reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Kurcze chcialam z wami pogadac a musze uciekac bo mz wroci z pracy wczesniej i nie chce mu podpasc hahaha do zobaczenia pozniej!
 
Wpadam na chwile hihh zobaczyc co slychac.
ALex ja ci niekogo nie polece bo w limericku nikogo nie znam.
 
:-)dobranoc dziewczynki!ja coprawda jeszcze nie ide do spania ale juz raczej nie bede zagladac!!!jutro mnie czeka dzien zalatwiania spraw po urzedach wiec teraz chwila relaksu!!!kolorowych snow
 
we wtorek jedziemy klepac termin!!wtedy bede wszystko wiedziala ale czeka sie ok 2-3 miesiecy!!!troche martwi mnie fakt brzuszka wystajacego pod suknia ale to w sumie tez w jakims stopniu slodkie
a powiedz mi to będzie polski czy irlandzki ślub?? i jak on ma mniej więcej wyglądaćtzn formalnie.... łatwiecie wszystko tu czy coś do pl wywyłacie czy oni sami wysyłają później że taka i taka wyszła za takiego i takiego i ma inne nazwisko np....:-p bo my chcemy brać ślub ale nie wiem gdzie będzie mniej papierkowej roboty... znaczyy wiesz czy irlandzki czy polski w irlandii czy lepiej w pl....
A to ciekawe bo moj mi to tez ostatnio powiedzial:tak:;-)
ja też ostatnio usłyszałam że chyba jestem uzależnoiona i trzeba mi laptopka zabrać:-D

i wogóle wieczie co....może któraś dostawała coś na zgagi... bo mi od początku ciąży nie dolegała zgaga ale od 3 dni mam non stop....:sorry2:
a pogoda była dzisiaj super... i nawet sobie z kumpelai do pubu wyszłam....:tak:
właśnie wróciłam a D już śpi... hehe więc wpałam na chwilę poczytać....;-)
 
Dzien doberek!!!
fajnie ze ladna pogoda chociaz dzieki temu bedzie w miare milsze bieganie po urzedach niz w deszcz
Ka...M
jak mam byc szczera tak do bolu to my robimy tu slub po pierwsze ze wzgledow finansowych...jak widzisz jestem po raz 3 w ciazy i mam dosc problemow z rejestracja dzieci przy narodzinach....
nie mamy teraz tyle pieniazkow zeby zrobic w pl wesele zreszta ja uwazam ze skoro jestesmy tu to robimy tu...a wesele w pl tez bedzie ale jak schudne i kaska bedzie!!!
masz do wyboru 2 mozliwosci slub w dablinie w ambasadzie albo slub irlandzki!!!
my wybralismy ten 2 z wielu wzgledow chociazby takich ze oni wysylaja pozniej dokumenty do PPS i TAXA i wlasciwie wszedzie indziej gdzie jest potrzeba!!nie zbednego latania tu i tlumaczenia!!!
jedyne co musicie zrobic to pozniej wyslac papiery do pl ze zmieniliscie stan!!!
no i oczywiscie wymiana dokumentow Cie czeka ale obojetnie gdzie bys nie bralaslubu i tak w pl musisz dokumenty wymienic!!!!!
ja tez wole irl slub...bo bylam na jednym i 2 pl w ambasadzie!!!!
tu jest na miejscu wyglada tak sama jak nasze pl sluby!!ale atmosfere jakas inna!!!w ambasadzie sa nieprzygotowani na takie okolicznosci....no i jest daleko i albo zapewniiacie sobie nocleg przed slubem w dablinie albo powodzenia isc do slubu w pogientej sukience(daleka droga do dablina)
papiery oni wysylaja do ambasady i wysylaja tez zapytanie czy nie popelniacie bigamii!!w moim przypadku ja i moj Ksiaze dajemy zaswiadczenia o rozwodzie i oni sprawdzaja ich prawdziwosc!!!!
co do ceny ..w ambasadzie 180 e w urzedzie irl 160
mozna takze pojechac do pl i wziac ten slub ale jak wspominalam...ja juz mam jeden slub za soba i ten chcialabym zeby byl magiczny i bajkowy!!a z zasobnoscia naszego portfela taki by nie byl!!!wiec decydujemy sie tu na slub w malym gronie przyjaciol wyprawiimy go albo z kolacja w restauracji albo w domu!!!!
 
reklama
dzień dobry mamuśki:-):-)
piękna dziś pogoda
ja mam wene dzisiaj do srzątania, więc tylko na chwileczke.
będę Was podczytywać, no i odezwę sie czasem:tak::tak::tak:
Pędzę bo Maxiol wstał, śniadanko dzieciaczkom robić mjuszę:tak::tak::tak:
do usłyszenia:-):-):-)
 
Do góry