reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Alex wymysl jakies przemeblowanko albo cos!my wymyslelismy ale w sumie meble narazie wrocily na swoje miejsce ale za to ze zmeczenia przespalam sie troche no i jaki porzadek teraz
 
reklama
tez kiedys nad tym myslalam ale u mnie duzo przemeblowac sie nie da u mnie szafy sa w sciane wcisniete mi sie to nawet podoba ja chyba tez musze sie wziasc za jakies sprzatanko
ale mam lenia dzisiaj:zawstydzona/y::-(
 
ladne oczko!!!
no to skoro sie gosci nie spodziewasz to daj sobie spokoj ze sprzatankiem dzien lenia tez czasem jest potrzebny!1!!!
 
o dziwo....juz nie choc wczoraj znowu wymiotowalam!!ale ogolnie czuje sie dobrze tylko ciagle boli mnie na dole brzuch!ale wiem ze to u mnie normalne wiec sie nie przejmuje!!!
ciezko mi tylko pod tym wzgledem ze ja w ciazy jestem strasznie senna a tu teraz nie bardzo jest kiedy sie polozyc jak Ksiaze w pracy!!bo moje niunie maja wiele energii kiedy mamusia marzy o podusi!!!
ale to dopiero poczatki...zreszta teraz cala energie porzydkuje na przerobce suknii slubnej!!!
SWOJA DROGA MAM NADZIEJE ZE MAMY Z ENNIS I OKOLIC WPADNA W DZIEN MEGO SLUBU DO LIMERICK ZEBY ZOBACZYC MOJE DZIELO SZTUKI!!!!
 
we wtorek jedziemy klepac termin!!wtedy bede wszystko wiedziala ale czeka sie ok 2-3 miesiecy!!!troche martwi mnie fakt brzuszka wystajacego pod suknia ale to w sumie tez w jakims stopniu slodkie
 
reklama
Gastone moj mi odlaczyl na 3 miechy a pozniej dzwonil do smarta i na kolanach blagal zeby podlaczyli bo mial mnie dosyc!!!
Alex nie dokonca!!!!
mam suknie slubna rozmiar 36 kupiona w momencie kiedy chcielismy wziazc slub ale....cos stanelo nam na drodze!!!teraz trzeba ja przerobic i wlasnie na brzuszek
 
Do góry