reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Mikimauro...a jaki Twoj fach???
kazda z nas ma inne zdolnosci...ja nie tyle zdolnosci co checi hehe
zaraz wyrzuce organki Zuzki przez okno!!!!!!!
haha.. a kto jej te organki kupił?//:-D:-D;-);-)
ja jestem z zamiłowania bukieciarka, kocham kwiaty, wszystko co z nimi zwiazane
bukiety, srtoiki nawet wieńce:-D:-D:-D;-);-);-) oby tylko z kwiatów:-D:-D:-D
 
reklama
No to moge podac Ci reke!po smierci Kubusia bylam strasznie zdolowana i poszlam na kurs bukieciarz-florysta hehe...
juz wiem kto mi bukiet na slub zrobi hehehe;-)
 
No to moge podac Ci reke!po smierci Kubusia bylam strasznie zdolowana i poszlam na kurs bukieciarz-florysta hehe...
juz wiem kto mi bukiet na slub zrobi hehehe;-)
nie wiedziałam że straciłaś dziecko, bardzo mi przykro:-:)-:)-:)-(
haha, no widzisz , mamy te samo zamiłowanie, haha a z czego ja Ci ten bukiecik mam zrobić, nawet nie wiem gdzie tu jest giełga kwiatowa, a pozatym to chyba takowej nie ma, bo oni zamawiają kwiaty i ktoś przywozi do kwiaciarni, to nie polska ze w kazdą niedziele byłam na giełdzie kwiatowej i sama sobie wybierałam co chciałam :-(
 
Kubusiek urodzil sie w 30 tyg!zarazil sie sepsa ode mnie!zyl 11 dlugich strasznych dni!!!ale w moim serduszku bedzie zyl zawsze!!!wczesniej byl mikolaj(tak go nazwalismy z mezem)w 9 tyg ciazy przestalo mu bic serduszko

nie wiem wlasnie jak tu z tymi gieldami kwiatow?!
a co do bukietu myslalam albo o storczykach albo orchideach roze wg mnie sa oklepane no moze jeszcze jezyk tesciowej
 
zapomnialam jeszcze...podobaja mi sie 3 kalie zwiazane jakas piekna wstega albo frezje w bukiecie...
a tak szczerze.........marzy mi sie bukiet z malych slonecznikow
 
Kubusiek urodzil sie w 30 tyg!zarazil sie sepsa ode mnie!zyl 11 dlugich strasznych dni!!!ale w moim serduszku bedzie zyl zawsze!!!wczesniej byl mikolaj(tak go nazwalismy z mezem)w 9 tyg ciazy przestalo mu bic serduszko

nie wiem wlasnie jak tu z tymi gieldami kwiatow?!
a co do bukietu myslalam albo o storczykach albo orchideach roze wg mnie sa oklepane no moze jeszcze jezyk tesciowej
o jejku to straszne, bardzo mi przykro, masz dwa aniołki, to bardzo smutne:-:)-:)-(

hmmm.... przeciez storczyk to orhidea:confused::confused::confused:

teraz są w modzie bardzo naturalne zestawienia, jak najprostrze , zwyczajne bukiety
:tak::tak::tak:
 
