnie jakiś skromny teraz a później w pl normalny kościelny w białej sukience.....:-)

a pogoda yu mnie?? padało 10min a teraz jest ładnie....
witam dziewczynki.....:-D
 
dobrze zrozumialas!!!
tylko na termin czeka sie ok 2-3 miesiace ale w pl tak samo jest(wiem bralam juz jeden slub w pl)
mnie ominela burza akurat bylismy w sklepie!!teraz znowu sie przejasnia!!!ide rozpakowac zakupki i szykowac Ksiecia do pracy!!!!
 
wlasnie wrocilam z centrum!!nogi mi puchna(troche za wczesnie)
kupilam cala reklamowke ciuszkow dla moich cholernic!!!teraz klade je do spania zobaczymy czy sie uda?!
 
to ja tez poprosze kawalek ciacha!!!
ja siedze wlasnie z paczka czipsow i napojem energetyzujacym....bardzo zdrowe hehe
 
czesc kobietki ja wlasnie obiadek robie .dziecie mi marudzi ojjj ale sie wczoraj usmialam jedna z mamusiek z limerick usunela mnie z listy znajomych na nk.hahahahahhaaaahahhahhahahhhahahhhhhaa.odezwe sie pozniej papa

MEGAN ale mi narobilas ochoty na chipsy.a ja sie dietuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwia no prosze Cie!!!chyba zaraz skonam ze smiechu!!moj Ksiaze to poprostu leje z tej calej sytuacji!!!ja probuje ululac dziewczyny i jakos mi to nie wychodzi wrrrrry a juz sie cieszylam na chwilke relaksu!!!!
 
Do góry