reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam w piekny dzionek.Nie wyspany...bu
Beata mieszkam na Garran na coille to jest zaraz za pierwsza stacja benzynowa w lewo na lachinch road i pierwsza w prawo.Zapraszam oczywiscie od przyszlego tygodnia bo teraz to jeszcze mnie impreza urodzinowa spozniona syncia czeka i troche gosci wiec musze sie ogarnac hehh.

Jasne, dam ci troche odsapnac...ja tez ma teraz w sobote impreze. Nico ma w piatek swoje 1 urodziny wiec w sobote wyprawiam mu co nieco :tak:

A pochwale sie wam jeszcze ze kupilam mu nowy fotelik do samochodu ( w koncu:)). Stary mam do sprzedania....moze ktoras chetna?
 
reklama
Jasne, dam ci troche odsapnac...ja tez ma teraz w sobote impreze. Nico ma w piatek swoje 1 urodziny wiec w sobote wyprawiam mu co nieco :tak:

A pochwale sie wam jeszcze ze kupilam mu nowy fotelik do samochodu ( w koncu:)). Stary mam do sprzedania....moze ktoras chetna?

;-)
Daj ogloszenie , napewno sie ktos skusiboprecie tomxi cosi :rofl2:
Wymylam podlogi teraz bycze sie przed tv bo wiczorkiem jak diecie wstaniemusze jeszcze pare pirdol rozpakowac na gorze:baffled:
 
ja mam wymowke ale jutro od 13.30 melduje sie regularnie!
dzisiaj mam dzien z Ksieciem!
w sumie to mam nerwa bo wlasnie stracilam swiadkowa do slubu ale coz przezyje...znowu zamierzamy jechac zaklepac termin.
 
ja jestem wlasnie po wykompaniu malej... i teraz prubuje ja uspic.... strasznie marudna mi sie zrobila;/;/ jednak doszlam do wnioslu ze od poniedzialku ide na diete... narazie musze mojego przekonac by sprobowal ze mna:-) dotrzyma mi towarzystwa:-D:-D:-D megan jutro melduje sie u ciebie mysle ze kolo 13 bede u ciebie ale jeszcze zadzwonie. oczywiscie jak bedzie ladna pogoda bo ja bedzie padac to watpie;/;/;/ no ale to sei okaze jutro rano...
 
witajcie mamuśki:-):-):-)
ja już po urlopie, było fantastycznie, dopiero dzisiaj dotarliśmy do domku, tylko się melduje,
no i witam nową forumkowiczke,:tak::tak::tak:
a ta moja mamuśka to chyba jednak nie dołaczy, jak sie troche ogarne to zadzwonie do niej i spytam co z nią.... to na tyle tak szybko, jutro się odezwe- obiecuje
dobrej nocki mamuśki, buziole:-):-):-)
 
Witam sie pierwsza hurrraa! Mikimauro a gdzie sie urlopowalas? Ja tuz tuz tuz ale tez tylko tydzien ...Mielismy tez zachacyc przyszly weekend ale musze w koncu te urodzinki wyprawic..
 
czesc dziewczynki!
Asia przepraszam ja jednak dzisiaj nie dam rady musze leciec do urzedu i nie wiem ile mi zejdzie ale....jutro postaram sie sama podrzucic do Ciebie.
Pogoda do d....a ja wyruszam w trase bez parasola bo nie umiem sie nim obslugiwac prowadzac podwojny wozeczek.

Dziewczynki a gdzie sie urlopowalyscie??
Ksiaze zaczyna urlop za tydzien!!a w sumie za poltorej hahah od nastepnego pon.
niestety do pl nie jedziemy,ale...planujemy porobic troche w domu!
pomalowac wszystkie pokoje zrobic poleczki (juz nie na sciane bo po wyprowadzce nie bedzie mi sie chcialo ich usuwac a jedynie regaly,ale....wlasnej roboty!
znalazlam nawet strone jak zrobic niektore rzeczy samemu np tron dla dziecka,wiec jak posiedze troche dluzej na necie moze znajdziemy cos wiecej??
Bosch – Majsterkowanie - Projekt - Fantazyjny tron to przyklad
 
reklama
Madziu nic nie szkodzi... sama bym nawet nie wpadla bo pogoda okropna to raz a dwa mala mi zaczyna goraczkowac.... ;/;/ wiec na jedno wychodzi.
 
Do góry