jasne Gastone ten watek nie powstal przeciwko innemu watkowi!!
a wiecie...ja bym sobie zjadla taka prawdziwa polska jagodzianke!!zreszta cos za mna chodzi tylko co????
chyba biore sie za robienie koralikow a wygladaja one tak(moje dopiero powstaja!!)
jaaaaaaagodzianki :sorry2: mniaaam!!!
Mikimauro...a jaki Twoj fach???
kazda z nas ma inne zdolnosci...ja nie tyle zdolnosci co checi hehe
zaraz wyrzuce organki Zuzki przez okno!!!!!!!
hmm ja jakiegos konkretnego fachu nie mam, za to zdolonosci aktorskie i organizatorskie heheh.Moim zywiolem byla zawsze scena.Pracowalam 6 lat na scenie, prowadzilam koncerty, imprezy, uczylam dzieci spiewac, jezdzilam na konkursy,mailam swoj zespol dzieciecy...Pracowalm z przedszolakami, gralam sniezynke, czerwonego kapturka... i wiele innych bajek.Sama je pisalam, przerabialam...robilam jeszcze wiele innych ciekweych rzeczy.Troche mi sie teskni do tego, ale pieniadze za moje wysilki byly marne..Ledwo na studia starczalo..Ale to byly ciekwe doswiadczenia,poznalam wielu ciekwych ludzi, wielu artystow Polskich.Poza tym heh od dziecinstwa spedzalam czas za scena, poznajac zakamarki (babcia pracowala potem tato)i marzac ze kiedys na niej stane hiih aktorka moze nie zostalam,(no i dobrze bo kto by mnie chcial ogladac hih) ale w jakis sposob sie spelnilam.Dla mnie wystarcaajacy.Na odchodne heh cos milego zaspiewalam na scenie, co zaskoczylo wiele osob heheh Zdobylam sobie rowniez duzo milych znajomosci..
Zazdroszcze wam troche jakis takich malych zdolnosci, ja sama tez mam jakas tak smykalke , ale ja jestem niecierpliwa i mam slomiany zapal.Robilam juz papierowa wikline,koraliki i inne bibeloty.Moze przyjdzie w koncu czas ze bede miala wiecej cierpliwosci i naucze sie robci na szydelku co mi sie strasznie marzy hehe .Mam szydelka, mnostwoksiazek, gazet i slomiany zapal...
Megan Maxowi sie na szczescie organki popsuly :-D
 
jaaaaaaagodzianki :sorry2: mniaaam!!!

hmm ja jakiegos konkretnego fachu nie mam, za to zdolonosci aktorskie i organizatorskie heheh.Moim zywiolem byla zawsze scena.Pracowalam 6 lat na scenie, prowadzilam koncerty, imprezy, uczylam dzieci spiewac, jezdzilam na konkursy,mailam swoj zespol dzieciecy...Pracowalm z przedszolakami, gralam sniezynke, czerwonego kapturka... i wiele innych bajek.Sama je pisalam, przerabialam...robilam jeszcze wiele innych ciekweych rzeczy.Troche mi sie teskni do tego, ale pieniadze za moje wysilki byly marne..Ledwo na studia starczalo..Ale to byly ciekwe doswiadczenia,poznalam wielu ciekwych ludzi, wielu artystow Polskich.Poza tym heh od dziecinstwa spedzalam czas za scena, poznajac zakamarki (babcia pracowala potem tato)i marzac ze kiedys na niej stane hiih aktorka moze nie zostalam,(no i dobrze bo kto by mnie chcial ogladac hih) ale w jakis sposob sie spelnilam.Dla mnie wystarcaajacy.Na odchodne heh cos milego zaspiewalam na scenie, co zaskoczylo wiele osob heheh Zdobylam sobie rowniez duzo milych znajomosci..
Zazdroszcze wam troche jakis takich malych zdolnosci, ja sama tez mam jakas tak smykalke , ale ja jestem niecierpliwa i mam slomiany zapal.Robilam juz papierowa wikline,koraliki i inne bibeloty.Moze przyjdzie w koncu czas ze bede miala wiecej cierpliwosci i naucze sie robci na szydelku co mi sie strasznie marzy hehe .Mam szydelka, mnostwoksiazek, gazet i slomiany zapal...
Megan Maxowi sie na szczescie organki popsuly :-D
moja droga na szydełkowanie to Ty masz jeszcze czas:-D:-D:-D
Ale chyba dobije z Tobą interesik;-);-);-)
Bo wiesz ja mam w domu przedszkole i chętnie na mały teatrzyk dzieciaki by się zgodziły, moze czerwony kapturek????:-D:-D;-);-)
 
reklama
Do góry