reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Madziu nic nie szkodzi... sama bym nawet nie wpadla bo pogoda okropna to raz a dwa mala mi zaczyna goraczkowac.... ;/;/ wiec na jedno wychodzi.

Asia a co z Emilcia??
postaram sie jutro Ci podrzucic!
jak goraczkuje daj Jej calpo i podejdz do apteki po czopki na zbicie goraczki!
ale nie wiem jak sie nazywaja??bo ja zawsze sciagam z pl
 
reklama
dzień dobry mamuśki:-):-)
witam sie i zmykam robić obiadek, bo czas goni. No i prania mam teraz całą walize....
na urlopik pojechaliśmy z dziećmi do Legolandu w Niemczech- było super polecam wszystkim....
miłego dzionka życze mamuśki :-):-)
 
No to fajna wycieczka,jednak taka wyprawa do Legolandu to juz z takimi wlasnie wiekszymi dzieciakami, musze jeszcze z rok poczekac.A ja sie przeziebilam smarkam i kicham na potege...
 
witam witam:-) trochę się rozleniwiłam :-p

Gastone cieszę się że już jesteś
mimikauro też miło że wróciłaś już...:tak:

ja muszę się pochwialić że po lekarzu wszystko ok....
dzidzia rośnie jak na dorożdżach a termin będzie ponoć tydzień szybciej:-D:tak:
cieszę się... bo nie mogę się doczekać naszej dzidzi..... hiiiiii
no i zastanawia mnie gdzie się ta dzidzia mieści jak brzuszek lekko tylko wyskoczył.....:-p już ma 1,22kg....:-)

a teraz lecę odpocząć... za kilka chwil zajrzę ;-)
 
z Emilka narazie dobrze niema goraczki narazie ale marudzi strasznie....kupilam ten calpol ale on jest od 2 miesiacy a ona jeszcze ich niema i niewiem czy dawac jej... tak samo na katar nic nie moge znalesc bo wszytko powyzej 3 lub 2 miesiacy...:crazy::crazy::crazy: obeszlam ze 3 apteki i nic niewiem...
 
calpo jest niby od 2 miesiecy ale mysle ze mozesz jej dac...ja swoim dziewczyna dawalam i bylo ok!
sa jakies te kropelki dziewczyny pisaly ale ja nie mam pojecia jak sie nazywaja
 
reklama
zdecydowanie gastone proponuje jeszcze poczekać nawet i dwa lata, bo nawet mój Mikołaj 4,5lat nie kwalifikował się na niektóre atrakcje, chociaż nie wiek ale wzrost jest brany pod uwage. Na niektóre kolejki to nawet mężol nie chciał iść, ja byłam tylko na jednej i na inne się nie dałam namówić. Za rok mieliśmy w planach disnayland, ale teraz wiem ze nawet Maurycy jest zamały, tam są jeszcze większe kolejki górskie i inne gadżety, poczekamy jeszcze kilka lat, choć w moim przypadku jak Mauro dorośnie to i tak dla Majki i Maxa bedą za duze. jak nie urok to sraczka hihihi... ale i tak było superowo :tak::tak::-):-)
 
Do góry