reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Moje dziecie zjadlo miske spagetti i spi.Ja pieke ciacho z jagodami bo truskawek nie dostalam...
jomi... gdzie kupiłaś jagody???:confused::confused::confused:
to ja tez poprosze kawalek ciacha!!!
ja siedze wlasnie z paczka czipsow i napojem energetyzujacym....bardzo zdrowe hehe
chłopak bedzie jak nic, :tak::tak::-):-)
czesc kobietki ja wlasnie obiadek robie .dziecie mi marudzi ojjj ale sie wczoraj usmialam jedna z mamusiek z limerick usunela mnie z listy znajomych na nk.hahahahahhaaaahahhahhahahhhahahhhhhaa.odezwe sie pozniej papa

MEGAN ale mi narobilas ochoty na chipsy.a ja sie dietuje
:-D:-D:-D:-D:-Dszkoda słów....
mi nadal przykro ze tak sie porobiło:-:)-:)-:)-(


żegnam sie kobitki, bo jeszcze kuchnia do sprzątnięcia mi została,:tak::tak::tak:
papa...
 
reklama
Mikimauro...
nie przejmuj sie!ja napisalam dzisiaj posta pozegnalnego do dziewczyna na forum limerick!byly na tyle............ze nawet olaly go czyli w sumie sie nie mylilam co do mojej oceny tego forum!!!
powiedz Ksieciowi ze bedzie chlopak to Cie po stopach bedzie calowal!!On strasznie chce!choc wczesniej chcial bardzo coreczki a tu nagle mu sie na chlopca webralo!!!
zreszta ja wiem ze wiecej dzieci nie bedziemy mieli!(po tej ciazy ide na zabieg...mialam isc po Caroline...ale jakos strasznie chcielismy 3 dziecko/bede miala usunietego jajnika a drugi ktory pozostanie od 8 lat wogole nie funkcjonuje)

Sylwia nie odchudzaj sie!!!odchudzanie to grzech hehehe:cool2:
 
A ja dopiero na tylek usiadlam caly dzionek sprzatania:baffled: a to wszystko przez MEGAN bo mi wczoraj tak slicznie naopowiadala ze kazdemu sie nalezy dzien lenia:-p:-p:-p i ja to sobie do serca wzielam :-Da jak dzisiaj wstalam to niewiedzialam za co sie zlapac
( to byl zarcik nie urazajac nikogo )
 
no Alex a co..nie nalezy sie???
ja np jutro z Ksieciem zamierzamy sie polenic!!!
o ile sie da przy naszej cholocie hehe!!
a tak szczerze to pewnie zrobimy dokonca to przemeblowanie!!!
 
My Alex my tez szukamy gdzie jest wylacznik!!!
niestety nie znalazlam!!
ale czasami trzeba zmusic dzieci zeby sie troche soba zajely!!a rodzice zeby troche pobyli sobie razem
 
Dziewuchy mam taka prosbe do was, nie wspominajcie o tej sytuacji na watku mamy z limerick.Bylo, skonczylo sie.Ja nie chce kolejnej burzy ze zalozylam ten watek jako opozycje.Nie taki byl moj zamiar.

Mikimauro chcialabys jagody co? hahahaha jasne ze nie mam jagod i sie oszukuje borowka amerykanska, ale ciiiiiii

Ech dupsko musze ruszyc i troche na rowerze pojezdzic...
 
jasne Gastone ten watek nie powstal przeciwko innemu watkowi!!
a wiecie...ja bym sobie zjadla taka prawdziwa polska jagodzianke!!zreszta cos za mna chodzi tylko co????
chyba biore sie za robienie koralikow a wygladaja one tak(moje dopiero powstaja!!)
 
Mikimauro...
nie przejmuj sie!ja napisalam dzisiaj posta pozegnalnego do dziewczyna na forum limerick!byly na tyle............ze nawet olaly go czyli w sumie sie nie mylilam co do mojej oceny tego forum!!!
powiedz Ksieciowi ze bedzie chlopak to Cie po stopach bedzie calowal!!On strasznie chce!choc wczesniej chcial bardzo coreczki a tu nagle mu sie na chlopca webralo!!!
zreszta ja wiem ze wiecej dzieci nie bedziemy mieli!(po tej ciazy ide na zabieg...mialam isc po Caroline...ale jakos strasznie chcielismy 3 dziecko/bede miala usunietego jajnika a drugi ktory pozostanie od 8 lat wogole nie funkcjonuje)

Sylwia nie odchudzaj sie!!!odchudzanie to grzech hehehe:cool2:
wiesz, ja to troche taka czarownica jestem, hihi, cosik mi mówi ..... chciałam ci napisać ze chłopiec, ale właśnie przed oc\ami mi dziewczynka sie ukazała, oj chyba jeszcze jeden dziurawiec...:confused:;-):-)
A ja dopiero na tylek usiadlam caly dzionek sprzatania:baffled: a to wszystko przez MEGAN bo mi wczoraj tak slicznie naopowiadala ze kazdemu sie nalezy dzien lenia:-p:-p:-p i ja to sobie do serca wzielam :-Da jak dzisiaj wstalam to niewiedzialam za co sie zlapac
( to byl zarcik nie urazajac nikogo )
ja tez dzisiaj cały dzionek sprzątanko, jeszcze tylko pralnia i okno w kuchni i bedzie super, :tak::tak::tak::tak:
U nas to nie da sie tak poleniuchowac bo moj syn to jest tak naladowany energia ze zaczelam sie rozgladac w ktorym miejscu mu sie baterie wyciaga

Dziewuchy mam taka prosbe do was, nie wspominajcie o tej sytuacji na watku mamy z limerick.Bylo, skonczylo sie.Ja nie chce kolejnej burzy ze zalozylam ten watek jako opozycje.Nie taki byl moj zamiar.

Mikimauro chcialabys jagody co? hahahaha jasne ze nie mam jagod i sie oszukuje borowka amerykanska, ale ciiiiiii

Ech dupsko musze ruszyc i troche na rowerze pojezdzic...
oh ty.... oszukanico, to ja juz rozpęd wziełam po jagody a ty mi tu z borówkami wyjeżdzasz, to nie to samo, ale takiego mi smaka narobiłaś, ze hyba spuszcze głowe i kupie borówki hihihi....:-D:-D:-D
jasne Gastone ten watek nie powstal przeciwko innemu watkowi!!
a wiecie...ja bym sobie zjadla taka prawdziwa polska jagodzianke!!zreszta cos za mna chodzi tylko co????
chyba biore sie za robienie koralikow a wygladaja one tak(moje dopiero powstaja!!)
temat zamknięty dziewczynki, nie piszemy juz o tym
megan- śliczne te koraliki, szkoda ze ja sie nie moge wykazać umiejętnościami swoimi w swoim fachu:-:)-:)-:)-(czasami mi tęskno do pracy:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Mikimauro...a jaki Twoj fach???
kazda z nas ma inne zdolnosci...ja nie tyle zdolnosci co checi hehe
zaraz wyrzuce organki Zuzki przez okno!!!!!!!
 
Do góry