reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Ka...M gratuluje nowej chatki!
a co do wlosow...ALEX mi sie tez tak wydawalo z tymi siwusami ale nie ja sobie go znalazlam a Ksiaze i wyrwal go!!powiedzialam mu ze jak wroci z pracy o 22.30 lapie sie za farbe i musi mi je pokryc(znalazl jednego ale poczucie siwizny pozostalo heheh)
od jutra cwiczonka powodzenia
 
reklama
witam dziewczyny:)))jak rozmawiamy o mlodych mamusiach to ja pierwszego synka urodzilam jak mialam 21 lat a drugiego-teraz jak mam 23lata:))))

Gastone w wieku mojego meza jestes;-)a nie powiedzialabym:-)
:rofl2::rofl2::rofl2:
DZIEWCZYNKI pamietajcie od jutra zaczynamy 6 webera czy ktoras wymieka??[/QUOTE]

kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja na chwilke....pierwszy siwy wlos:szok::szok::szok::szok:lece po farbe
ech ttylko jeden? Ja ma cala glowe i to od lat :-D

Dobra ndobrej nocki dziewczynki.:-)
 
Hej .
Mam na imie Milena i dopiero dzis sie za logowalam ale musze przyznac ze to fajne forum.Mam nadzieje ze poznam świetne osoby.Mieszkam w Ennis dopiero od 02.stycznia2009,ale mój mąż juz troche dłużej.Mam dwójke dzieci Marysie 3 latka i Kube 9lat.Niewiem co na pierwszy raz moglabym tu jeszcze napisac.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam:-)
 
witaj Mileno!
fajnie ze do nas dolaczylas im nas wiecej tym weselej.
w sumie mysle ze wiecej o nas i my o Tobie dowiemy sie z czasem.Odwiedzaj nas teraz czesciej a zobaczysz jak tu zabawnie potrafi byc!!
dobrej nocki dziewczynki!
 
witam sie w ten piekny niedzielny poranek-cholera moje dziecie choruje na bezsennosc....
szukalam wlasnie w necie artykulu o facecie ktory nie potrzebuje snu.jakis czas temu ogladalam o nim program.moje mlodsze dziecie chyba tez do takich ludzi nalezy!choc pomyslcie sobie same jak straszne miec dziecko ktore nigdy nie zasypia?!
czlowiek ten chorowal na cos z ukladem nerwowym i cos jeszcze...oczywiscie wierzyc mi sie nie chce ale program pokazywali-to sie jego mamusia natyrala!!!

jak znajde linka puszcze

a tak...dziewczynki WY dzisiaj i zreszta tez z mezusiami wiec fekfencja bedzie wiadoma!!milej niedzieli jeszcze zajrze....

pamietajcie dzisiaj CWICZYMY:tak:
 
Witam sie i witam nawa mamusie
no ja mezusia to bede miala tylko przez pol dnia bo on po poludniu do pracy
no ale te pol dni w Limericku spedzamy no i oczywiscie KFC no bo jak mozna z moim synem jechac do mizasta i nie zajechac do kfc
no a po poludniu sama zostaje aby pogoda sie utrzymala
 
Witam w niedzielny poranek

Gastone bedziesz cwiczyc z nami??
A spadaj.Ja probowalam i nie wytrzymuje.Wole swoj Abrocket.Tez daje niezle rezultaty.
Hej .
Mam na imie Milena i dopiero dzis sie za logowalam ale musze przyznac ze to fajne forum.Mam nadzieje ze poznam świetne osoby.Mieszkam w Ennis dopiero od 02.stycznia2009,ale mój mąż juz troche dłużej.Mam dwójke dzieci Marysie 3 latka i Kube 9lat.Niewiem co na pierwszy raz moglabym tu jeszcze napisac.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam:-)

Witaj Milena.Ale sie ciesze ze w koncu zalozylam ten watek, bo wiecej Mamusiekpozbam z Ennis.A tak na Limerickowym watku nie wiekenas bylo.Milena zagldaj no nas codziennie a zobaczysz jak sie uzaleznisz.Fajnie e masz corcie w wieku 3 lat, to rowiesniczka mojego Maxa.Moze bedzie mial kompanke do zabawy?A i doswiadczeniami sie powymieniamy.W kazdym razie Witaj!
Edit. jako znana szperaczka, doszperalam sie do twojego profilu na nk, fajne dzieciaczki, ciebie nie znam jeszcze z widzenia ale nic straconego!W koncu jaksie nas troche nazbiera moze sie spotkamy w realu.Ale nic na sile.
No i spdam bo w koncu niedziela.AAA i jutro jak sie nie pojawie to nie dlatego ze mam lenia hihi jutro mnie dentytsta czeka i przedluzony weekend bo mezu ma wolne.:-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Milena , mam nadzieję że będziesz się u nas dobrze czuła:-)

tak a propo... gastone a ja przecież nie z Ennis:-p hiiiii


kurde dziś sie witam ostatnia...
bo tak mi się dobrze spało....:zawstydzona/y::-) ale że 10 się zbliżała to musiałam wstać wkońcu co nie ;-)
a w planach.... sprzątanie i pakowanie....
nie ma to jak niedziela.... hahaha:-D
 
reklama
Hejka. Ja tak tylko znowu na chwile bo nawet nie mam dobrego dostepnu do neta.

Przeczytalam tylko ostatnie kilka stron i jak juz piszecie o wieku w jakim urodzilyscie pierwsze dziecko to ja wam napisze ze jak urodzilam Klaudie to do 18-stki brakowalo mi jeszcze pol roku :tak:

Pozdrawiam i wracam za 1,5 tygodnia:-)
 
Do góry